...
 Sveikinimai krikštynų proga - Page 4 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: katcia  
Forumas » SVEIKINIMŲ IR ŠVENČIŲ SKYRELIS - patarimai ir pagalba besiruošiant šventei » KRIKŠTYNOS » Sveikinimai krikštynų proga (Sveikinimai)
Sveikinimai krikštynų proga
Sandrulia7Data: Pirmadienis, 2010-08-30, 4:35 PM | Žinutė # 46
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Jei kūdikėlio laimė priklausytų nuo krikštynų šventės gausos ir linksmumo,
tėvai turbūt sudrebintų žemės rutulį.
Jei kūdikėlio gyvenimo sėkmė priklausytų nuo žmonių skaičiaus puotoje,
tėvai, turbūt sukviestų visą pasaulį.
Tačiau viskas priklauso nuo tėvų rūpesčio ir begalinės meilės savo vaikams...
Rūpinkitės savo vaikais, mylėkite juos, mokykite ir veskite doros keliu!
 
Sandrulia7Data: Pirmadienis, 2010-08-30, 4:36 PM | Žinutė # 47
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Tegul, vaikeli, Tavo vardas Bus pats gražiausias is visų. Na, o pradėtas Tavo kelias Tevirs labai plačiu keliu. Tegul globos vaikystės guolį Mažieji Dievo angelai Ir pasakų nykštuką trolį Nakčia atves šilti sapnai. Tegul nepašykštės likimas Gerumo,meilės ir sparnų Kad kiltumei aukščiau už paukštį kad būtumei žmogum geru!
 
Sandrulia7Data: Sekmadienis, 2011-05-22, 12:47 PM | Žinutė # 48
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Dar nemoki nieko,nieko,
Dar tau pačiam be galo reikia
Rūpesčio visų.
Mirksės žvaigždelės,
Augsi tu iš lėto
Ir mokysies
Šito pasaulio paslapčių.
Mielas vaikeli, greitai suprasi,
Koks grumstelis kietas,
Bet krikšto angelas
budės šalia žingsnelių netvirtų.
Gal tau pavyks suprasti,
Kaip gyvenimas sudėtas,
Ir rast saulėtą krantą,
Kupiną šviesių dienų.

 
Sandrulia7Data: Sekmadienis, 2011-05-22, 12:47 PM | Žinutė # 49
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Mylim Tave, Krikšto Dukra,
Viliamės tokios lemties,
Kurios siekiai nesužlunga,
Nes Tau Dievas kelią ties.
 
AtileData: Antradienis, 2011-05-31, 9:47 AM | Žinutė # 50
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Angele sarge

1.Kas ryta pazvelgiu dangun ir pasisveikinu,su lietum,ten saules kaip nera taip nera,o dziaugsmas iskeliavo jau vakar ryte taip ir nepasakes,sudie,ar tokia turi buti mano nauja diena,atsakymo as nesulaukiau,bet tu tai pat manau jo nezinai,kaip tu galvoji kaip tu manai kur nuves mus tokie kreivi keliai,tokie klaidinantis ir kitu jau isminti takai.ar tikrai suspesi istaisyti ka netaip ka blogai padarei ar tikrai suspesi tu laiku sustot ir ar sustojes nepradesi tu dvejot?vis del to manau kad tu sugrisi ir zinoma tau pasakysiu kai dziugu,kaip smagu,kaip gerai kad sugrizai,bet gaila juk gali buti pervelai.

Pried:
Angele sarge man paskirtasis buk prie mane stu mano mielasis,nakti ir diena vasara ziema,saugok tu mano zingsni kiekviena.

2.Ir visa tiesa apie tai ko jau senai nebera kur visa tiesa apie tai kas mane myli kas ne,kada ateis tokia diena viskas paaiskes,ir miesto sviesos ims rysket,kada galesiu eiti nebijodamas nakties,isties sunku kai nematai,neturi tu kuriu taip troksti,tik liudesiu ir neviltim tenka nokti,kaip noreciau uzmigti vakare sirdimi ramia,su smiltele tikejimo,jog ryte bus geriau nei vakare,jog ryte sugrista siluma,kuri kaskada,susildidavo mane,ir leisdavo tiketi,jog sirdis vis del to nevienisa vakar atsisedau prie stalo ant aukstos kalvos,uzsisakiau drasos,drasos nebuvo,paprasiau tiesos o man atsake turim tik saltos liudesio sriubos jei tik zinociau vaista nuo kanciu padaryciau,viska ka galiu is to ka turiu is ten kur esu,kabinuosi iriuosi rankomis zutbut noriu as pasiekti kita kranta, o man vis nusivilti tenka,vis atsimusu i siena,nors as tenoriu gyventi,dar nors viena vienintele diena.
Pried.
Angele sarge man paskirtasis buk prie mane stu mano mielasis,nakti ir diena vasara ziema,saugok tu mano zingsni kiekviena.


Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
jolitataData: Antradienis, 2011-09-20, 9:18 PM | Žinutė # 51
forumo gerbėja
Grupė: Draugas
Žinutės: 2445
Apdovanojimai: 5
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Tegul, vaikeli, Tavo vardas Bus pats gražiausias is visų. Na, o pradėtas Tavo kelias Tevirs labai plačiu keliu. Tegul globos vaikystės guolį Mažieji Dievo angelai Ir pasakų nykštuką trolį Nakčia atves šilti sapnai. Tegul nepašykštės likimas Gerumo,meilės ir sparnų Kad kiltumei aukščiau už paukštį kad būtumei žmogum geru!
 
jolitataData: Antradienis, 2011-09-20, 9:18 PM | Žinutė # 52
forumo gerbėja
Grupė: Draugas
Žinutės: 2445
Apdovanojimai: 5
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Kiekvienam gimusiam angelui Dievas užrašo: Ant delno - laimę, Ant lūpų palieka Meilę, Širdy - Tikėjimą, Akyse - Viltį. Lai Tave visada globoja mažas angeliukas...
 
jolitataData: Antradienis, 2011-09-20, 9:19 PM | Žinutė # 53
forumo gerbėja
Grupė: Draugas
Žinutės: 2445
Apdovanojimai: 5
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Būkit jūra gerumo, švelnumo ir meilės,
Kur galėtų mažylis plukdyti laivus.
Jūsų pasakų skliautais vaikystę nuvedus,
Jis užaugtų protingu, laimingu žmogum.
Būkit jūra bekraštė, išliejusi meilę,
Kur galėtų braidyti vaikutis dažnai.
Ir išgirskit jį krykštaujant, vaikišką laimę-
Būkit (.......) artimiausi draugai!...
 
Forumas » SVEIKINIMŲ IR ŠVENČIŲ SKYRELIS - patarimai ir pagalba besiruošiant šventei » KRIKŠTYNOS » Sveikinimai krikštynų proga (Sveikinimai)
Search:


Copyright MyCorp © 2024