...
 Vestuvių metinės - Page 2 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: katcia  
Forumas » SVEIKINIMŲ IR ŠVENČIŲ SKYRELIS - patarimai ir pagalba besiruošiant šventei » VESTUVĖS, MERGVAKARIS » Vestuvių metinės (Pasidalinkime idėjomis, kaip jas švenčiame :))
Vestuvių metinės
JarminaData: Ketvirtadienis, 2013-08-15, 5:40 PM | Žinutė # 16
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1657
Apdovanojimai: 4
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Krla, apie tai ir aš svajoju - apie vestuves balta suknele bažnyčioj, vasarą, bet irgi tik ech....

Neverk, kad kas nors baigėsi. Nusišypsok, kad tai apskritai buvo.
(G.G.Marquez)
 
KrlaData: Penktadienis, 2013-08-16, 2:16 AM | Žinutė # 17
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (Nicole)
Krla, vos neapsizliumbiau :( bet manau,kad tau reiktu visgi realizuot save bent jau svetimu svenciu ruosimu ir organizavimu.Galbut vestuviu,gimtadieniu,vaiku svenciu ir t.t. ir pan. planuotoja?Bet kuriuo atveju-sekmes tau!Ir sulauk savo sventes pagaliau,kad ir neplanuotos!

aciu 71


 
KrlaData: Penktadienis, 2013-08-16, 2:18 AM | Žinutė # 18
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (Jarmina)
Krla, apie tai ir aš svajoju - apie vestuves balta suknele bažnyčioj, vasarą, bet irgi tik ech...

mano vestuves ziema buvo,o noreciau daryt vasara tais paciais metais,nu ir tegu kalba,kad ne i tvora nei mieta 60a04077f8a783fedac0c7a71300bf52 dar daug laiko,visi 3 metai,jei nenumirsim ir neisiskirsim,tikrai darysiu vestuves,ne tokias rimtas ir dideles,kad ir savam seimos rate,bet vistiek,po biski pasieksiu savo,per kancias i zvaigzdes, kaip sakoma...

jarmina,o tu neturejai is vis baltos sukneles? gedaaa


 
utėData: Penktadienis, 2013-08-16, 9:44 AM | Žinutė # 19
forumo draugė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 1255
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 8
Statusas: Atsijungęs
Krla, labai šauni idėja ir tik pirmyn, nenuleisk rankų, nes paskui laiko tai negrąžinsi, o bus kas pasakys, jog galėjot atšokti tokias vestuves, kaip tu įsivaizduoji..... 7 7 Aš manau, kad ne visada pinigai lemia mūsų vienokius ar kitokius apsisprendimus, o NORAS... Dabar tiek daug informacijos apie vestuves ir jų kainas, kad kartais žmonės vestuves iškelia iki 500Lt., ir tikrai ne manau, kad dėl to, jog pinigų neturi. Tu esi ORGANIZATORĖ, moki daug visokių rankdarbių padaryti, tad tikrai, manau, kad tau tikrai pavyktų suorganizuoti tavo šventę!!!!! liuks liuks

Mano vyras taip pat planuoja pažymėti mūsų 10-sias vestuvių metines (jos tik už 4 metų), bet iš pat pradžių kalbėjo, kad eisim į bažnyčią (nors tuokėmės joje), kad pirksim naujus žiedus (su šia mintim jis kas dieną persigalvoja :60a04077f8a783fedac0c7a71300bf52 : ). Aš tai norėčiau gražios, tik mudviejų fotosesijos. Na žiūrėsim, dar anksti, bet jau kalbame ir mes apie tai.
 
JarminaData: Penktadienis, 2013-08-16, 11:37 AM | Žinutė # 20
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1657
Apdovanojimai: 4
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Quote (Krla)
jarmina,o tu neturejai is vis baltos sukneles?

ne neturėjau. Buvau jau 6 mėnesį nėščia, tai nenorėjau jos rengtis. gedaaa
Mūsų vestuvės buvo pavasarį, tada irgi vėsu gana buvo, vestuvės buvo labai kuklios, netgi normalių nuotraukų neturim. gedaaa


Neverk, kad kas nors baigėsi. Nusišypsok, kad tai apskritai buvo.
(G.G.Marquez)
 
KrlaData: Penktadienis, 2013-08-16, 12:18 PM | Žinutė # 21
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (utė)
Mano vyras taip pat planuoja pažymėti mūsų 10-sias vestuvių metines (jos tik už 4 metų), bet iš pat pradžių kalbėjo, kad eisim į bažnyčią (nors tuokėmės joje), kad pirksim naujus žiedus (su šia mintim jis kas dieną persigalvoja :60a04077f8a783fedac0c7a71300bf52 : ). Aš tai norėčiau gražios, tik mudviejų fotosesijos. Na žiūrėsim, dar anksti, bet jau kalbame ir mes apie tai.

ute,tavo vyras saunuolis liuks daugiau tokiu vyru! 71


 
KrlaData: Penktadienis, 2013-08-16, 12:20 PM | Žinutė # 22
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (utė)
Krla, labai šauni idėja ir tik pirmyn, nenuleisk rankų, nes paskui laiko tai negrąžinsi, o bus kas pasakys, jog galėjot atšokti tokias vestuves, kaip tu įsivaizduoji..... Aš manau, kad ne visada pinigai lemia mūsų vienokius ar kitokius apsisprendimus, o NORAS... Dabar tiek daug informacijos apie vestuves ir jų kainas, kad kartais žmonės vestuves iškelia iki 500Lt., ir tikrai ne manau, kad dėl to, jog pinigų neturi. Tu esi ORGANIZATORĖ, moki daug visokių rankdarbių padaryti, tad tikrai, manau, kad tau tikrai pavyktų suorganizuoti tavo šventę!!!!!

aciu 71 cia visada randu suprantanciu ir pritaranciu b4e7865cc2b71f2e0e027e7c8c819eac kaip saunu b4e7865cc2b71f2e0e027e7c8c819eac as islipusi is finansines skyles supratau,kad pinigai dar ne viskas-jie yra uzdirbami ir ju niekada nebus sociai,o sventes ir tokios akimirkos buna kartais tik viena karta gyvenime,tad reikia dziaugtis ir svesti kol tai galim,kol sveiki,kol yra su kuo svesti...kuo dazniau susirinkti giminei,nes kai visi po pasauli issiskirste,sunku visiems susitikti...


 
KrlaData: Penktadienis, 2013-08-16, 12:27 PM | Žinutė # 23
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (Jarmina)
ne neturėjau. Buvau jau 6 mėnesį nėščia, tai nenorėjau jos rengtis.
Mūsų vestuvės buvo pavasarį, tada irgi vėsu gana buvo, vestuvės buvo labai kuklios, netgi normalių nuotraukų neturim.

butent dar viena priezastis pasidaryti vestuviu metines,jei neturejome galimybes tai padaryti pirma karta,tai nereiskia,kad nesame vertos to isviso...
as,ziople,kadangi jau musu sunus buvo pabrolis 5 metu musu vestuvese,nebeturejau veliumo,nei pustos sukneles apie kuria visos nuo mazens svajoja,atrode,kaip as cia dabar su tuo veliumu... bent jau del nuotrauku reikejo...
musu vestuves nuo pat pradziu viskas ejosi blogai,kuo toliau i miska,tuo baisiau buvo...ziema tuoktis buvom priversti,nebuvo jau kitos iseities...

taip kad,as,ute ir tu,jarmina,ruoskimes savo antrai sventei mirkt


 
KrlaData: Šeštadienis, 2013-08-17, 3:31 AM | Žinutė # 24
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
o zinot ka as sugalvojau,kad jei teks daryti vestuviu metines,tai tikriausiai darysim cia,uk,bus maziau islaidu,be didelio triuksmo,be kai kuriu zmoniu nepritarimo,su keleta artimu zmoniu,o lietuviu kuniga ir cia imanoma rasti,susirasim kokai saunia pili ar pan nuotraukoms,gal limuzinu pasivazinesim o grize pasvesim savam rate b4e7865cc2b71f2e0e027e7c8c819eac
na dar toloka iki to,bet kai darbe tylomis reikia dirbti,tai nieko kito ir nelieka kaip tik galvoti ir kurti planus 60a04077f8a783fedac0c7a71300bf52


 
linaaulyteData: Penktadienis, 2021-11-12, 2:45 PM | Žinutė # 25
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 32
Apdovanojimai: 0
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
Mum su vyru šiais metais sukanka 'plieninės' metinės, niekad negirdėjau šių metų pavadinimų, bet per draugės vestuves apie šiuos metinių renginių vedėjai pavadinimus buvo užsimine.

Message edited by linaaulyte - Penktadienis, 2021-11-12, 2:48 PM
 
Forumas » SVEIKINIMŲ IR ŠVENČIŲ SKYRELIS - patarimai ir pagalba besiruošiant šventei » VESTUVĖS, MERGVAKARIS » Vestuvių metinės (Pasidalinkime idėjomis, kaip jas švenčiame :))
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:


Copyright MyCorp © 2024