...
 Pokalbiai apie augintinius - Page 33 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forumas » LAISVALAIKIS - kelionės, muzika, linksmybės, žaidimai » FLORA IR FAUNA » Pokalbiai apie augintinius (apklausa, pokalbiai)
Pokalbiai apie augintinius
Kokį gyvūną auginate?
1.1. Šunį[ 29 ][49.15%]
2.2. Katę[ 18 ][30.51%]
3.3. Žiurkėnus[ 4 ][6.78%]
4.4. Jūros kiaulytes[ 1 ][1.69%]
5.5. Vėžliukus[ 2 ][3.39%]
6.6. Žuvytes[ 12 ][20.34%]
7.7. Papūgas[ 2 ][3.39%]
8.8. Triušį[ 3 ][5.08%]
9.9. Kita[ 5 ][8.47%]
10.10. Neauginu[ 11 ][18.64%]
Answers total: 59
ausroteaData: Sekmadienis, 2010-04-18, 7:40 PM | Žinutė # 1
forumo tauškutė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 4166
Apdovanojimai: 34
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs

Kokius gyvūnus Jūs auginate? O gal norite įsigyti? Balsuojam, diskutuojam, keliam nuotraukas.


Galite rinktis kelis variantus.


 
EglentinaData: Penktadienis, 2012-01-06, 4:42 PM | Žinutė # 481
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 119
Apdovanojimai: 1
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
Quote (Atile)
Eglentina, ponius auginat????????????????

Šiaip ne, tik du turim, vieną pirkom, o jau antrą atsivedė pasikeles


Mano darbai
 
rasa85Data: Antradienis, 2012-01-10, 11:45 AM | Žinutė # 482
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3663
Apdovanojimai: 12
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Pakeiciau savo akvariume vandeni ir jau 6diena jis drumzlinas lyg nieks nenusistovi taip nebuvo pries tai,nupirkau nauja chemij akazkoks melynas ksystis is krano vandeniui jis isvalo ta chlorke nu pas mus ci alaai chloruotas vanduo tai sakau gal ta chemija negerai gedaaa
 
AtileData: Sekmadienis, 2012-01-15, 4:10 PM | Žinutė # 483
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Quote (Eglentina)
Šiaip ne, tik du turim, vieną pirkom, o jau antrą atsivedė


kaip faina angeliukas

rasa85, o tu prileisk vandens tegu 2 paras nusitovi ir pilk į akvą. gedaaa


Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
rasa85Data: Sekmadienis, 2012-01-15, 9:39 PM | Žinutė # 484
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3663
Apdovanojimai: 12
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Quote (Atile)
rasa85, o tu prileisk vandens tegu 2 paras nusitovi ir pilk į akvą

as laikau sitaip vandeni gal savaite as turiu prisipilscius to vandens gedaaa as manau kad cia ta chemija gedaaa nes antra kart kai keiciau jos vel pyliau bet maziau ir vel toks lyg pienuitas bet jau sviesiau kita syk jau nebepilsiu
 
irmaData: Sekmadienis, 2012-01-15, 10:12 PM | Žinutė # 485
forumo gerbėja
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 2787
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
buvo ir man taip ,.gali buti daug priezasciu gal apisvietimas netinka gal zuvytes perseri... o del vandens tai mano rusies zuvelems tinka ir tiesiai is krano vanduo tai as nusiusriu dugna ,ir nprileidus is krano vandens imu ir dapilu akvariume ,ir ipilu tik akvariumo kondicijonieriaus gedaaa
 
AtileData: Antradienis, 2012-01-17, 12:51 PM | Žinutė # 486
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Rasa85

Quote (Atile)
Nesu ekspertė, bet manau kad prie lauko durų negerai, dar temperatūrą pamažinai (mano nustayta 24 laipsniai, bet gal nėra didelio skirtumo 22,24 ar 26) ir ta chemija negerai gedaaa aš dabar pagalvojau, o kam reikia chemijos? niekada nieko nenaudojau


aš pripilu vandens kibirą, leidžiu parą nusistovėti ir pilu į akvą, nieko nededu gedaaa šeip vanduo pasidaro murzinas kai nėra apšvietimo, filtro ir kai peršeri. O dar pasakysiu iš patirties, kuo didesnis akvas tuo lengviau jį prižiūrėti. Dabar pas mane 72 ltr ir jau bus 3 m kai nevaliau jo. Vandens tik nusiurbiu ir dapilu.


Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
rasa85Data: Antradienis, 2012-01-17, 12:56 PM | Žinutė # 487
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3663
Apdovanojimai: 12
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Atile, ta chemija naudoju todel kad pas cia airijoje labai chroruotas vanduo tu net neisivaizduoji koks kvapas is krano gryna chlorke mes naudojam filtra gerti vandeniui, ir jis labai kietas parduotuveje man patare nusipirkti tokia chemija,as kol ja naudojau viskas geraibuvo kai nusipirkau kitokios rusies chemija bet pobudzio to pacio ir tas vadnuo patapo toks,as jau grazinau i sena vieta,siandie keisi vandeni ir nebepilsiu tos chenijos,ir paziuresiu kaip bus,ir dar as to vandens prisipilu ir laikau iki keitimo laukiu kol isgaruos dalis tos chlorkes
 
rasa85Data: Antradienis, 2012-01-17, 12:58 PM | Žinutė # 488
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3663
Apdovanojimai: 12
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Quote (Atile)
Dabar pas mane 72 ltr ir jau bus 3 m kai nevaliau jo. Vandens tik nusiurbiu ir dapilu.

kas kiek dienu tu nusiurbi vandeni,as tai kas savaite keiciu vandeni valau grunta isplaunu filtra,nuplaunu dekoracijas
 
AtileData: Antradienis, 2012-01-17, 3:21 PM | Žinutė # 489
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Quote (rasa85)
kas kiek dienu tu nusiurbi vandeni


Žinau kad reikia kas savaitę, bet būna kas nusiurbiu kartą per mėnesį gedaaa Turiu tokį siurbliuką, jis gerai perfiltruoja dugną, tai tą dugną bevalydama nusiurbiu 1 arba 2 kibirus. Dekoracijas (pas mane plastmasinis sudužęs uzbonas) nepamenu kada valiau todėl dabar apaugęs, reiks tvarkyti, o filtrą valau kai keičiu vandenį. Karts nuo karto praretinu žoles.


Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
rasa85Data: Antradienis, 2012-01-17, 5:29 PM | Žinutė # 490
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3663
Apdovanojimai: 12
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
as ir turiu ta siurbliuka dugnui valyti jis super liuks mano zoles nelabai uaga po jom ten pakisu tabletes vienos rusie stai ispupdavo vis po naktie srasdavau pavirsiui plaukiancia atgal pasodindavau bet jos vel islupdavo naglos biski,o kaip zuvys poruojasi ir kaip suprasti kur patele ir kur patinas ir kaip suprasti kad pvz nescia patele gedaaa
 
AtileData: Antradienis, 2012-01-17, 8:46 PM | Žinutė # 491
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Quote (rasa85)
naglos biski,


tikrai naglos juokas aš nieko nededu gedaaa auga ne visos..tos tokios ilgos susisukusios labai želia, kitos mažiau

Quote (rasa85)
o kaip zuvys poruojasi ir kaip suprasti kur patele ir kur patinas ir kaip suprasti kad pvz nescia patele


visos skirtingai skiriasi...pvz guramiai tai vienų pelekai apvalūs ktų smaili tai pagal tai ir sprendžia kur patinas kur patelė...tos gyvavedės paprasčiausios pvz gupijos, pecilijos tai išpamsta, ant pačios pabaigos pilve lyg žuviukų akytės matos (atsimenu savo peciliją geltoną kai turėjau pilve juodi taškiukai persišviesdavo tai jau žinodavau kad tuoj pabirs bužgalviukai). O kitos pas mane nesidaugina. Pas draugę jau ne pirmą kartą ancitrusai (šamai kur prie stiklų prilimpa, ikrus berods deda) apsivaikiavo tai man atnešė, užtat dabar vien šamai pas mane.


Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
GintarėData: Ketvirtadienis, 2012-01-19, 11:32 AM | Žinutė # 492
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3217
Apdovanojimai: 8
Reputacija: 7
Statusas: Atsijungęs
O musu ciucikas pedute susizalojo greiciausiai ant kokios sukes uzmyne...tai dabar su koinyte vaikstom juokas bet jau kantrybe superine liepiau nelieti kojytes tai jau taip stengiasi nekrapstineti liuks

Mano darbeliai


Laimė- kaip fotografijos negatyvas-akimirkos reikalas
 
LeilaData: Trečiadienis, 2012-01-25, 9:44 AM | Žinutė # 493
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1100
Apdovanojimai: 4
Reputacija: 5
Statusas: Atsijungęs
Vakar mano panelė su sesės panele(abi pusseserės) išsimaudė akvariume mustis Gaudė žuvytes,kai nėjo pagauti sumetė visus žaislus į akvariumą.Kas daba bus?Sesė sakė nugaiš žuvytės iš streso pelyte akvariumas ir žuvys tai mano mamos,jos mylimiausios verkiu
 
LeilaData: Trečiadienis, 2012-01-25, 9:46 AM | Žinutė # 494
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1100
Apdovanojimai: 4
Reputacija: 5
Statusas: Atsijungęs
Quote (rasa85)
cia airijoje labai chroruotas vanduo

girdėjau per rusų TV aiškino,kad chloruotą vandenį negalima 2 kartus užvirinti,nes atsiranda kenksmingų dalelių kurios sukelia vėžį mustis
 
AtileData: Trečiadienis, 2012-01-25, 1:47 PM | Žinutė # 495
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Quote (Leila)
Gaudė žuvytes,kai nėjo pagauti sumetė visus žaislus į akvariumą


ir gaila ir juokas ima juokas juokas

kas ten žino gal nieko žuvims neatsitiks. Parašyk vėliau kaip baigės


Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
Forumas » LAISVALAIKIS - kelionės, muzika, linksmybės, žaidimai » FLORA IR FAUNA » Pokalbiai apie augintinius (apklausa, pokalbiai)
Search:


Copyright MyCorp © 2024