...
 Pirmasis fotošopo čempionatas - Page 28 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: Vijolė  
Forumas » KONKURSAI - įvairūs forumo konkursai » FOTOŠOPO KONKURSAI » Pirmasis fotošopo čempionatas (2012 m. sausis)
Pirmasis fotošopo čempionatas
virginijakData: Trečiadienis, 2012-02-08, 8:48 AM | Žinutė # 406
forumo pleputė
Grupė: Fotošopo mylėtoja
Žinutės: 6137
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote (krla)
virginijak,tu pakomentuok savo darbeli,kaip tu matei ir kaip atvaizdavai

Norit komentarų - bus... juokas
Quote (krla)
man virginijak skrapukas sudare ivaizdi,jog tai nelaiminga meile,meile paslapciomis,uzdrausta meile,ir tas laikrodis lyg isduoda,kad jiems buti kartu liko visai nedaug...

Kiekvienas mato savaip... Mano mintis tokia: kad ir kas benutiktų, kad ir kaip šalta (Valentino diena - vasarį), kad ir kiek laiko mums skirta, vienintelis svarbus dalykas yra mūsų meilė, mūsų aistra, tai kad mes kartu...
Jei sąžiningai, tai dariau tai kas buvo užduotyje - Valentino dienos rėmelį, pagal tamplates , ir tik tada kai sudėsčiau pamačiau mintį tokią, o nedariau, sumanius mintį... Dariau instinktyviai, pagal nuotaiką. Dariau, kad tiktų Valentino dienai ( kažkas su meile) ir atitiktų tamplates ir derėtų... gedaaa


]
Visų darbelių atskiros detalės ir fonai paimti iš materinstvo.ru, fotowedding.ru, lenagold.ru, photoshablon.ru, allday.ru, www.google.lt Nuoširdus ačiū Jų visų kūrėjams
 
virginijakData: Trečiadienis, 2012-02-08, 9:05 AM | Žinutė # 407
forumo pleputė
Grupė: Fotošopo mylėtoja
Žinutės: 6137
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
gedaaa Krla, dabar iškritikuosiu, tavo darbelį, nesupyk gedaaa Norėjau pratylėt, bet prašėt, kad pasisakyčiau, tai ir pasakysiu viską gedaaa juokas
Krla, tavo darbukas, kaip ir minėjau labai gražus, nuotaikingas, spalvytės labai gražiai dera ir dvelkia pavasariu (ar vasara), kažkaip pasigedau užuomenos, kad Valentino dienai jis... bet labiausiai tai įstrigo, kad tavo darbelyje, tamplates laaaabai pakeista, ne tik daugumos sluoksnių nėra, bet ji ir patraukti į šoną ir kai kurios detalės pertampytos į kitas vietas... Vijolė leido kai kurių sluoksnių nedėt, bet man pas tave ten jau nebeliko to tamplaties, o užduotis juk - rėmelis pagal tamplates... gedaaa


]
Visų darbelių atskiros detalės ir fonai paimti iš materinstvo.ru, fotowedding.ru, lenagold.ru, photoshablon.ru, allday.ru, www.google.lt Nuoširdus ačiū Jų visų kūrėjams
 
AtileData: Trečiadienis, 2012-02-08, 9:36 AM | Žinutė # 408
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Quote (nerida)
ar daugiau bus čempionatų

Quote (vijole1972)
laikas parodys


norim dar angeliukas


Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
VijolėData: Trečiadienis, 2012-02-08, 9:53 AM | Žinutė # 409
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
Atile, ko tu nori gedaaa gedaaa


facebook
 
AtileData: Trečiadienis, 2012-02-08, 9:53 AM | Žinutė # 410
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
antrojo čempionato begu

Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
VijolėData: Trečiadienis, 2012-02-08, 9:59 AM | Žinutė # 411
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
o gal geriau kokias dvikovas surengiam gedaaa gedaaa


facebook
 
AtileData: Trečiadienis, 2012-02-08, 10:01 AM | Žinutė # 412
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
man nesvarbu angeliukas įdomu buvo

Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
VijolėData: Trečiadienis, 2012-02-08, 10:02 AM | Žinutė # 413
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
gerai tada pagalvosiu ką čia suorganizuosim angeliukas angeliukas


facebook
 
neridaData: Trečiadienis, 2012-02-08, 11:14 AM | Žinutė # 414
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9167
Apdovanojimai: 41
Reputacija: 18
Statusas: Atsijungęs
Quote (vijole1972)
gerai tada pagalvosiu ką čia suorganizuosim

puiku liuks


Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero

 
KrlaData: Trečiadienis, 2012-02-08, 2:13 PM | Žinutė # 415
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (virginijak)
Krla, tavo darbukas, kaip ir minėjau labai gražus, nuotaikingas, spalvytės labai gražiai dera ir dvelkia pavasariu (ar vasara), kažkaip pasigedau užuomenos, kad Valentino dienai jis... bet labiausiai tai įstrigo, kad tavo darbelyje, tamplates laaaabai pakeista, ne tik daugumos sluoksnių nėra, bet ji ir patraukti į šoną ir kai kurios detalės pertampytos į kitas vietas... Vijolė leido kai kurių sluoksnių nedėt, bet man pas tave ten jau nebeliko to tamplaties, o užduotis juk - rėmelis pagal tamplates...


virginijak,aisku,kad nepykstu buckis kas del temos tai rinkau nuotrauka tokiau maziau intymia,tiesiog isymylejusiu porele,o kas del templates-tai as pirma karta su ja dariau,net nezinojau kad negalima perdelioti gedaaa pelyte nes man tos templates yra nesamone asmeniskai,su jomis niekada nedirbciau gedaaa vijole leido kai ka pratrinti,tai ir pasalinau juokas
aciu uz nuomone,tikrai verta komentuoti savo ir varzovu darbelius angeliukas


 
virginijakData: Trečiadienis, 2012-02-08, 2:47 PM | Žinutė # 416
forumo pleputė
Grupė: Fotošopo mylėtoja
Žinutės: 6137
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote (krla)
virginijak,aisku,kad nepykstu

buckis buckis iš pradžių nenorėjau nieko rašyt (sakau atrodys lyg pavydžiu juokas ) , bet kai labai norėjai sužinot mano komentarus, tai ir nepasikuklinau gedaaa
Quote (krla)
pirma karta su ja dariau,net nezinojau kad negalima perdelioti

aš taip ir pagalvojau, todėl ir rašiau, kad būtų malonu, kad tiksliau būtų suformuluotos užduotys ( ko galima, o ko ne)... gedaaa tam konkurse kur su tamplates buvo, tai buvau patraukus visą kompoziciją truputuką į šoną, tai Vijolė liepė per naują daryt juokas už tai ir žinau, kad keist negalima... gedaaa
Quote (krla)
aciu uz nuomone,tikrai verta komentuoti savo ir varzovu darbelius

Visiškai pritariu, ir dėkoju visoms už kritiką ir nuomones. buckis buckis Su kai kuo ir nesutinku, bet kaip bebūtų visas nuomones gerbiu, kai kurioms esu labai dėkinga - jos padėjo tam tikrus dalykus pamatyt kitaip...
Iš tiesų, buvo labai įdomus konkursas, labiausia, patiko pamatyt kaip visos skirtingai matom tą patį darbelį, kaip skirtingai visos interpretuojam... Nors gal kažkaip norėtūsi vertinime, kad didesnis dėmesys būtų, kaip pavyko įgyvendint tam tikrą užduotį, o ne tai kas gal būt gražiau atrodo.
Na, tokia mano nuomonė gedaaa


]
Visų darbelių atskiros detalės ir fonai paimti iš materinstvo.ru, fotowedding.ru, lenagold.ru, photoshablon.ru, allday.ru, www.google.lt Nuoširdus ačiū Jų visų kūrėjams
 
KrlaData: Trečiadienis, 2012-02-08, 2:58 PM | Žinutė # 417
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (virginijak)
Iš tiesų, buvo labai įdomus konkursas, labiausia, patiko pamatyt kaip visos skirtingai matom tą patį darbelį, kaip skirtingai visos interpretuojam... Nors gal kažkaip norėtūsi vertinime, kad didesnis dėmesys būtų, kaip pavyko įgyvendint tam tikrą užduotį, o ne tai kas gal būt gražiau atrodo.

pilnai su tavim sutinku buckis liuks


 
Forumas » KONKURSAI - įvairūs forumo konkursai » FOTOŠOPO KONKURSAI » Pirmasis fotošopo čempionatas (2012 m. sausis)
Search:


Copyright MyCorp © 2024