...
 Dikos pasiūlymų kraitelė - Page 5 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: Krla  
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » SKELBIMŲ LENTA » Dikos pasiūlymų kraitelė (siuviniai jūsų namų grožiui)
Dikos pasiūlymų kraitelė
pumpurelisData: Trečiadienis, 2011-05-25, 9:15 PM | Žinutė # 61
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Dika klausimas toks man iki sestadienio ryto reikia prijuostes ir kepures tokios kaip gustavo enciklopedija rodo tu llyg is Panevezio ar isietu padaryt man gal Asju paimtu pas mane savaitgali vaziuodama cia mano kriksto sunelis praso dovanu gimimo dienai sakyk kiek kainuoja vaikui 9 metukai faina butu jei iseitu kur parasyt BENO VIRTUVE gedaaa jei Asju nepaimtu tai as pati jau mauciau iki taves ar sutartume gedaaa

 
dikaData: Trečiadienis, 2011-05-25, 9:34 PM | Žinutė # 62
forumo tauškutė
Grupė: Draugas
Žinutės: 4307
Apdovanojimai: 20
Reputacija: 19
Statusas: Atsijungęs
ok, tik kokios spalvos audinio turesiu nezinau,ryt perversiu spinta ir parasysiu kokio aud. turiu ,siuvinejima galesiu uzsakyt pas kaimyne jai ji bus atvazevus,o jai ne gal pati kokias raides israitysiu kamuolys ,na pasistengsiu
o seip as is Kauno gedaaa
pas tave u.k parasyta ,o kur Lietuvoi apsistojus ? lelius


FaCeBooK
 
pumpurelisData: Trečiadienis, 2011-05-25, 9:40 PM | Žinutė # 63
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Quote (dika)
pas tave u.k parasyta ,o kur Lietuvoi apsistojus ?

ot velnias tu is kauno galvojau Panevezys tai nespesim susisukt tada kaip gaila o gal i autika galima idet gedaaa as su zaliaake kaiminkos smelio drauges lelius tik pabegusi i Siaulius lelius
nu tu parasyk man ryt ar tau iseitu iki sestadienio ir jei iseitu kiek kaina bus geles


 
dikaData: Trečiadienis, 2011-05-25, 9:54 PM | Žinutė # 64
forumo tauškutė
Grupė: Draugas
Žinutės: 4307
Apdovanojimai: 20
Reputacija: 19
Statusas: Atsijungęs
ok, dar reiks paklaust gal dovefoto pas uosvius vaziuos kamuolys
einu Gustavo nete jieskot lelius senai macius chi


FaCeBooK
 
pumpurelisData: Trečiadienis, 2011-05-25, 10:07 PM | Žinutė # 65
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Quote (dika)
ok, dar reiks paklaust gal dovefoto pas uosvius vaziuos

bet ar siam savaitgaliui spetum na as dovefoto paklausiu gal vaziuos si savaitgali meilee o tu parasyk kiek man kainuotu aciu kokteilis


 
pumpurelisData: Trečiadienis, 2011-05-25, 10:09 PM | Žinutė # 66
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
zinai as dar paimciau ir kaldrai uzvakaliukus du jei tu galetum gaavau dovanu kaldra is uosviu nestandartine o gal ir standartine bet didesne uz dviguline as parasyciau ismatavymus man tie uzvalkalai neskubiai reikalingi o gal net komplektukus du kad graziau butu cia kad ir per men laiko geles kol mano gyvenimo meiles gris nu kokia seksy raudonos spalvos gedaaa

 
dikaData: Trečiadienis, 2011-05-25, 10:12 PM | Žinutė # 67
forumo tauškutė
Grupė: Draugas
Žinutės: 4307
Apdovanojimai: 20
Reputacija: 19
Statusas: Atsijungęs
ok, tik vis iki audiniu nedavaziuoju, jau reiks visa fura audiniu uzsivezti lelius lelius
jai audinys prijuostei tiks,tai ryt is pasiusiu kokteilis ziuresim kiek aud. sunaudosiu o uz pasiuvima simboliskai meilee


FaCeBooK

Message edited by dika - Trečiadienis, 2011-05-25, 10:13 PM
 
pumpurelisData: Trečiadienis, 2011-05-25, 10:20 PM | Žinutė # 68
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Quote (dika)
jai audinys prijuostei tiks,tai ryt is pasiusiu ziuresim kiek aud. sunaudosiu o uz pasiuvima simboliskai

tai labai dekinga busiu o paskui susiderinsim kaip paimsiu gal Dovefoto vaziuos jei ne gal i autika isies gedaaa ryt tu man parasyk kiek kainuos as pervesiu pinigus ir lauksiu jetus tu cia mane isgelbetum vaikas siandien klausia sako ar tu gavai tokia dovana o as sakau nesakysiu pele ir galvoju o kur man ja gaut tada tave prisiminiau gedaaa nu labai aciu tau bus lauksiu ziniu o tas audinys tikrai tiks gedaaa ypac jei iseis tas raideles kad Beno virtuve ar nebt Beno gedaaa


 
pumpurelisData: Trečiadienis, 2011-05-25, 10:28 PM | Žinutė # 69
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Dika kokia kuprine kiek jos kaina eina sau ir dar su mano dukros vardu gedaaa nuostabi geles

 
dikaData: Trečiadienis, 2011-05-25, 10:34 PM | Žinutė # 70
forumo tauškutė
Grupė: Draugas
Žinutės: 4307
Apdovanojimai: 20
Reputacija: 19
Statusas: Atsijungęs
Quote (pumpurelis)
Dika kokia kuprine kiek jos kaina eina sau ir dar su mano dukros vardu nuostabi

cia buvo greitas uzsakymas duktereciai lelius net nespejau gerai apmastyt kokia kuprinyte siuti , tai suraukiau ir tiek gedaaa jai uzsieny darzely vis nusvilpia maisiuka,tai uzsiprase "vardines" kuprines chi


FaCeBooK
 
pumpurelisData: Trečiadienis, 2011-05-25, 10:36 PM | Žinutė # 71
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
nu grozis tikrai pele na as ir laukiu vardinio savo ziursto lelius jetus isgelbejai mane lelius aciu lauksiu ziniu paskui jau tarsimes del patalynes gedaaa vet cia neskubu man gedaaa

 
dikaData: Ketvirtadienis, 2011-05-26, 11:50 AM | Žinutė # 72
forumo tauškutė
Grupė: Draugas
Žinutės: 4307
Apdovanojimai: 20
Reputacija: 19
Statusas: Atsijungęs
pumpurelis, va kokiu spalvu radau,bet cia storesnis audinys gedaaa
tik neiseina isgaut tikru spalvu,jos visos ryskios, geltona tik papuosimui nes nedidelis gabaliukas


FaCeBooK

Message edited by dika - Ketvirtadienis, 2011-05-26, 11:51 AM
 
dikaData: Ketvirtadienis, 2011-05-26, 1:28 PM | Žinutė # 73
forumo tauškutė
Grupė: Draugas
Žinutės: 4307
Apdovanojimai: 20
Reputacija: 19
Statusas: Atsijungęs
va dar toki gabaliuka radau ,sis manau labai gerai ziuretusi,toks smagus komplektukas butu kamuolys


FaCeBooK

Message edited by dika - Ketvirtadienis, 2011-05-26, 1:29 PM
 
pumpurelisData: Ketvirtadienis, 2011-05-26, 2:58 PM | Žinutė # 74
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Quote (dika)
va dar toki gabaliuka radau ,sis manau labai gerai ziuretusi,toks smagus komplektukas butu

dIKA BRANGIOJI DAROM IR KUO GREICIAU lelius TINKA TIE AUDINUKAI TIK DARYK lelius GELBEK MANE lelius NES LIKSIU BE DOVANOS VAIKUI lelius LABAI GERAI TAS AUDINUKAS kokteilis


 
asjuData: Ketvirtadienis, 2011-05-26, 4:39 PM | Žinutė # 75
forumo tauškutė
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 3994
Apdovanojimai: 20
Reputacija: 9
Statusas: Atsijungęs
dika norejau paklasuti, kiek kainuotu pas tave visas kompolektas kaldrai 200x200 ir dviem pagalvyte 40x75? ai dar ir paklode ?tokia pat kaip kaldra? gedaaa

 
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » SKELBIMŲ LENTA » Dikos pasiūlymų kraitelė (siuviniai jūsų namų grožiui)
Search:


Copyright MyCorp © 2024