...
 PARAMA TRIMS SESUTĖMS - Page 5 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: nerida  
Forumas » MŪSŲ FORUMAS - taisyklės, pagalba ir tai kuo mes gyvename » IŠTIESK PAGALBOS RANKĄ KITAM » PARAMA TRIMS SESUTĖMS
PARAMA TRIMS SESUTĖMS
ASTULEData: Ketvirtadienis, 2011-11-10, 5:31 PM | Žinutė # 61
forumo tauškutė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 3714
Apdovanojimai: 19
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
Quote (krla)
tikrai nekurstau kazkokiems karams

Quote (nerida)
kam nepasiduot?juk aš nekariauju ir nieko blogo nelinkiu

merginos, cia juk paramos skyrelis, eikit i az aiskintis


 
neridaData: Ketvirtadienis, 2011-11-10, 5:31 PM | Žinutė # 62
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9167
Apdovanojimai: 41
Reputacija: 18
Statusas: Atsijungęs
Quote (krla)
ne ta prasme nepasiduok,-nepasiduok, kad nenusvirtu rankos, kad negalvotu,kad paskutini karta dalyvauja ir pan...tikrai nekurstau kazkokiems karams

liūdna ištikrųjų kad taip priima žmonės išsakytą nuomonę,ir matyt kad esi nepageidaujama.


Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero

 
neridaData: Ketvirtadienis, 2011-11-10, 5:33 PM | Žinutė # 63
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9167
Apdovanojimai: 41
Reputacija: 18
Statusas: Atsijungęs
Quote (ASTULE)
merginos, cia juk paramos skyrelis, eikit i az aiskintis

kad nebėra ko aiškintis pati Sandrulia rašo čia o ne į pm.


Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero

 
VijolėData: Ketvirtadienis, 2011-11-10, 5:33 PM | Žinutė # 64
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
einu ir aš į až su kuo nors išsiaiškinsiu santykius liezuvis1 liezuvis1 liezuvis1


facebook
 
KrlaData: Ketvirtadienis, 2011-11-10, 5:34 PM | Žinutė # 65
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (ASTULE)

merginos, cia juk paramos skyrelis, eikit i az aiskintis

as cia ne prie ko sypsena :sypsena: sypsena




Message edited by krla - Ketvirtadienis, 2011-11-10, 5:34 PM
 
ASTULEData: Ketvirtadienis, 2011-11-10, 5:35 PM | Žinutė # 66
forumo tauškutė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 3714
Apdovanojimai: 19
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
Quote (vijole1972)
einu ir aš į až su kuo nors išsiaiškinsiu santykius

saunuole liuks liuks


 
GabiskaData: Ketvirtadienis, 2011-11-10, 5:36 PM | Žinutė # 67
forumo senbuvė
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 7323
Apdovanojimai: 48
Reputacija: 28
Statusas: Atsijungęs
nerida, aš tavęs pageidauju gedaaa geles


Mano rankdarbių pasaulis
 
neridaData: Ketvirtadienis, 2011-11-10, 5:47 PM | Žinutė # 68
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9167
Apdovanojimai: 41
Reputacija: 18
Statusas: Atsijungęs
Quote (Gabiska)
nerida, aš tavęs pageidauju

ačiukas gedaaa


Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero

 
NicoleData: Ketvirtadienis, 2011-11-10, 11:25 PM | Žinutė # 69
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3012
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 9
Statusas: Atsijungęs
Sandrulia7, nerida, manau,kad judvi be reikalo pykstates geles
Kai pirma karta perskaiciau Sandrutes pranesima,nei velnio nesupratau kas prie ko.... gedaaa
Ir tik judvieju astrios diskusijos deka man dasuto.... gedaaa
Sandrut,tai yra laaaabai superine ideja geles o nerida irgi tam pritaria,tik tas pirmas ispudis buvo apgaulingas gedaaa
Perskaiciau viska net keliskart-tikrai ne taip viskas suprasta buvo liezuvis1 Ir tu Nerida,jokia ne blogiete,kaip ir Sandrulios gerieji darbeliai liuks
Atiliuk,as irgi neeesu tokia kaka,kaip atrodau gedaaa jei tai tavo kurtas tekstas ir tik mamytese,viskas okey,bet kitur platint buk atsargi,mieloji,nes tokiais atvejais,reik kreipt demesi ir i (atrodo) smulkmenas! mirkt Nepyk,tikrai ne is blogos valios geles


Jei negali myleti tu,kurie toli,mylek tuos,su kuriais esi!
 
AtileData: Penktadienis, 2011-11-11, 11:09 AM | Žinutė # 70
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Quote (krla)
as greiciausiai taip ir padarysiu,prisideciau pinigais,butu lengviau ir paprasciau gedaaa o i kieno saskaita reiketu pravest?


labdaros ir paramos fondas “New family”
SEB bankas LT75 7044 0600 0727 7725
parama 3 sesutėms

Quote (Gabiska)
O mano sesuo pasiūlė tokią įdėją, kad paaukoti savo darbus labdarai, nes ne visada gali turėti pinigais, o mes tuos darbelius galime pirkti, taip prisidėdami prie paramos, ką manot?


Sandra tą ir siūlo geles


Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
AtileData: Penktadienis, 2011-11-11, 11:14 AM | Žinutė # 71
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Quote (Nicole)
Atiliuk,as irgi neeesu tokia kaka,kaip atrodau gedaaa jei tai tavo kurtas tekstas ir tik mamytese,viskas okey,bet kitur platint buk atsargi,mieloji,nes tokiais atvejais,reik kreipt demesi ir i (atrodo) smulkmenas!


Ne mano, bet kai perskaičiau pagalvojau, kad ir aš galiu nusikvaksėti nors ir prie teksto daug laiko praleidžiu, bet žinok vat nesužiūri kokio žodelio kuris tau atrodo visai nekliūna o kažkam net labai užkliūna sypsena skirtingai matom mes tą pasaulį mirkt

Kiekviena akcija neapseina be kandžių replikų, bet tai nesuteikia progos nuleisti rankų geles

Pasinaudodama Sandros puikia idėja, Vijolės padrąsinimu ir Gabiskos paskatinimu ir aš pardavinėsiu savo darbus. liezuvis1 Jei būtų norinčių parduoti savo darbus parašykite ir įkelite savo foto, aš paviešinsiu facebooke arba rašykite tiesiai ant mamyčių forumo facebook sienos ir šiame forume.


Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
kugeData: Penktadienis, 2011-11-11, 7:31 PM | Žinutė # 72
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 4940
Apdovanojimai: 28
Reputacija: 30
Statusas: Atsijungęs
Tokia graži idėja, ir tiek daug triukšmo gedaaa
Pakankamai ilgai tylėjau, bet dabar atėjo noras ir man pasisakyti. gedaaa
Tekstas man neužkliuvo ir nesvarbu kad pasakyta ne tokiais žodžiais, bet esmė tai ta pati - reikalinga parama našlaitėms , ( jeigu aš paaukosiu knygelę ar muilo gabalėlį, drabužėlių ar žaislų - tai bus tik menkas inašas į šia gražią akciją ir jokiu budu net nepagalvosi ujog mano įnašas yra menkinamas, na gal aš daugiau negaliu , o dėl to kalta sistema, kalta mūsų istatymų sistema kai našlaitėms reikai kreioptis paramos į geros valios žmones) Taip kad duodame tai ką turime ir nesikabinėjame prie žodžių.
Kas dėl sandrulės reklamos tai galiu pasakyti šaunuolė, jei aš turėčiau laiko, arba būtų mano pagrindinis darbas konkrečių darbelių gamyba , gal ir aš taip daryčiau (jei dašiltų ) . Juk ši akcija ne paskutinė ir reklama manau pravers ateičiai, ir pagaliau kodėl mums neleisti žmogui reklamuotis, kai tai atneš naudą ir mums ,surinktos lėšos už konkretų darbelį bus paaukotos geram tikslui - taip daro visame civilizuotame pasaulyje.
Gabiškos idėja irgi puiki . Gal būt aš neturi ušiai dienai pinigų, bet pvz Astulei, ar kitai kokiai mergaitei labai reikia atvirutės, ar kokio auskarų komplektuko. Tai tokį darbelį žmogus nusipirkęs bus patenkintas, kadgavo jam reikalingą daigtą ir tuo pačiu prisidėjo prie akcijos, o ir tas gaminantysis pagaminęs tą darbelį taip pat prisidės prie akcijos. tokiu atveju laimi visi .
Dėl nusiuntimo, galima rinkti ir pas mus vieną kai kurią ir vėliau pasiūsti kartu su kurjeriu tiesiai į namus . Jei pamenate Romenos vaikiukai visas dovanėles gavo Kalėdų išvakarėse (per kūčias) ir taip džiaugėsi jog kalėdų senelis atnešė tiek dovanų.
Aš taip pat žadu prisidėti prie akcijos, bet savo dovanas (dar nežinau kokios jos bus) siūsiu kurjerios pagalba prieš pat kalėdas , tada manau bus dvigubas džiaugsmas

Taip kad nedarykime čia turgaus , nes norint padaryti ką mors gero, tinka visi įmanomi sąžiningi būdai . gedaaa
 
MEINARDASData: Penktadienis, 2011-11-11, 10:21 PM | Žinutė # 73
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 52
Apdovanojimai: 0
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Mergaites nesipykit mirkt Jus visos cia saunuoles,zaviuosi jumis visomis geles Beje as irgi noriu prisideti prie sios grazios akcijos,bet kaip,juk gyvenu Ispanijoje,tikrai galeciau atsiust zaisliuku,drabuzeliu,bet pastu labai daug kainuos,gal kuri nors is jusu apsiimtu,sudeciau tase,ideciau i mikriuka,o kuri nors is jusu paimtu,na paskui kazkaip pristatytu sesutems,arba bandyt susitart su mikriuko vairuotoju,kad nuveztu,bet jie kartais buna nesukalbami...Tad jei kuri,sutiktu butu labai aciu,jei ne tada ieskosiu,gal rasiu koki sukalbama vairuotoja mirkt
 
kugeData: Šeštadienis, 2011-11-12, 6:27 PM | Žinutė # 74
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 4940
Apdovanojimai: 28
Reputacija: 30
Statusas: Atsijungęs
MEINARDAS,

Tu tik suruošk, mes jau priimsim ir pristatysim pagal paskirtį mirkt
 
AtileData: Sekmadienis, 2011-11-13, 8:22 AM | Žinutė # 75
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
kuge, geles myliu myliu. Jei susiorganizuosite važiuoti, pirmame psl rasite Aukštadvario seniūnės tel. nr. Ji nupasakos kur važiuoti arba palydės. Tikslaus adreso Gabija nežino, nes važiavo lydima seniūnės, ne pagal adresą, sakė sunku ten jas ir rasti. Dėl tų važinėjimų yra ir pliusų ir minusų, nes jei pradės nepažįstami žmonės kas antrą dieną važinėti tai nesmagu. Paprastai tokie žmonės savo bėdų neviešina ir jiems tas dėmesys nereikalingas.

MEINARDAS, AČIŪ....ačiūūū....gal tikslingiausia būtų siųsti tiesai fondo direktorei, ji ir nuveš. geles

Gabija Jakonytė
Laisvės al. 110-9,
LT-44253 Kaunas
Tel.: +370 679 44332


Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
Forumas » MŪSŲ FORUMAS - taisyklės, pagalba ir tai kuo mes gyvename » IŠTIESK PAGALBOS RANKĄ KITAM » PARAMA TRIMS SESUTĖMS
Search:


Copyright MyCorp © 2024