...
 Sapnai - Page 5 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: Krla  
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » PLEPUČIŲ ROJUS » Sapnai (apklausa, diskusijos)
Sapnai
Ar tikite sapnų reikšmėmis?
1.1. Tikiu[ 7 ][17.95%]
2.2. Netikiu[ 0 ][0.00%]
3.3. Kartais[ 31 ][79.49%]
4.4. Nežinau[ 1 ][2.56%]
Answers total: 39
KrlaData: Ketvirtadienis, 2012-10-11, 6:09 PM | Žinutė # 61
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (katcia)
nepatikesi, bet as tas pacias saviskiui pasakoju... mano mylimiausia vaikystes buvo apie joniuka ir gretute

iki siol angliskus vaikisku zurnalus skaitem,mokinasi skaityti is ju,rasyt,skaiciuoti iki 10 jau moka,tai sakau gal lietuviskas pasakas pabandom mirkt


 
katciaData: Ketvirtadienis, 2012-10-11, 6:12 PM | Žinutė # 62
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Quote (krla)
iki siol angliskus vaikisku zurnalus skaitem,mokinasi skaityti is ju,rasyt,skaiciuoti iki 10 jau moka,tai sakau gal lietuviskas pasakas pabandom

a tai lietuviskai nelabai supranta?... gedaaa atsiprasau kad klausiu, nes nlb zinau situacija gedaaa gedaaa


 
KrlaData: Ketvirtadienis, 2012-10-11, 6:19 PM | Žinutė # 63
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (katcia)
a tai lietuviskai nelabai supranta?... atsiprasau kad klausiu, nes nlb zinau situacija

iki siol neidomu jai buvo.kazkada bandziau skaityti apie princeses lietuviska pasaka,nuejo ir atsinese peppa pig zurnala juokas1 dabar jau ziuriu idomu jai,yra ten paveiksliuku,o siaip jei rodau koki paveiksleli tai ji man angliskai atsako kas cia yra


 
katciaData: Ketvirtadienis, 2012-10-11, 7:51 PM | Žinutė # 64
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Quote (krla)
iki siol neidomu jai buvo.kazkada bandziau skaityti apie princeses lietuviska pasaka,nuejo ir atsinese peppa pig zurnala juokas1 dabar jau ziuriu idomu jai,yra ten paveiksliuku,o siaip jei rodau koki paveiksleli tai ji man angliskai atsako kas cia yra

tai gal po trupuciuka isivaziuos mirkt mirkt


 
rasa85Data: Ketvirtadienis, 2013-01-10, 11:43 AM | Žinutė # 65
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3663
Apdovanojimai: 12
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Gal kas man paaiskinsit ka reiskia sapnuoti toki sapna,po jo as kazkaip bijau.....sapnavau kad mano dukryte nukrito nuo kedes ir issimuse dantis,sakau spjauk tuos danti sir man isspjove 5 dantis ,....ziiurejau sapninka raso kad kas prarado danti ktam gali atsitikti nelaime ar net mirtis,o dar ir is praetots nakties sapnai yra pranasingi tai man daba is galvos neiseina...
 
katciaData: Ketvirtadienis, 2013-01-10, 11:53 AM | Žinutė # 66
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
rasa85, as irgi sapnavau pries pora naktu, kad maniskiui du dantys iskrito... pelyte pelyte ir ka tu galvoji, jo virsininka pagulde i ligonine su insultu pelyte pelyte
tai matyt nebutinai tam paciam zmogui issipildyt gali, bet is artimos aplinkos gedaaa gedaaa man baisus tokie sapnai pelyte pelyte


 
katciaData: Ketvirtadienis, 2013-01-10, 11:54 AM | Žinutė # 67
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
o as sianakt sapnavau kazkoki nenormalu sapna rekiu rekiu kad man is ranku ir koju issaugo plunksnos (kuokstais) kaip povo uodega.. kazkoks apsurdas... tai gal kas turit sitam sapnui paaiskinima?.. pelyte

 
diskoferisData: Ketvirtadienis, 2013-01-10, 12:14 PM | Žinutė # 68
pažįstama
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 784
Apdovanojimai: 3
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
rasa85, nenoriu nieko gazdinti bet papasakosiu is savo gyvenimiskos patirties si sapna. daug metu atgal mano mociute susapnavo kad jai istrauke danty ir labai bego kraujas ir ryte atsikelusi suzinojo kad mano mama jos dukra mire .sakoma yra jei krauja matai is artimo rato kazkas mirs o jei be kraujo tiesiog kazkam gali kokia nelaime nutikti is pazystamu
 
KrlaData: Ketvirtadienis, 2013-01-10, 12:24 PM | Žinutė # 69
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
(diskoferis)
rasa85, nenoriu nieko gazdinti bet papasakosiu is savo gyvenimiskos patirties si sapna. daug metu atgal mano mociute susapnavo kad jai istrauke danty ir labai bego kraujas ir ryte atsikelusi suzinojo kad mano mama jos dukra mire .sakoma yra jei krauja matai is artimo rato kazkas mirs o jei be kraujo tiesiog kazkam gali kokia nelaime nutikti is pazystamu

sakoma,kad jei su skausmu dantys iskrenta sapne,tada is labai artimos aplinkos nelaimes gedaaa ir as esu sapnavusi,kad man dantys iskrenta,bet siaip,be skausmo,be kraujo... gedaaa


 
rasa85Data: Ketvirtadienis, 2013-01-10, 1:23 PM | Žinutė # 70
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3663
Apdovanojimai: 12
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
nu ji verkia kai nukrito o tada spjaud etuos dantis bet visvien verke,ir buvo berods be kraujo svarus....daba jau nebepamenu...
 
viktorijaData: Pirmadienis, 2014-02-24, 8:16 PM | Žinutė # 71
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 10
Apdovanojimai: 0
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
sapnavau kaip pakilau i dangu nesuprantu paziurejau nieko nereiskia tas sapnas tokio nera nesamone 60a04077f8a783fedac0c7a71300bf52
 
viktorijaData: Pirmadienis, 2014-02-24, 8:18 PM | Žinutė # 72
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 10
Apdovanojimai: 0
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
nu gerai sapnavau toki kad atsibudau pilna lova erkiu buvo tokia oda kokia 100 isisiurbusiu atsibudau tai sakes kaip buvo bjauru ):
 
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » PLEPUČIŲ ROJUS » Sapnai (apklausa, diskusijos)
Search:


Copyright MyCorp © 2024