...
 Savaitės tema - Page 16 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: Krla  
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » PLEPUČIŲ ROJUS » Savaitės tema (Kedžių istorija...)
Savaitės tema
KrlaData: Pirmadienis, 2012-05-21, 6:10 PM | Žinutė # 226
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
http://www.tv3play.lt/play/272845/?autostart=true
paziurekit laida,kaip pries toki teiseja karoli jovaisa galetu atstoveti paparastas zmogelis? pelyte gerai,kad zurnalistai drasos turi

pasirodo toje istorijoje 9 mirtys-4 pagrindiniu veikeju ir 5 liudininku,kurie norejo prakalbeti pelyte




Message edited by krla - Pirmadienis, 2012-05-21, 6:18 PM
 
KrlaData: Pirmadienis, 2012-05-21, 6:16 PM | Žinutė # 227
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
laukiu treciadienio ir ketvirtadienio saule

 
NicoleData: Pirmadienis, 2012-05-21, 6:22 PM | Žinutė # 228
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3012
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 9
Statusas: Atsijungęs
http://tv.lrytas.lt/?id=13376063151336272539

Jei negali myleti tu,kurie toli,mylek tuos,su kuriais esi!
 
KristugneData: Pirmadienis, 2012-05-21, 6:27 PM | Žinutė # 229
pažįstama
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 729
Apdovanojimai: 2
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
aš tai žinokit visiškai nežiūriu kas ką nužudė,su kuo susimušė ir tt vien todėl,kad turiu tris vaikus ir jų labui man smagiau kažką veikti kartu,nes aš noriu,kad jie nematytų to mėšlo,kuriuo užversta visa televizija.Paklausykit kaip keikiasi vaikai,ne taip kaip mes rusiškai,o taip kuom dabar visi gyvena?turiu sūnų paauglį,tai tokių žodelių iš mokyklos parneša,kad apsaugok Viešpatie,nes ką visi mato telike taip ir šneka...Farai vaikų mėgiamiausia laida.Man tai gryna pasaulio pabaiga...

Mano kampelis
 
irmaData: Pirmadienis, 2012-05-21, 6:58 PM | Žinutė # 230
forumo gerbėja
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 2787
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote (Kristugne)
pavyzdžiui pykstu ant motinų ,kurios vaidina vienišas ir gauna pašalpas nors tokios nėra,man pikta kai susikėlė atlyginimus kad gautų didesnes pašalpas,o kažkodėl visi užsipuolė tik Jackaitę,o tokių buvo daug

CIA KEDZIU TEMA,BET NE DISKUSIJA APIE PASALPU MOKEJIMA.
Quote (Kristugne)
,matomai pasakų neskaito prieš miegą...

o kas tas pasakas skaite kai ta ,,motina,, davesi kaip kurva po visa kauna ?????????? sakai viska galima papirkti,tai jo pritariu ,bet visu nepepirksi,kaimynu giminiu draugu... cia siai dienai ji valstybes sunu suagoma,iki tol jos niekas nesaugojo ir puse kauno ja pazinojo ir tikrai ne is gerosios puses ,kur tuo tarpu buvo ta mergaite a??? matot tik tai ka norit matyt ,arba isvis bele manes tas neliecia ir uzsikniskit visi... man nei silta nei salta,kai jums istiks kokia beda ,ir visi bus tokie abejingi ,man idomu smagu butu kai is niekur nesulauktumete pagalbos nes visi butu ant visko padeje ....
 
irmaData: Pirmadienis, 2012-05-21, 7:02 PM | Žinutė # 231
forumo gerbėja
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 2787
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote (Kristugne)
aš tai žinokit visiškai nežiūriu kas ką nužudė,su kuo susimušė ir tt vien todėl,kad turiu tris vaikus ir jų labui man smagiau kažką veikti kartu,nes aš noriu,kad jie nematytų to mėšlo,kuriuo užversta visa televizija.Paklausykit kaip keikiasi vaikai,ne taip kaip mes rusiškai,o taip kuom dabar visi gyvena?turiu sūnų paauglį,tai tokių žodelių iš mokyklos parneša,kad apsaugok Viešpatie,nes ką visi mato telike taip ir šneka...Farai vaikų mėgiamiausia laida.Man tai gryna pasaulio pabaiga...
Mano kampelis

tai jo uzsidekime rozinius akinius ir nieko nepatykime,po to kai prievartauja vaikus ,jie mano kad tai normalu... kaip auklesim vaikus ta linkme ir augs,jei leisime keiktis tai ri keiksis,neleisime ir nesikeiks bent prie tevu ar suaugusiu... su vaikais reikia bendrauti ir diskutuoti ivairiomis temomis o ne atriboti nuo viso pasaulio ir gyventi uzdarame seimos ratelyje ...
 
KristugneData: Pirmadienis, 2012-05-21, 7:18 PM | Žinutė # 232
pažįstama
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 729
Apdovanojimai: 2
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
nu ir kas iš to kad jūs čia nervuojatės ir rėkaujat,geriau tai mergaitei???mes tik eiliniai stebėtojai,nei piketai,nei palaikinimai facebooke,kuriame daugumoje sėdi vaikai apsimetę suaugusiais tai mergaitei bei jos artimiesiems nepadės... gedaaa

Mano kampelis
 
KristugneData: Pirmadienis, 2012-05-21, 7:21 PM | Žinutė # 233
pažįstama
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 729
Apdovanojimai: 2
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
koks skirtumas kokia čia tema,bet kalti kaltus peikia aš tą norėjau pasakyt ir dar pasakysiu, kad man negražu žiūrėti į keiksmažodžius,geriau papypsėk tuoj vietoj kaip per teliką rodo gedaaa

Mano kampelis
 
irmaData: Pirmadienis, 2012-05-21, 7:23 PM | Žinutė # 234
forumo gerbėja
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 2787
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote (Kristugne)
nu ir kas iš to kad jūs čia nervuojatės ir rėkaujat,geriau tai mergaitei???mes tik eiliniai stebėtojai,nei piketai,nei palaikinimai facebooke,kuriame daugumoje sėdi vaikai apsimetę suaugusiais tai mergaitei bei jos artimiesiems nepadės...

nei mes cia nervuojames nei rekaujam,tiesiog turim sirdi ir prota ,ir nesame nei akli nei kurti ir reaguojame i kitu nelaimes,argi butina deagnuozuoti vezi kad sulaukti is zmoniu pagalbos ir reakcijos...... esam zmones ir turim jausmus ,nesame mes bulviu maisai kokie bedvasiai .... o jei jau jums nerupi tai ko cia purkstaujat ir rasinejat,nematykit ir nerieks cia dusaut...
 
JarminaData: Pirmadienis, 2012-05-21, 7:26 PM | Žinutė # 235
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1657
Apdovanojimai: 4
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Žiūrit laidą "Kodėl?" Advokatas neturi jau nei kaip pasiteisinti, nes akivaizdi teisybė akis bado.

Neverk, kad kas nors baigėsi. Nusišypsok, kad tai apskritai buvo.
(G.G.Marquez)
 
irmaData: Pirmadienis, 2012-05-21, 7:27 PM | Žinutė # 236
forumo gerbėja
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 2787
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote (Jarmina)
Žiūrit laidą "Kodėl?" Advokatas neturi jau nei kaip pasiteisinti, nes akivaizdi teisybė akis bado.

sunku viniotis kai is anksto nepasiruose kalbos
 
KristugneData: Pirmadienis, 2012-05-21, 7:30 PM | Žinutė # 237
pažįstama
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 729
Apdovanojimai: 2
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
nu labai gražūs vaizdai mergaitės su triušiuku buckis1 tegul ta mergaitė greičiau užauga ir pati viską papasakos kaip ten iš tikrųjų viskas buvo,kas kalčiausias,kada nors visa tiesa bus kaip ant delno,o tie paspėliojimai tai tik pokalbiai tarp optimistų,kurie tiki kad viskas bus gerai ir pesimistų,kurie visame mato tik blogį...aš matau ir gerumą gedaaa

Mano kampelis
 
JarminaData: Pirmadienis, 2012-05-21, 7:32 PM | Žinutė # 238
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1657
Apdovanojimai: 4
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Quote (Kristugne)
tegul ta mergaitė greičiau užauga ir pati viską papasakos kaip ten iš tikrųjų viskas buvo

Duok Dieve, kad ji užaugtų ir kad atsinmintų, kad nebūtų vaistais ištrinti šie įvykiai.


Neverk, kad kas nors baigėsi. Nusišypsok, kad tai apskritai buvo.
(G.G.Marquez)
 
irmaData: Pirmadienis, 2012-05-21, 7:35 PM | Žinutė # 239
forumo gerbėja
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 2787
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote (Kristugne)
pesimistų,kurie visame mato tik blogį...aš matau ir gerumą

tai jus gal daktare dirbate kad mums cia diagnozes nustatinejat? mes matom ir daugiau spalvu ne vien tik juoda balta...
 
KristugneData: Pirmadienis, 2012-05-21, 7:39 PM | Žinutė # 240
pažįstama
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 729
Apdovanojimai: 2
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
ei ji psichiškai sveika tai ir atsimins gedaaa gi psichologai įvertino.Didelė merga tuoj pas bernus eis,nors į lauką išėjo,saulės pamatė,o ne užrakinta kaip narve sėdi.Jei taip mano vaikai pas senelius būtų užrakinti, tai seniai būčiau pasiėmusi ir be teismo... begu

Mano kampelis
 
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » PLEPUČIŲ ROJUS » Savaitės tema (Kedžių istorija...)
Search:


Copyright MyCorp © 2024