...
 Originalios dovanos įvairiomis progomis - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum moderator: katcia  
Forumas » SVEIKINIMŲ IR ŠVENČIŲ SKYRELIS - patarimai ir pagalba besiruošiant šventei » DOVANOS, PUOŠYBA, DOVANŲ PAKAVIMAS » Originalios dovanos įvairiomis progomis (galerija)
Originalios dovanos įvairiomis progomis
AtileData: Penktadienis, 2010-08-06, 6:34 PM | Žinutė # 1
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Savo rankomis pagaminta dovana pati brangiausia ir šilčiausia. Bet kartais pritrūkstame minčių, tai kviečiame šioje temoje pasidalinti savo dovanų įdėjomis, trumpais jų gaminimo aprašymais. O kam pritrūks fantazijos kviečiame jos pasisemti čia.
 
AtileData: Penktadienis, 2010-08-06, 6:36 PM | Žinutė # 2
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
1. Dariau krikštodukrytei saldainių dėžutę. 2. Palinkėjimų kortelės ir vokelis joms.



Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
AtileData: Penktadienis, 2010-08-06, 6:36 PM | Žinutė # 3
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Dėžutė šokoladukams ir puodelis



Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
GabiskaData: Šeštadienis, 2010-08-07, 11:11 AM | Žinutė # 4
forumo senbuvė
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 7323
Apdovanojimai: 48
Reputacija: 28
Statusas: Atsijungęs
mediniai padėkliukai alui. Susipjaustėme piršto storio apskritimus, juos nušveitėmė, užrašėme juokingas citatas ir nulakavome laku




Mano rankdarbių pasaulis
 
pumpurelisData: Šeštadienis, 2010-08-07, 9:53 PM | Žinutė # 5
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
A6 savo vyrui ir norėjau orginalios dovanos 30-čiui.Tad nieko jam nesakius ,sutariau su jo viršininke ,kad išleistų jį atostogų trims dienoms,dvi dienas prieš gimimo dieną ir vieną po ,nes gimimo diena išpuolė penktadienį,beje tada ir aušra mūsų suraudau sirdele ,kuri be galo ir be krašto man padėjo,pridarė tokių grožybių,ačiū jai dar kartą, sirdele ,nupirkau bilietus lektuvo jo seseriai ir sesers draugui,tą dieną ,kai jie atskrido ,užsakiau į namus 30 raudonų rožių puokštę,padariau pietus ir laukiau visų,oi kiek strioko buvo,mano brolis parvežė vyro seserį iš eurauosto,aišku kai viską planuoji kažkas turi nesigaut,tai lėktuvas vėlavo,o norėjau ,kad sesuo su draugu grįžtu iki jo grįžimo,tai skambinu savo vyrui ir sakau žinok reikai man iki tos irtos parduotuvės ,kad nuvažiuotum ,nes reikai to ir ano ,tipo ruošiuos baliui ,nes savaitgaliui gimtadieniui ruošiamės,tai jis aišku ir lakstė ,grįžo mano svečiai ,aš juos sugrūdau į kambarį uždariau duris ,nes ir vyras turėjo tuoj grįžt,beje mano dukrytė viską žinojo ir nepasakė tėčiui ,kokį siurprizą ruošiam,nu ką žiūrim ir tėtis grįžo ,susstojom su mergaitėm ir dėlėm prie durų ,o tas atidaro duris ir nieko nesuvokia ,kas dedasi,sakom sveikinam tave su gimimo diena,o jis sako jug ne šiandien ,sakom mes nutarėm anksčiau tave pasveikint,sakau kadangi mūsų dovana begalo didelė netilpo į tą kambarį ,tai įnešėm į aną ,eik pažėk ,tas atidaro duris ,o ten sesuo stovi ir jos draugas ,sako sveikinam taves su gimimo diena,o tas žiūri į mane į juos ir negali ištarti nei žodžio ,sako paskui patylėjęs bet į mane žiūri ,nesuprantu ,čia Rita,sakau jo ,sako kas buvo jis tiek pasimetė,paskui pats pasakojo ,sako nebebuvau tikras armes Lietuvoj ar Anglijoj,paskui ta sesė jį apkabino ,tai atsigavo biškutį ,ir sako ir tu dabar nedirbi tris dienas sako kol aš busiu pas jus,o jis negali patikėt ,gal kokius šešis kartus klausė ,ar čia tiesa,bet paskui kai atsigavo dievuliau kiek kalbos buvo ir koks laimingas,o prieš pasiruoždami tai gimimo dienai kiek jis man zyzė ,kad jam reikia vienos dienos po gimtadienio laisvos sako ,kad nereiktų skaudančia galva ei įdarbą o aš būktais apsimetu ir sakau moki gert mokėk eit darban ,tai net apsipykę buvom,o aš galvodavau ,kad tu žinotum ,kad aš jau prieš mėnesį sutariau ,kad tu nedirbsi juokas na siurprizas tikrai pavyko ,jis jautėsi be galo laimingas ,sesuo dar padovanojo labai įdomią maikutę su užrašu ,maikutės priekyje buvo jo viakystės foto,o ant nugaros užrašyta jo pavardė ir žodis cool mirkt

 
GabiskaData: Pirmadienis, 2010-08-16, 11:57 AM | Žinutė # 6
forumo senbuvė
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 7323
Apdovanojimai: 48
Reputacija: 28
Statusas: Atsijungęs
orginali dovana naujagimio lankymui

http://www.mamyciuklubas.lt/rankdar....imaitis



Mano rankdarbių pasaulis
 
AtileData: Pirmadienis, 2010-08-16, 12:26 PM | Žinutė # 7
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Dar į temą sauskelnių tortas



Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
GabiskaData: Pirmadienis, 2010-09-27, 12:04 PM | Žinutė # 8
forumo senbuvė
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 7323
Apdovanojimai: 48
Reputacija: 28
Statusas: Atsijungęs
neridos rasta puiki įdėja





Mano rankdarbių pasaulis
 
neridaData: Pirmadienis, 2010-09-27, 1:05 PM | Žinutė # 9
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9167
Apdovanojimai: 41
Reputacija: 18
Statusas: Atsijungęs


Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero

 
neridaData: Pirmadienis, 2010-09-27, 1:05 PM | Žinutė # 10
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9167
Apdovanojimai: 41
Reputacija: 18
Statusas: Atsijungęs


Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero

 
neridaData: Pirmadienis, 2010-09-27, 4:42 PM | Žinutė # 11
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9167
Apdovanojimai: 41
Reputacija: 18
Statusas: Atsijungęs


















Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero

 
virginijakData: Penktadienis, 2010-10-15, 9:50 AM | Žinutė # 12
forumo pleputė
Grupė: Fotošopo mylėtoja
Žinutės: 6137
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
krikštasūniui padovanojau tokį moliūgą gedaaa :

dovanodama moliūgą palinkėjau: augt kaip moliūgas, taip greit, tokiam dideliam, stipriam ir gražiam.. gedaaa


]
Visų darbelių atskiros detalės ir fonai paimti iš materinstvo.ru, fotowedding.ru, lenagold.ru, photoshablon.ru, allday.ru, www.google.lt Nuoširdus ačiū Jų visų kūrėjams


Message edited by virginijak - Penktadienis, 2010-10-15, 9:55 AM
 
pumpurelisData: Antradienis, 2010-11-02, 7:08 PM | Žinutė # 13
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs

vestuvine dovana skrynia ir dar uzrasas buvo visko ko reikia gyvenimo pradziai ,rasi viduje love


 
raskaData: Antradienis, 2010-11-02, 8:22 PM | Žinutė # 14
forumo siela
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 20743
Apdovanojimai: 90
Reputacija: 40
Statusas: Atsijungęs
super dovana love

Rasos saldainių karalystė

 
neridaData: Trečiadienis, 2011-08-03, 10:19 AM | Žinutė # 15
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9167
Apdovanojimai: 41
Reputacija: 18
Statusas: Atsijungęs
Kalėdinė dovana. Sumaišyk ir kepk!



Kalėdos – dovanų metas. Kasmet jų ieškome naujesnių, įmantresnių, norime jomis pradžiuginti ir nustebinti tuos, kam norime jas padovanoti. Kalėdinės dovanos yra ypatingos – jos, net ir pačios pigiausios, bet padovanotos iš širdies, dvelkia nepaprasta šiluma. Vienas iš paskutinių vėjų – gražiai supakuoti namuose kepti meduoliai, sausainiai, meduoliukai. O ką daryti, jei nespėjame iškepti?

Atsakymas paprastas - taigi padovanoti kepimo rinkinį. Jam reikės: 1 l gražaus stiklainio, sausų birių produktų, gražios nertos, medžiaginės arba popierinės servetėlės, juostelės ir surašyto ant kalėdinio atviruko recepto. Produktus (miltus, cukrų, kakavą) atsargiai eilėmis supilame į stiklainį – taip, kaip daromi smėlio raštai buteliuose. Uždarome, uždengiame servetėle ir užrišame kaspinėlį. Paprasta, miela ir skanu.

Suvenyriniai šokoladiniai „keksiukai“

Sausas mišinys:

2 stiklinės miltų
2 šaukšteliai kepimo miltelių
½ šaukštelio druskos
1 stiklinė rudojo cukraus
3 šaukštai kakavos
50 g razinų
50 g riešutų

Kiti priedai:

2 kiaušiniai
1 stiklinė pieno
100 g ištirpinto sviesto

Įkaitinti orkaitę iki 210 C. Atskirai sumaišyti sauso mišinio produktus ir kitus produktus. Didesniame dubenyje labai greitai sumaišyti abu mišinius. Tešlą išdėlioti į pateptas sviestu formeles. Kepti apie 25 minutes.


Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero

 
Forumas » SVEIKINIMŲ IR ŠVENČIŲ SKYRELIS - patarimai ir pagalba besiruošiant šventei » DOVANOS, PUOŠYBA, DOVANŲ PAKAVIMAS » Originalios dovanos įvairiomis progomis (galerija)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:


Copyright MyCorp © 2024