...
 Amžiaus skirtumas tarp vaikų - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: katcia  
Forumas » MAMA IR VAIKAS - būsimų ir esamų mamyčių pokalbiai apie vaikučius » PASLAPTYS AUGINANT VAIKUČIUS » Amžiaus skirtumas tarp vaikų
Amžiaus skirtumas tarp vaikų
Jūsų manymu koks tinkamiausias amžiaus skirtumas tarp vaikų?
1. 1. Pametinukai [ 4 ] [12.12%]
2. 2. Skirtumas tarp vaikų iki 3 m. [ 18 ] [54.55%]
3. 3. Skirtumas tarp vaikų iki 6m. [ 7 ] [21.21%]
4. 4. Skirtumas tarp vaikų iki 10 m. [ 2 ] [6.06%]
5. 5. Skirtumas tarp vaikų daugiau nei 10 m. [ 1 ] [3.03%]
6. 6. Neturi reikšmės. [ 1 ] [3.03%]
Answers total: 33
AtileData: Ketvirtadienis, 2010-06-03, 7:09 PM | Žinutė # 1
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Jūsų manymu koks tinkamiausias amžiaus skirtumas tarp vaikų? Koks geriausias amžiaus skirtumas vaikui ir mamai? Pametinukų pliusai ir minusai. Balsuojame ir diskutuojame.


Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
VijolėData: Penktadienis, 2010-06-04, 2:47 PM | Žinutė # 2
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
Tarp mano paneliu vyriausios ir vidurinios skirtumas yra 2metai 1mėnuo, o tarp viduriniosios ir kavalieriaus 2metai 6mėnesiai. Aš manau kad vaikam tai labai gerai, nes nesijaučia amžiaus skirtumas ir jie vienas su kitu daugiau bendrauja buckis


facebook
 
neringutiaData: Trečiadienis, 2010-06-09, 10:57 AM | Žinutė # 3
forumo gerbėja
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 2677
Apdovanojimai: 15
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
tiksliai net nezinau koks turetu buti tas tinkamiausias amzius,manau kad kiekviename amziaus skirtume yra pliusu ir minusu.
tarp mano paneliu skirtumas 13.7m ir siuo metu as jokiu minusu tame nematau jos labai viena kita myli,bendrauja ,sese mazajai kaip antra mama dabartineje musu situacijoje,Gal tie minusai pasimatys kai jos bus vyresnes
 
AtileData: Trečiadienis, 2010-06-09, 5:31 PM | Žinutė # 4
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Per laidą mačiau kad mamai lengviau kai didesnis skirtumas tarp vaikų, o vaikams geriau kad kuo mažesnis ir išvedus vidurkį abiems pusėms geriausia būtų 3 m skirtumas. Aš tam ir pritarčiau, bet manau daug kas priklauso nuo aplinkos kada ir kiek gimdyti.

Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
raskaData: Trečiadienis, 2010-06-09, 6:01 PM | Žinutė # 5
forumo siela
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 20743
Apdovanojimai: 90
Reputacija: 40
Statusas: Atsijungęs
Atile, tau pats laikas antrajam juokas

Rasos saldainių karalystė

 
AtileData: Trečiadienis, 2010-06-09, 6:12 PM | Žinutė # 6
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
raska, aš apie tai kokius 5 k per dieną pagalvoju, bet čia tas variantas kai aplinka neleidžia cry

Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
VijolėData: Trečiadienis, 2010-06-09, 6:13 PM | Žinutė # 7
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
Quote (Atile)
bet čia tas variantas kai aplinka neleidžia

o kas per aplinka, kad neleidžia geda3 geda3



facebook
 
AtileData: Trečiadienis, 2010-06-09, 6:15 PM | Žinutė # 8
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
į darbą noriu, o tada vėl atostogų...nesuprasit, bet man taip reikia..nebegaliu daugiau namie sedėti geda3

Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
VijolėData: Trečiadienis, 2010-06-09, 6:18 PM | Žinutė # 9
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
Quote (Atile)
į darbą noriu, o tada vėl atostogų...nesuprasit, bet man taip reikia..nebegaliu daugiau namie sedėti

kodėl sakai,kad nesuprasim, na bent tai aš ir pati dekrete sėdėjau 7metus ir kaip puikiai aš tave suprantu kai norisi pabėgti iš šio pragaro geda3 geda3



facebook
 
AtileData: Trečiadienis, 2010-06-09, 6:22 PM | Žinutė # 10
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
tfuuuuuuuuuu jau galvojau reiks ilgai aiškinti najnaj Bet kuo toliau tuo daugiau kartų į dieną apie antrą pagalvoju..ir ne dėl metų skirtumo, o tikriausiai gamta šaukia juokas3

Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
AimeData: Šeštadienis, 2010-07-17, 6:18 PM | Žinutė # 11
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1677
Apdovanojimai: 13
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote (Atile)
Bet kuo toliau tuo daugiau kartų į dieną apie antrą pagalvoju..ir ne dėl metų skirtumo, o tikriausiai gamta šaukia

buckis ko gero ,kad gamta šaukia.
Na linkiu tada ilgai nebedvejoti,arba kuo greičiau gaut darbą ,kad kaip sakai padirbt ir tada į dekretą

Iš tikro jei kas laiką atsuktų atgal tai gimdyčiau TIK pametinukus,kad ir kaip beprotiška tai atrodytų ir sunku,bet pats geriausias skirtumas tarp vaikų tik toks (na aš taip dabar galvoju ,kai tarp maniškių 6 m skirtumas).


Girdžiu spintoj kažkas vaikšto...Atidarau duris...Žiūriu suknelės iš mados eina...
 
AtileData: Šeštadienis, 2010-07-17, 9:06 PM | Žinutė # 12
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Vėliau tas skirtumas išsilygins geda3 Mes su sese skiriamės 6 m, su broliu 3 m., aš vidurinioji, sutariam visi liuksiškai

Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
AimeData: Šeštadienis, 2010-07-17, 10:04 PM | Žinutė # 13
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1677
Apdovanojimai: 13
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote (Atile)
Vėliau tas skirtumas išsilygins

Tikiu,kad išsilygins,juk suaugs kažkada tie dabar nervus tąsantys vaikai geda3 nes va mano dičkis kartais patampa mažesniu už mažąją,o kartais man dičkio gaila,nes mažoji labai jau vadovauja ir karaliauja ,kartais gal per daug,nu lepioškė jinai pas mus geda3 tai ir pasiekia savo bet kokiu būdu geda3

Taiva todėl ir sakau,kad geriau mažesnis vaikų skirtumas,vien todėl,kad patiems tėvams yra gal lengviau tas isterijas ir kaprizus ir skirtingo amžiaus vaikų poreikius suderinti...kad ir tuose pačiuose žaisluose.
Va mano vaikis jau seniai su žaisliukais nebežaidžia ,jam jau rūpi rimtesni dalykai,kaip ,kad kokie mp4 ,ir tos pačios knygos enciklopedinės..bet va mažoji joja viską tolka tak ir pabandyk jai neleisti,kaip gyvačiukė savaip jinai savo pasiekia,kad viską nusisavina kas brolio geda3 aišku atiduoda viską atgal ,bet pirmiau jinai turi paturėti juokas geda3


Girdžiu spintoj kažkas vaikšto...Atidarau duris...Žiūriu suknelės iš mados eina...
 
jolkazData: Šeštadienis, 2010-07-17, 11:06 PM | Žinutė # 14
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 432
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
tarp maniškių pusantrų metų skirtumas, na, ištikrųjų kaip sakau "jau matosi tunelio gale šviesa".... bent pati pradžia man buvo sunki, dabar aišku, lengiau, bet vis dar žiaurus padėtis..... manu geriausias laiko tarpas būtų 3 metai, tada ir vyresnėlis pilnai be pampersų, o ir susikalbėti jau galima....

 
virginijakData: Antradienis, 2010-07-27, 9:33 AM | Žinutė # 15
forumo pleputė
Grupė: Fotošopo mylėtoja
Žinutės: 6137
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote (jolkaz)
manu geriausias laiko tarpas būtų 3 metai, tada ir vyresnėlis pilnai be pampersų, o ir susikalbėti jau galima....

pritariu, tarp maniškių yra 3m 3 mėn skirtumas ir tuo labai džiasugiuosi mirkt


]
Visų darbelių atskiros detalės ir fonai paimti iš materinstvo.ru, fotowedding.ru, lenagold.ru, photoshablon.ru, allday.ru, www.google.lt Nuoširdus ačiū Jų visų kūrėjams
 
Forumas » MAMA IR VAIKAS - būsimų ir esamų mamyčių pokalbiai apie vaikučius » PASLAPTYS AUGINANT VAIKUČIUS » Amžiaus skirtumas tarp vaikų
Search:


Copyright MyCorp © 2024