...
 Matinimas krūtimi ar mišinukais - Page 2 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: katcia  
Forumas » MAMA IR VAIKAS - būsimų ir esamų mamyčių pokalbiai apie vaikučius » PASLAPTYS AUGINANT VAIKUČIUS » Matinimas krūtimi ar mišinukais
Matinimas krūtimi ar mišinukais
Jūs už maitinimą krūtimi ar mišinukus?
1.1. Už matinimą krūtimi.[ 24 ][75.00%]
2.2. Už matinimą mišinukais.[ 1 ][3.12%]
3.3. Nėra skirtumo.[ 7 ][21.88%]
4.4. Nežinau.[ 0 ][0.00%]
Answers total: 32
raskaData: Šeštadienis, 2010-07-17, 8:51 PM | Žinutė # 16
forumo siela
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 20743
Apdovanojimai: 90
Reputacija: 40
Statusas: Atsijungęs
As tik uz motinos piena aisku jei yra galimybe,nes kai auginau Emili tai buvo mastitas kai vaikiukui buvo vos 4 paros geriau stiprius antibijotikus.Su Vilte buvo daug streso tai pienuko visai nebuvo,o Ugniuka maitinsiu kol galesiu tik va siuo metu turiu bedele truko vienas spenelis tai skausmas nezmoniskas tenka nurtaukineti pientraukiu.

O gal kuri patarima koki kad pienuko kuo daugiau butu geda3


Rasos saldainių karalystė

 
jolkazData: Šeštadienis, 2010-07-17, 11:12 PM | Žinutė # 17
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 432
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
raska, ar bephanteno turi? bandyk spenelį juo tepti, man padėdavo... pienuką gamindavau tiesiog besaikiu gėrimu, nesvarbu ar tai vanduo,sultys,pienas... svarviausia skystimas. Man pritarė valgyti chalvos,gerti nealkoholinį alų, kmynų arbatą su pienu.... na,kaIP sakau, man geriausia gamyba buvo besaikis gėrimas skysčių ir žinoma dažnas maitinimas, kuo dažniau lelytį dėk prie krūties, tuo labiau ir gaminsis pienukas. Sėkmės mergyt buckis

 
GabiskaData: Sekmadienis, 2010-07-18, 9:31 AM | Žinutė # 18
forumo senbuvė
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 7323
Apdovanojimai: 48
Reputacija: 28
Statusas: Atsijungęs
daug gerti skysčių, daug teigiamų emocijų ir poilsio ir pienelis upėmis tekės buckis
Dėl įtrūkusių spenelių yra tokie "Spenelių kompresai MULTI - MAM COMPRESSES", ten servetėlės kompresiukai, tai jie puikiai sesei sugydė juos.



Mano rankdarbių pasaulis
 
raskaData: Sekmadienis, 2010-07-18, 10:26 AM | Žinutė # 19
forumo siela
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 20743
Apdovanojimai: 90
Reputacija: 40
Statusas: Atsijungęs
Quote (Gabiska)
Dėl įtrūkusių spenelių yra tokie "Spenelių kompresai MULTI - MAM COMPRESSES", ten servetėlės kompresiukai, tai jie puikiai sesei sugydė juos.

jo as bandziau irgi juos ,labai geri ,ir bepantenu tepu.Is vienos maitinu o ikita kolkas nutraukineju,nes patines ir taip idomiai itrukes.Net kai su pientraukiu traukiu skauda o kai vaikiukas zinda tai baisus skausmas.Bet manau greit uzgis ir sutinimas praeis.O jis pas mane papinukas yra galetu papas visa diena burnoje buti juokas3


Rasos saldainių karalystė

 
GabiskaData: Sekmadienis, 2010-07-18, 10:46 AM | Žinutė # 20
forumo senbuvė
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 7323
Apdovanojimai: 48
Reputacija: 28
Statusas: Atsijungęs
Quote (raska)
jis pas mane papinukas yra galetu papas visa diena burnoje buti
,mano mažė tokia buvo juokas



Mano rankdarbių pasaulis
 
Zaliaake25Data: Sekmadienis, 2010-07-18, 10:50 AM | Žinutė # 21
forumo pleputė
Grupė: .
Žinutės: 6478
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 16
Statusas: Atsijungęs
Quote (Gabiska)
daug gerti skysčių, daug teigiamų emocijų ir poilsio ir pienelis upėmis tekės buckis
Dėl įtrūkusių spenelių yra tokie "Spenelių kompresai MULTI - MAM COMPRESSES", ten servetėlės kompresiukai, tai jie puikiai sesei sugydė juos.

Tie kompresiukai geri, bet yra tos pacios firmos ir balzamas, tai super dalykas, geriau nei bepantenas, nes buvo atsiradusios zaizdeles ligonineje ant speneliu, tai patepliojau ir dabar neturiu problemu del maitinimo krutimi, tik vat jau pieno per daug turiu, nes teka upemis, tai mazasis nebesuvalgo, o be skysciu tai negaliu gyventi, nes vien vandens isgeriu apie 3 lt per diena, o dar neskaitant viso kito, o gerti norisi buckis

Raska sekmes tau maitinant Ugniuka


Užtenka minutės, kad žmogaus nekęstum.

Užtenka valandos, kad žmogų pamėgtum.

Užtenka dienos, kad žmogų įsimylėtum.

Prireikia viso gyvenimo, kad žmogų pamirštum.
 
GabiskaData: Sekmadienis, 2010-07-18, 11:03 AM | Žinutė # 22
forumo senbuvė
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 7323
Apdovanojimai: 48
Reputacija: 28
Statusas: Atsijungęs
Quote (Zaliaake25)
ik vat jau pieno per daug turiu, nes teka upemis

pradėk šaldyti, kai padidės leliaus valgymo poreikiai pravers. geda3



Mano rankdarbių pasaulis
 
Zaliaake25Data: Sekmadienis, 2010-07-18, 11:24 AM | Žinutė # 23
forumo pleputė
Grupė: .
Žinutės: 6478
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 16
Statusas: Atsijungęs
Quote (Gabiska)
pradėk šaldyti, kai padidės leliaus valgymo poreikiai pravers. geda3

Vaziuosiu nusipirksiu saldymui maiseliu, nes neturiu geda3


Užtenka minutės, kad žmogaus nekęstum.

Užtenka valandos, kad žmogų pamėgtum.

Užtenka dienos, kad žmogų įsimylėtum.

Prireikia viso gyvenimo, kad žmogų pamirštum.
 
raskaData: Sekmadienis, 2010-07-18, 11:49 AM | Žinutė # 24
forumo siela
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 20743
Apdovanojimai: 90
Reputacija: 40
Statusas: Atsijungęs
Quote (Zaliaake25)
tik vat jau pieno per daug turiu,

kaip gerai ,pas mane irgi jo sociai yra tik mano drakosa ji visa suvalgo,nelieka

.

Quote (Zaliaake25)
Raska sekmes tau maitinant Ugniuka
buckis

O ka tu pati valgai ?nes as anu nemaitinau tai man sunku,valgau vos ne duona sausa juokas ta prasme be darzoviu nes bijau del pilvuko


Rasos saldainių karalystė

 
Zaliaake25Data: Pirmadienis, 2010-07-19, 3:20 PM | Žinutė # 25
forumo pleputė
Grupė: .
Žinutės: 6478
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 16
Statusas: Atsijungęs
Quote (raska)
O ka tu pati valgai ?nes as anu nemaitinau tai man sunku,valgau vos ne duona sausa juokas ta prasme be darzoviu nes bijau del pilvuko

zinok valgau viska, bet darzoves verdu ant garu, nevalgau jokiu konservuotu dalykeliu, o siaip leidziu sau viska tik su saiku, siaip daug geriu, kazkaip stengiuosi virta maista valgyti labiau, nors dabar anties prisikepiau tai valgysiu, nes labai skanu buckis o jeigu jauciu, kad uzvalgiau kad galetu pusti pilvuka, tai turiu espumisano sau tabletemis ir mazajam lasiuku, mums padeda. O kava tai geriu rytais ir as, bet diena kad ir nemiega nelabai jaudinuosi geda3 svarbiausia, kad nakti miegotu miegu . Dar vienas dalykas, negerk tik gazuoto vandens ir is vis nieko kas burbuliuoja, nes gerai pilva pucia, net nuo keliu gurksniu, isbandyta cry


Užtenka minutės, kad žmogaus nekęstum.

Užtenka valandos, kad žmogų pamėgtum.

Užtenka dienos, kad žmogų įsimylėtum.

Prireikia viso gyvenimo, kad žmogų pamirštum.
 
jurgita55Data: Antradienis, 2010-07-20, 0:02 AM | Žinutė # 26
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1462
Apdovanojimai: 6
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
As taip pat uz maitinima krutimi. Vaikas jau cia mamyte , mamyte kudikeli, toks geras ir siltas jausmas isivyrauja tarpusavyje buckis buckis buckis , as Patricija maitinau iki 1m., lb buvau daug ivairiausiu nuomoniu, vienos sake, kad pr ilgai, gana zaisti ir t.t., kitos sake saunuole. As nepaisiau jokiu nuomoniu ziurejua, kaip man geriau juokas . Po nutraukimo mano panelei iki siol liko iprotis graibyti papus, bet tik mano tinka, geda3 tai dar pamaigo, paznaibo kartais, tai jau pradeda mane po truputi nervuoti,kai netycia isnybia geda3 ,ciut kas, jei verkia cry ji atisiseda man ant keliu ir azuntyje iskart ranka juokas3 , arba pries miega... reikia jau sita iproti jos naikinti, bet niekaip neiseina ji taip nusiramina...
 
raskaData: Antradienis, 2010-07-20, 3:16 PM | Žinutė # 27
forumo siela
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 20743
Apdovanojimai: 90
Reputacija: 40
Statusas: Atsijungęs
Quote (Zaliaake25)
negerk tik gazuoto vandens ir is vis nieko kas burbuliuoja,

oi apie tuos tai visai minties jokios neturiu o del darzoviu tai bijau noriu ir pomidoro ir agurko bet...
reikes kada truputi suvalgyti ir ziureti ,gal nieko nebus kavike geda3


Rasos saldainių karalystė

 
jolkazData: Antradienis, 2010-07-20, 3:19 PM | Žinutė # 28
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 432
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
raska, tik mėgink gal po truputį, kad mažu ką, žinotum nuo ko.... mano vaikinui iki 3 mėn netiko jokie baltymai, negalėjau gerti nei pieno, nei valgyti varškės, netgi duonos negalėjau užsitepti sviestu..... supanikavusi beveik buvau, na bet nieko, išaugo...

 
VijolėData: Antradienis, 2010-07-20, 7:07 PM | Žinutė # 29
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
raska, valgyk viską po truputi, net ir agurką ir pomidorą sirdele aš valgiau kiekvieną dieną vaisius ir daržoves, bet pradėjau po vieną kasniuką tada kita diena vėl po vieną kasniuiką, toliau pradėjau didinti normas ir po truputi taip pripratom geda3 jau po mėnesio aš valgiau pilnai vaisiu ir daržoves buckis žinai ko nevalgiau tik kopūsto geda3 geda3


facebook
 
Zaliaake25Data: Šeštadienis, 2010-07-24, 1:34 PM | Žinutė # 30
forumo pleputė
Grupė: .
Žinutės: 6478
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 16
Statusas: Atsijungęs
Quote (raska)
oi apie tuos tai visai minties jokios neturiu o del darzoviu tai bijau noriu ir pomidoro ir agurko bet...
reikes kada truputi suvalgyti ir ziureti ,gal nieko nebus kavike geda3

labukas, valgyk darzoves, nes vaikui reikia vitaminu. Nepiktnaudziauju, bet leidziu sau pomidora per diena suvalgyti, ir agurkus kokius 2, nei beria nei pilvuka pucia ( kol kas su pilvo putimu neturime bedu 3 kartus nusispjaunu ir pabeldziu i medi), nevalgau kopusto, nei saltibarsciu, bet geriu pasukas gerai sutvarko zarnyna, vat vakar paskanavau triufeliniu saldainiu, tai siandien ponaitis pabertas, bet nieko zinau nuo ko isbere. Siandien isgeriau kavos puodeli, tai nuo 9 ryto iki 13.00 sunutis nemiegojo, tai sakau tikriausia nuo kavos, kol kas daugiau nieko neatsisakiau, tik kruopu nevalgau bet kokiu, tik ryzius ir grikius.


Užtenka minutės, kad žmogaus nekęstum.

Užtenka valandos, kad žmogų pamėgtum.

Užtenka dienos, kad žmogų įsimylėtum.

Prireikia viso gyvenimo, kad žmogų pamirštum.
 
Forumas » MAMA IR VAIKAS - būsimų ir esamų mamyčių pokalbiai apie vaikučius » PASLAPTYS AUGINANT VAIKUČIUS » Matinimas krūtimi ar mišinukais
Search:


Copyright MyCorp © 2024