...
 Pašalpos, motinystės išmokos, vaiko pinigai - Page 2 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: Krla  
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » NAMŲ PALĖPĖJE » Pašalpos, motinystės išmokos, vaiko pinigai (informacija)
Pašalpos, motinystės išmokos, vaiko pinigai
virginijakData: Ketvirtadienis, 2012-09-20, 12:54 PM | Žinutė # 16
forumo pleputė
Grupė: Fotošopo mylėtoja
Žinutės: 6137
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote (Atile)
žinau tik tiek, kad jų mąstymu jei vedi vaiką į darželį tai reiškias turi pinigų kai nueini į soc skyrių, praktiškai pirmas klausimas ar vaikas eina į darželį

Quote (rasa85)
pas mus panasiai airijoj,cia turiu omenyje kas socialus gauna tai jei nueini pasakai jiem ska dnori eiti mokintsi beti mokamus kursusu tai sako kad reiskias tu turi pinigu,tipo yr nemokamu kursu eik ten....

man kitas variantas, nuėjau prnešt, kad išleidau vaiką į daržiuką, kad nuimtų man soc, tai sako nuo to nepriklauso... juokas1 , bet jaučiu kai dokumentus tvarkysiuosi, sakys, kad vaikas turi neit į daržely pelyte


]
Visų darbelių atskiros detalės ir fonai paimti iš materinstvo.ru, fotowedding.ru, lenagold.ru, photoshablon.ru, allday.ru, www.google.lt Nuoširdus ačiū Jų visų kūrėjams
 
VijolėData: Ketvirtadienis, 2012-09-20, 1:39 PM | Žinutė # 17
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
na mano mažius eina į darželį ir aš gaunu soc paramą ir todėl man nemokamas darželis tik moku tą vadinamą abonementinį mokesti gedaaa gedaaa gedaaa


facebook
 
virginijakData: Ketvirtadienis, 2012-09-20, 1:49 PM | Žinutė # 18
forumo pleputė
Grupė: Fotošopo mylėtoja
Žinutės: 6137
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote (vijole1972)
na mano mažius eina į darželį ir aš gaunu soc paramą ir todėl man nemokamas darželis tik moku tą vadinamą abonementinį mokesti

matai, taviškiui jau kur kas daugiau nei 3 ir tu ne vaiko auginimo atostogose, mano didžioji irgi ėjo ir eina į darželį ir nemokamai gedaaa
Kaip bebūtų ar taip, ar kitaip sužinosiu ir parašysiu kaip iš tiesų mirkt


]
Visų darbelių atskiros detalės ir fonai paimti iš materinstvo.ru, fotowedding.ru, lenagold.ru, photoshablon.ru, allday.ru, www.google.lt Nuoširdus ačiū Jų visų kūrėjams
 
Sandrulia7Data: Penktadienis, 2012-09-21, 10:48 AM | Žinutė # 19
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Aš pamenu, kad mano Donatukas iškeliavo į darželį 1,5 metukų. Ir niekas man jokios pašalpos nenuėmė, kaip mokėjo, taip mokėjo... Aš tai manau, kad nuo to nepriklauso.
 
Sandrulia7Data: Penktadienis, 2012-09-21, 10:49 AM | Žinutė # 20
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
O sakykite, kokiu pagrindu būna nemokamas darželis? Čia irgi jei vienam šeimos nariui neišeina po 525Lt/mėn.? ant_debesies Galvoju, gal reikia man Donatuko darželį susitvarkyti, nes dabar kai jau esame 4 šeimos nariai, tai nesigauna po tiek vienam per mėnesį... angeliuke
 
virginijakData: Penktadienis, 2012-09-21, 11:43 AM | Žinutė # 21
forumo pleputė
Grupė: Fotošopo mylėtoja
Žinutės: 6137
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote (Sandrulia7)
O sakykite, kokiu pagrindu būna nemokamas darželis? Čia irgi jei vienam šeimos nariui neišeina po 525Lt/mėn.? Galvoju, gal reikia man Donatuko darželį susitvarkyti, nes dabar kai jau esame 4 šeimos nariai, tai nesigauna po tiek vienam per mėnesį...

ne, kai gaunama socealinė pašalpa (kai pajamos 1 šeimos nariui neviršija 340), tada darželis yra nemokamas. nebent tavo jau paruošemukas ( jiems tvarkoma kaip mokiniams, tada pajamos turi neviršyt 525) mirkt


]
Visų darbelių atskiros detalės ir fonai paimti iš materinstvo.ru, fotowedding.ru, lenagold.ru, photoshablon.ru, allday.ru, www.google.lt Nuoširdus ačiū Jų visų kūrėjams
 
Sandrulia7Data: Penktadienis, 2012-09-21, 11:45 AM | Žinutė # 22
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (virginijak)
kai gaunama socealinė pašalpa (kai pajamos 1 šeimos nariui neviršija 340), tada darželis yra nemokamas.

mmmm, tada aiškutis mirkt mirkt mirkt
 
titanikeData: Penktadienis, 2012-09-21, 2:12 PM | Žinutė # 23
forumo draugė
Grupė: Draugas
Žinutės: 1745
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
Sandrulia7, tu bandyk žinok tvarkytis gali but jog 50 proc mažiau mokėsi. Aš moku tik 50 proc už Emos matinima ir plius tas abonentas. nieks i galva juk neduos neišeis tai neišeis.
 
VijolėData: Penktadienis, 2012-09-21, 2:24 PM | Žinutė # 24
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
titanike, o pas jus niekas nesikeitė, nes pas mus tai darželiuose viskas nuo rugsėjo 1 dienos keitėsi ir visiems lengvatas nuėmė paliko tik daugiavaikėm lengvatas gedaaa gedaaa


facebook
 
titanikeData: Penktadienis, 2012-09-21, 2:37 PM | Žinutė # 25
forumo draugė
Grupė: Draugas
Žinutės: 1745
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
vijole1972, žinok tada nežinau gedaaa matysiu spali tik kaip kas mirkt nunešiau dokumentus ir viskas. vyras vežioja į darželio ir paima tai nežinau nieko gedaaa
 
VijolėData: Penktadienis, 2012-09-21, 3:39 PM | Žinutė # 26
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
titanike, mums tai pirmom dienom pasakė kad keitėsi įstatymai ir kad visos nuolaidos nuimtos tik paliktos daugiavaikėm ir tiems kas gauna soc pašalpas


facebook
 
virginijakData: Pirmadienis, 2012-09-24, 12:24 PM | Žinutė # 27
forumo pleputė
Grupė: Fotošopo mylėtoja
Žinutės: 6137
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote (virginijak)
Kaip bebūtų ar taip, ar kitaip sužinosiu ir parašysiu kaip iš tiesų

tai va, buvau šiandien, socealinem, socealinės nenuėmė ir gavau vaikui nemokamą maitinimą sypsena2


]
Visų darbelių atskiros detalės ir fonai paimti iš materinstvo.ru, fotowedding.ru, lenagold.ru, photoshablon.ru, allday.ru, www.google.lt Nuoširdus ačiū Jų visų kūrėjams
 
Sandrulia7Data: Pirmadienis, 2012-09-24, 12:49 PM | Žinutė # 28
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (virginijak)
gavau vaikui nemokamą maitinimą

o jis nemokamas kada būna? gedaaa
 
virginijakData: Pirmadienis, 2012-09-24, 1:15 PM | Žinutė # 29
forumo pleputė
Grupė: Fotošopo mylėtoja
Žinutės: 6137
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote (Sandrulia7)
o jis nemokamas kada būna?

kadangi gaunu socealinę, man priklauso nemokamas maitinimas darželyje (faktiškai aš nieko nemoku už darželyje), vyresnėlė (kuri yra paruošiamukuose), taip pat gauna nemokamą maitinimą, bet ten kiek kita tvarka ir man reiks mokėt už darželį, kai bus atostogos vaikams mokyklose gedaaa


]
Visų darbelių atskiros detalės ir fonai paimti iš materinstvo.ru, fotowedding.ru, lenagold.ru, photoshablon.ru, allday.ru, www.google.lt Nuoširdus ačiū Jų visų kūrėjams
 
Sandrulia7Data: Pirmadienis, 2012-09-24, 1:38 PM | Žinutė # 30
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (virginijak)
kadangi gaunu socealinę

Tai čia kiek ta socialinė? čia kur 350Lt? gedaaa gedaaa gedaaa
 
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » NAMŲ PALĖPĖJE » Pašalpos, motinystės išmokos, vaiko pinigai (informacija)
Search:


Copyright MyCorp © 2024