...
 Mamos diena - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: katcia  
Forumas » SVEIKINIMŲ IR ŠVENČIŲ SKYRELIS - patarimai ir pagalba besiruošiant šventei » KITOS ŠVENTĖS » Mamos diena (eilėraštukai, žodžiai)
Mamos diena
AtileData: Antradienis, 2010-05-25, 8:38 AM | Žinutė # 1
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Kelkime savo kurtus ir internete rastus eilėraštukus ir kitą informaciją skirtą mamos dienai. Be komentarų.
 
pumpurelisData: Antradienis, 2010-05-25, 8:40 AM | Žinutė # 2
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
eilėraštukas kažkada seniai mano kurtas ,kai mokykloj buvau
mamytei...
Šile pražydo jau žibutės,
jos žydi tarsi mėlynos akutės...
Lapeliais skleidžiasi žaliai,
žiedeliai žydi mėlynai,
mamytę mano tu brangiausia ,
aš dovanoju žiedą tau gražiausia ,
mamytę mano mylima ,
papuoš žybūtę visada


 
FREEJAData: Antradienis, 2010-08-17, 7:31 AM | Žinutė # 3
forumo tauškutė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 3760
Apdovanojimai: 20
Reputacija: 7
Statusas: Atsijungęs
nezinau kur ikelt,bet cia gimus kudikiui arba jo laukimas.
Mažasis žmogeli,
Yra vienas kelias...
Per motinos įsčias,
Jos tylų laukimą,
Per kantrią dejonę,
Sapnų abejonę...
Mažasis žmogeli,
Atrasi sau kelią,
Per motinos ilgesį,
Tėvo laukimą,
Į šitą pasaulį
Pabusti po saule...


 
JarminaData: Penktadienis, 2010-12-17, 7:16 PM | Žinutė # 4
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1657
Apdovanojimai: 4
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Kol dar nebuvau mama,
Darydavau ir valgydavau karsta maista.
Mano rubai nebuvo demeti.
Telefonu kalbedavau ramiai.
Kol dar nebuvau mama,
Miegodavau tiek, kiek noredavau.
Ir niekada nesijaudindavau del to, kad velai nuejau gulti.
Sukuodavausi ir valydavausi dantis kasdien. Kol dar nebuvau mama,
Tvarkydavau namus kasdien.
Ir niekada nesuklupdavau ant zaisluu ir nepamirsdavau lopsines zodziu...

Kol dar nebuvau mama,
Net nesusimastydavau, ar kambarines geles nenuodingos.
Ir niekada negalvodavau apie skiepus.

Kol dar nebuvau mama,
Niekas nebuvo manes
Apkakojes,
Apvemes,
Apkramtes,
Apsisiojes,
Apznaibes savo mazais pirsciukais.
Kol dar nebuvau mama,
Pilnai atsakiau uz savo prota,
Savo mintis,
Ir savo kuna.
Miegodavau visa nakti.

Kol dar nebuvau mama,
Nebuvau laikiusi klykiancio vaiko vien tam,
Kad gydytojai galetu apziureti
Ar paskiepyti.
Niekada neverkiau matydama asaras.
Niekada nesikraustydavau is proto is laimes
Vien del paprasciausios sypsenos.
Niekada nesededavau nakti
Ziuredama i mieganti vaika.
Kol dar nebuvau mama,
Niekad nelaikydavau rankose miegancio vaiko,
Nes gaila padeti.
Niekada mano sirdis nesubyredavo i tukstancius daleliu,
Kad kazkam negalejau palengvinti skausmo.
Niekada nemaniau, kad kazkas toks mazas
Gali pakeisti mano gyvenima taip stipriai.

As nezinojau, kad galejau kazka taip stipriai myleti.
Ir nezinojau, kad man patiks buti mama.
Kol dar nebuvau mama,
Nezinojau ka reiskia jausti,
Tarsi sirdis butu islipusi is kuno.
Ir nezinojau, koks ypatingas jausmas yra
Pamaitinti alkana kudiki.
Nezinojau, kad vaika ir mama sieja tiek daug.
Ir nezinojau, kad kazkas toks mazas
Galetu paversti mane tokia svarbia.
Kol dar nebuvau mama,
As niekada neatsikeldavau kas 10 minuciu
Tiesiog isitikinti, kad viskas...tvarkoje.
Ir niekada nejutau tos silumos,
Dziaugsmo,
Meiles,
Stebuklo,
Pasitenkinimo buti mama.
As nezinojau, kad galiu jausti tiek daug, kol dar nebuvau mama...


Neverk, kad kas nors baigėsi. Nusišypsok, kad tai apskritai buvo.
(G.G.Marquez)
 
JarminaData: Penktadienis, 2010-12-17, 7:17 PM | Žinutė # 5
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1657
Apdovanojimai: 4
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Desimt vaiko isakymu tevams
1. Mano rankos dar mazos: bukit geri, nelaukite, kad as gerai pasiklociau lova, nupiesciau piesini arba numesciau kamuoli. Mano kojos dar trumpos: eikit leciau, kad as suspeciau.
2. Mano akys dar nemate tiek pasaulio, kiek jusu: bukit geri, leiskite man pamazu ji istirti; neverskite manes, kai tai nebutina.
3. Namu ruosa niekur nedings; bukit geri, skirkit man laiko paaiskinti apie si nuostabu pasauli ir darykit tai su noru.
4. As esu jautrus! Bukite atidus mano poreikiams; nesikabinekite prie manes visa diena. Elkites su manimi taip, kaip noretumete, kad su jumis butu elgiamasi.
5. As esu ypatinga dovana! Saugokite mane, reikalaukite is manes atsakomybes uz savo veiksmus, duokite nurodymu, kaip reikia gyventi, ir drauskite mane su ypatinga meile.
6. Man reikia paramos, kad galeciau augti. Bukit geri, neskubekite kritikuoti. Jus galite kritikuoti veiksmus, kuriuos as darau ne taip, bet ne mane.
7. Duokite man laisve paciam spresti. Leiskite man suklysti, kad galeciau pasimokyti is savo klaidu. Taip as ismoksiu apsispresti, kai is manes pareikalaus gyvenimas.
8. Bukite geri, neatlikite uz mane to, ka as turiu padaryti pats. Tai privercia mane jausti, kad mano pastangos neatitinka jusu lukesciu. As zinau, kad tai sunku, bet prasau, nelyginkite manes us mano broliu, seserimi.
9. Nebijokite isvykti savaitgaliui abu kartu. Vaikams taip reikia “atostogu” be tevu. Be to, tai yra puikiausias budas irodyti, kad jusu santuoka yra nuostabi.
10. Bukite man dvasinis vadovas. Ismokykite mane tikru vertybiu namuose ir rodykite man gera pavyzdi, kuriuo galeciau sekti.


Neverk, kad kas nors baigėsi. Nusišypsok, kad tai apskritai buvo.
(G.G.Marquez)
 
AtileData: Pirmadienis, 2011-05-09, 1:43 PM | Žinutė # 6
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Įkelta Asju

Keliu plastikinę taurę už Tave ir už visas mamas, kurios sėdėjo per naktį su sergančiu vaiku ant rankų, o valydamos skranduko nepriimtus sumuštinius, gimtadienio tortą ir sultis sakė: "Viskas gerai, branguti, mamytė šalia".

Už mamas, kurios ištisą naktį vaikščiojo po namus su verkiančiu kūdikiu. Už visas mamas, kurios bėgo į parduotuvę su atpiltu pienuku plaukuose, pieno žymėmis ant palaidinės ir sauskelnėmis rankinėje. Už visas mamas, kurios kepė daugybę sausainių mokyklos žiburėliui ir siuvo naujametinius kostiumus. Ir už visas mamas, kurios to nedarė, nes dirbo, kad galėtų išmaitinti šeimą.

Už mamas, pagimdžiusias kūdikius, kurių niekada nepamatys. Ir už mamas, kurios priglaudė tuos kūdikius ir dovanojo jiems savo meilę. Už visas mamas, kurios žiūrėjo vaikų vaidinimus, koncertus ir varžybas, kad paklaustos vaikų: "Ar matei mane?", galėtų iš visos širdies pasakyti: "Be abejo, nė už ką nebūčiau praleidusi". Už visas mamas, kurios vaikui prekybos centre nukritus ant žemės ir verkiant dėl porcijos ledų, šaukė ant jo, o vėliau nekentė savęs, kad nesusivaldė. Už visas mamas, kurios savo atžaloms pasakojo, iš kur atsiranda vaikai. Ir už visas mamas, kurios norėjo, bet taip ir neišdrįso.

Už visas mamas, kurios ne vieną kartą tą patį vakarą skaitė pasakėlę prieš miegą. Ir skaitė dar kartą - "Dar tik vieną pasakėlę". Už visas mamas, kurios iki mokyklos mokė vaikus užsirišti batų raištelius. Ir už visas mamas, kurios vietoje to pasirinko kibukų užsegimus. Už visas mamas, kurios mokė sūnus gaminti valgį ir siūti, o dukteris būti drąsiomis ir stipriomis. Už visas mamas, kurios automatiškai pasuka galvą, kai minioje mažylį išgirsta šaukiant "Mama", net jei žino, kad jų vaikas yra namie arba suaugęs.

Kantrumas?

Paguoda?

Platūs klubai?

Sugebėjimas maitinti kūdikį, gaminti pietus ir siūti sagą į marškinius tuo pačiu metu? O gal tai jausmai? Gal tai skausmas, kurį jauti, kai matai savo vaiką išnyksatntį minioje kitų vaikų, kai jis pirmą kartą eina į mokyklą? Troškimas nuvažiuoti ir apkabinti savo vaiką, kur jis bebūtų, išgirdus žinias apie gaisrą, avariją ar kitą nelaimę?

Už jaunas mamas, įsisukusias į sauskelnių keitimo rutiną ir bandančias rasti laisvą minutę pamiegoti. Ir už didelių vaikų mamas, kurios mokėsi ir vis dar mokosi paleisti.


Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
Forumas » SVEIKINIMŲ IR ŠVENČIŲ SKYRELIS - patarimai ir pagalba besiruošiant šventei » KITOS ŠVENTĖS » Mamos diena (eilėraštukai, žodžiai)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2024