...
 FOTOGRAFIJOS KURSAI - Page 45 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: Vijolė  
Forumas » TECHNOLOGIJŲ PASAULIS - viskas apie nuotraukas, programas ir jų ligas » FOTO IR VIDEO MOKYKLA » FOTOGRAFIJOS KURSAI (norinčioms išmokti fotografuoti)
FOTOGRAFIJOS KURSAI
VijolėData: Pirmadienis, 2010-12-27, 8:28 PM | Žinutė # 1
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
Na kadangi yra norinčiu išmokti fotografuoti nutariau surengti kursus.

Tai gi norėčiau sužinoti kokiais fotoaparatais fotografuojate ( fotoaparato tikslus pavadinimas)

Atostogos baigėsi, pradedam dirbti lelius lelius lelius

 
KrlaData: Penktadienis, 2013-08-02, 1:59 AM | Žinutė # 661
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs


 
VijolėData: Penktadienis, 2013-08-02, 7:04 AM | Žinutė # 662
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
Quote (Krla)
va ir as ''dariau fotosesija''-tik prasau,nesakykit man apie diafragmas ir kitoki velnia,nes nieko neismanau,dariau taip kaip man grazu,man patinka ir taskas

gedaaa gedaaa gerai jau gerai nesakysiu gedaaa gedaaa bet vistiek pakritikuosiu 100 100 er galvą negausiu nes esu per toli nuo tavęs 6

nuotrauka kaip ir nuotrauka, bet kur vaiko veidą padėjai? ir visas dėmesys (t.y. ryškumas) sueina į vaiko ranką gedaaa gedaaa



facebook
 
KrlaData: Penktadienis, 2013-08-02, 10:07 AM | Žinutė # 663
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (Vijolė)
nuotrauka kaip ir nuotrauka, bet kur vaiko veidą padėjai? ir visas dėmesys (t.y. ryškumas) sueina į vaiko ranką

del to tai gali sakyti 60a04077f8a783fedac0c7a71300bf52 dariau simtus kadru,vienur ziurejo i objektyva,kitur ne,kitur kepure isvis uzsmukusi gavosi,o si man patinka,man grazesnes foto tos,kurios nepozuojamos negyvai i kamera... visokiu gaunasi,visokiu reikia 100

ai,tu cia apie pirma nuotrauka kalbejai,automatiskai sviesinau,nezinau kaip atskirai tik veida pasviesinti gedaaa




Message edited by Krla - Penktadienis, 2013-08-02, 10:08 AM
 
VijolėData: Penktadienis, 2013-08-02, 12:05 PM | Žinutė # 664
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
Quote (Krla)
ai,tu cia apie pirma nuotrauka kalbejai,automatiskai sviesinau,nezinau kaip atskirai tik veida pasviesinti

vat ir išlenda tavo auto nustatymai fotike 6 6 tu pašviesinsi bet jei ryškumo ten nėra tai ir bus dar baisiau gedaaa gedaaa



facebook
 
KrlaData: Penktadienis, 2013-08-02, 7:23 PM | Žinutė # 665
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (Vijolė)
vat ir išlenda tavo auto nustatymai fotike

ne,cia su programa sviesinau gedaaa


 
VijolėData: Penktadienis, 2013-08-02, 7:46 PM | Žinutė # 666
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
Quote (Krla)
ne,cia su programa sviesinau

aš supratau todėl ir sakau dar fotkinta su auto nustaymu gedaaa gedaaa jei fotkintum nustačius t.y pasirinkus pati diafragmos atidarymą ir išlaikyma taip tikrai nebūtų kaip dabar gavosi gedaaa



facebook
 
KrlaData: Šeštadienis, 2013-08-03, 5:04 PM | Žinutė # 667
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (Vijolė)
aš supratau todėl ir sakau dar fotkinta su auto nustaymu jei fotkintum nustačius t.y pasirinkus pati diafragmos atidarymą ir išlaikyma taip tikrai nebūtų kaip dabar gavosi

na kai nusipirksiu mandresni fotika,gal tada geriau kas iseis,o dabar ka as galiu isspausti is savo mazo fotiko...tik programa nustatyti... gedaaa fotkinau su landscape...daugiau nezinau kas dar mano jegoms padaryti...


 
Forumas » TECHNOLOGIJŲ PASAULIS - viskas apie nuotraukas, programas ir jų ligas » FOTO IR VIDEO MOKYKLA » FOTOGRAFIJOS KURSAI (norinčioms išmokti fotografuoti)
Search:


Copyright MyCorp © 2024