...
 Pokalbiai apie fotografiją - Page 13 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: Vijolė  
Forumas » TECHNOLOGIJŲ PASAULIS - viskas apie nuotraukas, programas ir jų ligas » FOTO IR VIDEO MOKYKLA » Pokalbiai apie fotografiją (plepame)
Pokalbiai apie fotografiją
AtileData: Penktadienis, 2010-05-07, 9:07 AM | Žinutė # 1
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Pakalbėkime apie fotografijos meną. Ar seniai fotografuojate, kas labiausiai patinka fotografuoti, gal lankėte kokius kursus?

fotk2

 
linuciuxxxxData: Ketvirtadienis, 2012-02-16, 9:39 PM | Žinutė # 181
forumo tauškutė
Grupė: Fotošopo mylėtoja
Žinutės: 3444
Apdovanojimai: 19
Reputacija: 5
Statusas: Atsijungęs
Quote (burbuliukas)
zinok,kad as visai nieko apie fotikus neismana

ir aš juose nieko nenusimanau,turejau muiline ,bet ji sugedo,net noriu taisyt,nes nepatiko man jis,tai nusprendziau nauja nusipirkt,bet nesinori bet kokio pirkti,norisi kazkokio geresnio
 
virginijakData: Penktadienis, 2012-09-28, 2:06 PM | Žinutė # 182
forumo pleputė
Grupė: Fotošopo mylėtoja
Žinutės: 6137
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Štai kokį informatyvų straipsniuką radau:

Ką reikia žinot renkantis fotoaparatą


]
Visų darbelių atskiros detalės ir fonai paimti iš materinstvo.ru, fotowedding.ru, lenagold.ru, photoshablon.ru, allday.ru, www.google.lt Nuoširdus ačiū Jų visų kūrėjams
 
KrlaData: Penktadienis, 2012-09-28, 5:05 PM | Žinutė # 183
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (virginijak)
Štai kokį informatyvų straipsniuką radau:

Ką reikia žinot renkantis fotoaparatą

geras straipsnis...skaiciau lietuviskai,bet supratau taip pat kaip japonu gedaaa aisku,kad niekas neaisku juokas1


 
rasa85Data: Penktadienis, 2012-11-09, 9:08 PM | Žinutė # 184
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3663
Apdovanojimai: 12
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
koki reikia dydi nustayti fotoaparate,kad gautusi kokybiskos? pas mane nustaytyta yra VGA 640x480, ....bet nesuprantu kodel fotkes gaunas nekokybisko tokios lyg susiliejusios ,nu neina iziuret konkretaus tarkim veido,....o kartasi gaunas geros,ir ypac kai ikeliu i kompa man jos tokios negrazios gaunas.......
 
VijolėData: Šeštadienis, 2012-11-10, 11:50 AM | Žinutė # 185
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
Quote (rasa85)
koki reikia dydi nustayti fotoaparate,kad gautusi kokybiskos? pas mane nustaytyta yra VGA 640x480, ....bet nesuprantu kodel fotkes gaunas nekokybisko tokios lyg susiliejusios ,nu neina iziuret konkretaus tarkim veido,....o kartasi gaunas geros,ir ypac kai ikeliu i kompa man jos tokios negrazios gaunas.......

pati didžiausią koks tik yra gedaaa gedaaa o dėl konkretaus veido tai yra nesufokusuota į tą tašką, o kas liečia kėlimo i kompą tai nepriklauso nuo to kad keli nes viskas kas yra nufotkinta jau yra , o kėlimas tai nei prie ko gedaaa gedaaa



facebook
 
rasa85Data: Šeštadienis, 2012-11-10, 1:27 PM | Žinutė # 186
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3663
Apdovanojimai: 12
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Quote (vijole1972)
pati didžiausią koks tik yra o dėl konkretaus veido tai yra nesufokusuota į tą tašką, o kas liečia kėlimo i kompą tai nepriklauso nuo to kad keli nes viskas kas yra nufotkinta jau yra , o kėlimas tai nei prie ko

bet kai ziuri fotike jos atrodo geria,nu perkeliu i komopa tai mirgu margu...ypac veidai.... gedaaa
 
VijolėData: Šeštadienis, 2012-11-10, 1:35 PM | Žinutė # 187
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
Quote (rasa85)
bet kai ziuri fotike jos atrodo geria,nu perkeliu i komopa tai mirgu margu...ypac veidai....

taip ir bus, nes tavo monitorius nėra pritaikytas fotografijoms o juo labiau darbui su spec programomis gedaaa aš pirkau spec monitoriu su IPS sistema kuris yra skirtas butent darbui su fotografijomis ir programomis ir kai pamačiau realų vaizdą kuo skiriasi ankstesnis mano monitorius nuo šios tai vos nuo kėdės nenudribau juokas1 juokas1 juokas1 IPS stema yra tai kad atkartoja realias spalvas ir neiškraipo vaizdo taip kaip daro paprasti monitoriai gedaaa gedaaa tu fotikę matai realų vaizdą, o kai sukeli tai monitorius viską išdarko gedaaa gedaaa



facebook
 
rasa85Data: Šeštadienis, 2012-11-10, 1:42 PM | Žinutė # 188
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3663
Apdovanojimai: 12
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Quote (vijole1972)
taip ir bus, nes tavo monitorius nėra pritaikytas fotografijoms o juo labiau darbui su spec programomis aš pirkau spec monitoriu su IPS sistema kuris yra skirtas butent darbui su fotografijomis ir programomis ir kai pamačiau realų vaizdą kuo skiriasi ankstesnis mano monitorius nuo šios tai vos nuo kėdės nenudribau IPS stema yra tai kad atkartoja realias spalvas ir neiškraipo vaizdo taip kaip daro paprasti monitoriai tu fotikę matai realų vaizdą, o kai sukeli tai monitorius viską išdarko

tai reikia keist kompa juokas1 juokai juokais,bet rimtai kaip negrazu idomu kaip kiti zmone smato tas fotke skurios pas mane nekokybiskos....
 
VijolėData: Šeštadienis, 2012-11-10, 1:52 PM | Žinutė # 189
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
rasa85, imesk man į AŽ kokią nuotrauką ir aš pasakysiu ką aš matau gedaaa


facebook
 
rasa85Data: Šeštadienis, 2012-11-10, 1:59 PM | Žinutė # 190
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3663
Apdovanojimai: 12
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
vijole1972, nueik i mano fotoalbuma ir ten vkar ikeliau fotkiu paskutine ta halowyno labai aiskiai matos ne kokybiska tie veidai ypac paziurek ir parasyk kaip tu matai...
 
kugeData: Pirmadienis, 2012-12-31, 7:16 PM | Žinutė # 191
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 4940
Apdovanojimai: 28
Reputacija: 30
Statusas: Atsijungęs

Lai nepristinga laiko meilei, laiko poilsiui, laiko kilniems tikslams, laiko geriems draugams...
Lai nepristinga laiko padaryti darbą, paspausti bičiuliui ranką...
Lai nepristinga laiko įvertinti klaidas, paguosti verkiantį, pabučiuoti mylimą...
Gražių ir laimingų artėjančių 2013 metų!


 
katciaData: Pirmadienis, 2014-05-19, 10:23 AM | Žinutė # 192
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Vijolė, tai nuo ko gi reik pradėti norint pagaut gražų kadrą? ypač vaikus , kai jie taip juda... ant auto režimo ne visada pagauni gražų VAIZDĄ.. gedaaa

 
neridaData: Pirmadienis, 2014-05-19, 10:54 AM | Žinutė # 193
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9167
Apdovanojimai: 41
Reputacija: 18
Statusas: Atsijungęs
katcia, fainas tavo fotografuotas kirmėliukas 71

Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero

 
Forumas » TECHNOLOGIJŲ PASAULIS - viskas apie nuotraukas, programas ir jų ligas » FOTO IR VIDEO MOKYKLA » Pokalbiai apie fotografiją (plepame)
Search:


Copyright MyCorp © 2024