...
 Mes užsienyje - Page 5 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: Krla  
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » MES UŽSIENYJE » Mes užsienyje (Pokalbiai)
Mes užsienyje
pumpurelisData: Antradienis, 2010-04-27, 7:43 AM | Žinutė # 61
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Quote (ausrotea)
Širdies ūžesys...

kaip baisu ,kai vaikučiai serga,keista ,kad Lietuvoj nepastebėjo tokio dalyko,nors sako jei pastebi vėliau tai tuo geriau ,o jis jaučiasi gerai :dr:tikėtis reikia kad viskas gerai bus


 
ausroteaData: Antradienis, 2010-04-27, 8:01 AM | Žinutė # 62
forumo tauškutė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 4166
Apdovanojimai: 34
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
Netikėtai čia atrado. Poliklinikoj buvo astmą nustatę, bet kol atėjo eilė į ligoninę, kaip ir pasveiko. Tai beklausydami ūžesį aptiko...

 
ausroteaData: Trečiadienis, 2010-06-02, 7:57 AM | Žinutė # 63
forumo tauškutė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 4166
Apdovanojimai: 34
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
PUMPURELIS, man reiktu info apie home office... ir kiek laiko truko Tau, Tavo draugems tas reikalas... geda3

 
neringutiaData: Trečiadienis, 2010-06-02, 9:30 AM | Žinutė # 64
forumo gerbėja
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 2677
Apdovanojimai: 15
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
didziausias ilgesys yra savo vaikams, cry bet greitai susitiksiu su jais buckis buckis buckis
mes dar cia neilgai bet adaptavausi labai greita. isikurti ir atvykti padejo man geriausia drauge jai didelis buckis
o isvykome tai kaip ir visi is daugumos uzsidirbti susikurti geresni gyvenima sau ir savo vaikams,padeti likusiems namiskiams
 
pumpurelisData: Trečiadienis, 2010-06-02, 9:38 AM | Žinutė # 65
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Quote (neringutia)
didziausias ilgesys yra savo vaikams, bet greitai susitiksiu su jais
mes dar cia neilgai bet adaptavausi labai greita. isikurti ir atvykti padejo man geriausia drauge jai didelis
o isvykome tai kaip ir visi is daugumos uzsidirbti susikurti geresni gyvenima sau ir savo vaikams,padeti likusiems namiskiams

kaip smagu girdėti ,kad taip greit adaptavotės,o kaip maistas ,oras jums čia ar patinka ,vaikams gal ir geriau čia bus mokslus kai baigs bent jau diplomai visam pasaulyje pripažinti,kiek žinom situacijų ,kad Lietuvos vaikai baigę mokslus ir tikria gabūs,negali gaut kvalifikuoto darbo dėl savo diplomų,o įgyjus įsilavinimą čia daug paprasčiau sirdele


 
neringutiaData: Trečiadienis, 2010-06-02, 9:42 AM | Žinutė # 66
forumo gerbėja
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 2677
Apdovanojimai: 15
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
pumpurelis, maista daugiausia gaminam,ir lietuviskos parduotuves yra,o vat oras tai nesuprasi salta .saule.silta .lyja ir viskas kartu maniskiui tai buvo sloga o dabar sinusitas pasidare vaistus ryja bet nepramusa cry
tu visiskai teisi as labai noreciau kad mano panos baigtu cia mokslus o paskui tegul renkasi kur gyventi
 
AprilData: Penktadienis, 2010-06-04, 8:22 PM | Žinutė # 67
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 4
Apdovanojimai: 1
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Mes jau penki metai Anglijoje, ir labai patenkinti...I LT vaziuojam tik todel kad reikia tevus aplankyti, nereiketu isviso nevaziuotume
 
pumpurelisData: Penktadienis, 2010-06-04, 10:17 PM | Žinutė # 68
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Quote (April)
Mes jau penki metai Anglijoje, ir labai patenkinti...I LT vaziuojam tik todel kad reikia tevus aplankyti, nereiketu isviso nevaziuotume

sveika malonu matyti tave čia ,o kur tu gyveni Anglijoje, kiek laiko jau taip yra kad nebenori namo ,man tai keista aš dabar ruošiuosi atostogų į Lietuvą bet taip ten noriu ,nors ir jau daugiau kaip penki metukai esam Anglijoje sirdele


 
AprilData: Šeštadienis, 2010-06-05, 6:30 PM | Žinutė # 69
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 4
Apdovanojimai: 1
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Viskas cia man labiau patinka... darbas, vaikams mokykla ir darzelis... ir gyvenimo salygos cia kitokios...gali sau daugiau leisti. Atostogu per metus du kartus isvaziuojam 20 , o LT i Palanga karta per penkis metus galedavom nuvaziuot cry ...Vaziuosim ir mes tuoj i Lietuva poilsiaut, bet emociju jokiu...taspats kaip i kokia kita sali vaziuociau atostogaut geda3
 
pumpurelisData: Šeštadienis, 2010-06-05, 9:02 PM | Žinutė # 70
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Quote (April)
Viskas cia man labiau patinka... darbas, vaikams mokykla ir darzelis... ir gyvenimo salygos cia kitokios...gali sau daugiau leisti. Atostogu per metus du kartus isvaziuojam , o LT i Palanga karta per penkis metus galedavom nuvaziuot ...Vaziuosim ir mes tuoj i Lietuva poilsiaut, bet emociju jokiu...taspats kaip i kokia kita sali vaziuociau atostogaut

kaip smagu girdėt žinok aš tai dėl mokyklos pamenu kiek nenorėjau vęst savosios mergaitės ,man taip čia nepatiko bet kada išvedžiau tai taip džiaugiuosi mokymosi sistema ir viakų saugumu,mano dukra lanko privačią mokyklėlę kurioje tik 125 vaikai ,vaikai visi katalikai nėra juodukų,pirmadieniai eina į šventas mišias na ir pati mokykla įsikūrusi tokio parko teritorijoj ,nuo namų pėstue vos 15min,bet man tas giminų ilgesys toks siaubingas ir visko kas lietuvišką,o kokiam mieste jūs gyvenat,kaip smagu kad galit ir į svečias šalis nulėkt ir net du kartus į metus ,o kur esat buvę papasakok kaip faina ,įkelk kokią foto pasižėt ,man tai svajonė pamatyt Egiptą ir Graikiją,o vaikus norėčiau nuvcšt į Disneilandą ,nes maža pati buvau tai pasakų šalis man tokį vaizdą atmintį palikus kad oi,o iš kokio miesto esat iš Lietuvos sirdele sirdele sirdele sirdele


 
AtileData: Sekmadienis, 2010-06-06, 2:05 PM | Žinutė # 71
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
April, o kodėl į Lietuvą atostogauti važiuojat? vien dėl giminių? Nevažiuočiau tik dėl jų. Keliaučiau po pasaulį. geda3

Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
angeliukeData: Trečiadienis, 2010-06-09, 11:11 PM | Žinutė # 72
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 2
Apdovanojimai: 0
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
sveikutes mamytes mes jau pietineja airijoje 2metai
 
pumpurelisData: Ketvirtadienis, 2010-06-10, 6:42 AM | Žinutė # 73
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Quote (angeliuke)
sveikutes mamytes mes jau pietineja airijoje 2metai

sveika Angeliuke,papasakok daugiau smagu ave čia matyti ,ar patinka tai ten ,kaip mergaitė ar lanko kokią mokyklėlę ar ką 20


 
pumpurelisData: Penktadienis, 2010-06-11, 11:16 PM | Žinutė # 74
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
man tai labiausia nepatinka laiko skirtumas ,nes pas mus dar anksti,o Lietuvoj visos plepsės jau miega cry

 
ausroteaData: Šeštadienis, 2010-06-12, 6:39 AM | Žinutė # 75
forumo tauškutė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 4166
Apdovanojimai: 34
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
Gal kuriu vaikuciai lanko darzeli? Labai butu idomu suzinoti kas kaip... buckis Mane domina pilnos dienos darzelis...

 
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » MES UŽSIENYJE » Mes užsienyje (Pokalbiai)
Search:


Copyright MyCorp © 2024