...
 Sportas - Page 2 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: Krla  
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » SPORTAS, DIETOS, MITYBA » Sportas (pokalbiai)
Sportas
InciusData: Antradienis, 2011-05-03, 2:17 PM | Žinutė # 16
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 5
Apdovanojimai: 0
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
O as lankau sporto kluba, saunumelis tiesiog:) Ir riebaliukai tirpsta ir nuotaika buna gera:) Tiesiog atsipalaiduoji, lengvesne jautiesis chi
 
ErnestukeData: Ketvirtadienis, 2011-05-19, 1:45 PM | Žinutė # 17
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1353
Apdovanojimai: 3
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
o as vasara kartas nuo karto pabegioju chi

 
MEINARDASData: Antradienis, 2011-07-05, 8:16 PM | Žinutė # 18
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 52
Apdovanojimai: 0
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
As vis ruosiuos pradet vaiksciot rytais,jau ir kompanija susiorganizavau,bet kad mano kompanione tokia pat kaip as,vis gal nuo kitos savaicikes... gedaaa Bet zinokit tiesa pasakius nebelieka man sportui laiko,labai noreciau,nes kiek zinau tikrai efektyvu,deja nebeturiu jegu,ryte tingiu keltis,o vakare krentu i lova kai vaikai uzmiega lyg negyva... lelius
 
diaamanteData: Pirmadienis, 2011-07-18, 12:44 PM | Žinutė # 19
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 371
Apdovanojimai: 3
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
As kiekviena vakara darau atsilenkimus su treniruokliu. padarau 500 pele lelius anksciau ir as buvau sugalvojus begioti, bet man nepatiko, beto labai tingedavosi,o dabar kai turiu treniruoli namuose tai kazkaip ipratau ir paciai noras yra kokteilis o siaip dar gerai numesti svori yra nevalgyti po sesiu, as taip stengiuosi daryti, arba vakare labai nedaug pavalgyti chi

 
AstukasData: Antradienis, 2011-08-30, 1:58 PM | Žinutė # 20
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 3
Apdovanojimai: 0
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
prisimenu, kaip būdavo gera, kai po treniruotės visa išsunkta jausdavausi :) tada jautėsi, kad svoris tirpsta, o paskui užmečiau sportus, nes laiko neliko. nors bandysiu nuo rudens taisytis ir grįžti į kokį sporto klubą. va kaip tik dabar žiūriu šitą akciją - https://www.dyl.lt/akcija/413/20Lt-uz-80Lt-savaite-sporto-klube-aerobika-kalanetika-pilates. gal kas lankot, kaip klubas?
 
jolitataData: Pirmadienis, 2011-09-05, 10:15 PM | Žinutė # 21
forumo gerbėja
Grupė: Draugas
Žinutės: 2445
Apdovanojimai: 5
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Aš tai, kai vaikščiodavau į sporto klubą, tai ir netingėdavau. Labai patiko. Po sporto nueidavau į baseiną. Dabar tam laiko nėra. O prisiverst namie kokius atsilenkimus padaryt negaliu. verkiu
 
utėData: Trečiadienis, 2011-09-14, 12:51 PM | Žinutė # 22
forumo draugė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 1255
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 8
Statusas: Atsijungęs
Mergaites, o gal kas bandet sukt lanka - HEALTH HOOP? Kazi koks jo poveikis? Vis svarstau pirkt ar ne, bet nerandu atsiliepimu apie ji gedaaa Aprasymai apie ji-tai super poveikis turetu but sypsena
 
egluteData: Trečiadienis, 2011-09-14, 4:12 PM | Žinutė # 23
forumo tauškutė
Grupė: Draugas
Žinutės: 3092
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
Quote (utė)
Mergaites, o gal kas bandet sukt lanka - HEALTH HOOP? Kazi koks jo poveikis? Vis svarstau pirkt ar ne, bet nerandu atsiliepimu apie ji gedaaa Aprasymai apie ji-tai super poveikis turetu but sypsena

va kaip tik norejau pasidalinti savo sportu sypsena turiu lanka, kuri sukdavau, kol buvau LT, dabar nebeturiu laiko, cia gal tik pasiteisinimas toks. siaip lankas tikrai neblogas, bet beda ta, kad jei smarkiau pasuksi, o taip bus, kai priprasi, tada jau per sujungimus gali truputi pradeti skilineti ta plastmase, bet jei sukant palengva tai viskas gerai.

as pries tai keleta metu vis eidavau i sporto kluba iki gimdymo, po to taip nusitese nusitese, kol isigyjau ta lanka, dabar galvoju vel kazkaip reikes pradeti, esu lankius kvepavimo pratimus, tai isties labai efektyvu, tik va namuose kazkaip kai ne viena buni tai nelabai norisi daryti sypsena
 
utėData: Trečiadienis, 2011-09-14, 6:10 PM | Žinutė # 24
forumo draugė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 1255
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 8
Statusas: Atsijungęs
Na va,as uzsiminiau vyrui, tai jis man nupirko, isvada viena.... gedaaa sypsena
Eglute, o tai sukant lanka reikia specialaus kvepavimo? koks jis? Ir koki tu turejei? ju yra keliu rusiu,pagal sudetingumo lygi pelyte
 
egluteData: Trečiadienis, 2011-09-14, 6:44 PM | Žinutė # 25
forumo tauškutė
Grupė: Draugas
Žinutės: 3092
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
Quote (utė)
reikia specialaus kvepavimo

ne ne nereikia, as atskirai lankiau tokius kvepavimo pratimus gedaaa
 
utėData: Ketvirtadienis, 2011-09-22, 11:51 AM | Žinutė # 26
forumo draugė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 1255
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 8
Statusas: Atsijungęs
Eglute, sakyk, o kaip atrode tavo pilvukas po keletos lanko sukimu? gedaaa Mano visi sonai melyni (nors skaiciau, kad taip turi atrodyti, tik nezinau ar tiek ilgai). As suku lanka jau 5 dienas ir tos melynes niekur nedingsta, o vis daugiau ju randas. Gal nebesukt-isgydyt jas? Bet bijau, kad vel pradejus sukt, vel ju atsiras. Ka daryt? help
 
rasa85Data: Ketvirtadienis, 2011-09-22, 4:09 PM | Žinutė # 27
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3663
Apdovanojimai: 12
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
mano draugei ir tas pats buvo po lanklo sukimo nepergyvenk praeis..
 
jolitataData: Penktadienis, 2011-09-23, 12:13 PM | Žinutė # 28
forumo gerbėja
Grupė: Draugas
Žinutės: 2445
Apdovanojimai: 5
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Quote (utė)
Eglute, sakyk, o kaip atrode tavo pilvukas po keletos lanko sukimu? gedaaa Mano visi sonai melyni (nors skaiciau, kad taip turi atrodyti, tik nezinau ar tiek ilgai). As suku lanka jau 5 dienas ir tos melynes niekur nedingsta, o vis daugiau ju randas. Gal nebesukt-isgydyt jas? Bet bijau, kad vel pradejus sukt, vel ju atsiras. Ka daryt?

utė, žinok su lanko sukimu taip ir bus. Jei jau pasirinkai tokį sportavimo būdą, tai teks prisitaikyt prie mėlynių. gedaaa
 
utėData: Penktadienis, 2011-09-23, 3:03 PM | Žinutė # 29
forumo draugė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 1255
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 8
Statusas: Atsijungęs
Nuraminot, mergaites, aciu mirkt
As tu melyniu nebijau-lai jos buna, tik kad nedingsta, o vis daugeja. O dar vyras gasdina-sako "Pudai mesa" pelyte tai ir sunerimau. Ka gi, sportuosiu toliau begu
 
jolitataData: Penktadienis, 2011-09-23, 4:47 PM | Žinutė # 30
forumo gerbėja
Grupė: Draugas
Žinutės: 2445
Apdovanojimai: 5
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Quote (utė)
O dar vyras gasdina-sako "Pudai mesa"

pelyte pelyte pelyte Oi, tie vyrai. gedaaa
 
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » SPORTAS, DIETOS, MITYBA » Sportas (pokalbiai)
Search:


Copyright MyCorp © 2024