...
 Arbata lieknėjimui - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: Krla  
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » SPORTAS, DIETOS, MITYBA » Arbata lieknėjimui (pokalbiai)
Arbata lieknėjimui
ausroteaData: Pirmadienis, 2010-03-08, 4:57 PM | Žinutė # 1
forumo tauškutė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 4166
Apdovanojimai: 34
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs

Kokias arbatas skirtas lieknėjimui geriate ar gėgėte? Ar jos veiksmingos?
 
greituteData: Trečiadienis, 2010-03-10, 7:35 PM | Žinutė # 2
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1810
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
Labukas mergaites, na tai pasidalinkime savo patirtimi ir parasykite kokias liekninancias abrateles geriata, ar jos veiksmingos? :-)
 
jussstyteeeData: Trečiadienis, 2010-03-24, 9:58 AM | Žinutė # 3
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 392
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 5
Statusas: Atsijungęs
aš tai geriau arbatas, bet galiu pasakyt toks pats poveikis kai geriau vandens stikline pries kiekviena valgyma, likus valandai iki valgyo drug
 
Sandrulia7Data: Trečiadienis, 2010-03-24, 11:22 AM | Žinutė # 4
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
man irgi yra tekę gerti tas arbatas, bet man jos nepatiko, o ir kažkokio poveikio labai didelio nepajaučiau smoke

jussstyteee, aš tau pritariu 100% liuks

 
GabiskaData: Trečiadienis, 2010-04-21, 10:43 AM | Žinutė # 5
forumo senbuvė
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 7323
Apdovanojimai: 48
Reputacija: 28
Statusas: Atsijungęs
Gėriau kažkada arbatą Figura, lietuvišką tokią. Ji puikiausiai tinka, išvalyti, tiksliau pravalyti žarnyną, nes po jos kokį pusdienį tualetas būna geriausias draugas juokas


Mano rankdarbių pasaulis
 
AimeData: Trečiadienis, 2010-07-14, 12:44 PM | Žinutė # 6
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1677
Apdovanojimai: 13
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote (Gabiska)
nes po jos kokį pusdienį tualetas būna geriausias draugas

Tai taip išeina,kad iš namų kojos negali kelt,nes tualeto nepasinešiosi juokas

Esu ir aš gėrusi kažkokią,senai,bet stebuklingo kažkokio poveikio nepajutau miegu mečiau 20


Girdžiu spintoj kažkas vaikšto...Atidarau duris...Žiūriu suknelės iš mados eina...
 
kugeData: Šeštadienis, 2010-09-18, 12:45 PM | Žinutė # 7
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 4940
Apdovanojimai: 28
Reputacija: 30
Statusas: Atsijungęs
stebuklų nebūna chi
Bet organizmą išsivalyti reikia gedaaa
Aš geriu ir gėriau arbatą iš tiens kompanijos - tai būtent antilipidinę ir lieknėjimo. Ta lieknėjimo arbata tik taip vadinasi, bet iš tikrųjų ji daugiau skirta valyti organimo virškinimo sistemai ( žarnynui, kepenims, inkstams) Labai panašus poveikis ir anilipidinės arbatos. Arbatas geriu abi - vieną dieną vieną, kitą dieną kitą ir taip kaitalioju.
O pradėjau vartoti todėl , kad prieš metus ( kas mane matė nuotraukose - mano fotoalbume - tai pastebėjo, kad esu šiek tiek apkūni, na gal ne šiek tiek chi - svėriau 100 kg)
Atsirado viena didžiulė problema - akmenys tulžyje, ir padarius ekoskopiją - gydytojas tuoj pat rekomendavo ją pašalinti, nes tulžis buvo pilna akmenų ir visiškai nefunkcionavo, kas sukeldavo kasos uždegimą ir skausmo priepuoliu. Bet aš, kaip sąmoninga pilietė, neskubėjau darytis operacijos , nes kaip sakoma , ką dievulis davė tai tas žmogiui ir reikalinga mirkt Sužinojusi apie tiens gaminamus produktus sumąsčiau pabandyti , juk vistiek prarasti neturėjauko.
Mano eksperimentai davė super gerų rezultatų - dabar sveriu 80 kg, tulžies šalinti nebereikia, nes akmenų joje nebėra. Išnyko ir kelios kitos problemos , nes nuolat skaudėdavo galvą ( kaip vėliau paaiškėjo, kad šis skausmas buvo susijęs su kepenų veikla) galva nebeskauda, atsikračiau ataugų ( pirmiausia tai kupros , kuri atsirado nuo sėdimo darbo) Užgijo žaizdelės gimdos kaklelyje ( kurios buvo po gimdymo, bet nebuvo gydytos)
Žodžiu esu sveika ir trykštanti energija ( Titaniuke ir Atilė gali paliūdyti, kad nesu panaši į ligonę) chi chi chi Ir viską pasidariau gerdama šią arbatą, plius vartodama papildus ( cinką, kalcį ir pan) tos pačios kompanijos.
Nepagalvokit , kad čia reklamuoju tos kompanijos produkcija - tikrai ne- tiesiog dalinuosi patirtimi ir negaliu atsidžiaugti sveikata gedaaa Jei ištikrųjų bus įdomu galėsiu papasakoti daug daugiau, nes ir draugės išprendė vartodamos šią arbatą daug sveikatos problemų.
 
kugeData: Šeštadienis, 2010-09-18, 12:45 PM | Žinutė # 8
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 4940
Apdovanojimai: 28
Reputacija: 30
Statusas: Atsijungęs
Radau aprašymą Antilipidinės arbatos ir įdomumo dėlei įkeliu kokį poveikį ši arbata daro žmogaus sveikatai mirkt

Antilipidinė arbata

Šis produktas sukurtas remiantis senovės imperatorių laikų receptais ir gaminamas panaudojant aukštas biotechnologijas. Arbatos sudėtis: 6 rūšių žalioji arbata, daugialapės kinostemos lapai, lotoso lapai, kasijos toro sėklos, daugiažiedžio kalniečio šaknys.
Žaliosios arbatos normalizuoja CNS (centrinės nervų sistemos) funkcijas, pasižymi antioksidantinėmis savybėmis, mažina karščiavimą, nuostabiai valo kraujo indus, o arbatoje esantis teopolifenolis programuoja navikines ląsteles susinaikinimui.
Lotoso lapai pasižymi valomosiomis savybėmis, mažina lipidų kiekį.
Ginostema penkialapė turi net 84 rūšių saponinus. Tai aukšto aktyvumo medžiagos, unikalūs adaptogenai, padedantys organizmui prisitaikyti prie bet kokių stresinių situacijų ir pašalinti visus navikinių ląstelių griuvimo produktus. Palyginimui, plačiai žinomas ženšenis turi tik 32 saponinus. Ginostema penkialapė efektyviai šalina iš organizmo serumini cholesteriną.
Kasijos toros sėklos pagerina virškinimą, stimuliuoja švelnų fekalinių masių judėjimą storajame žarnyne, mažina arterinį kraujospūdį.
Daugiažiedis kalnietis, kurio sudėtyje yra organinių rūgščių, askorbo rūgšties, pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, tonizuoja organizmą, stiprina imunitetą.
Viename arbatos puodelyje yra organizmui reikalinga mangano paros dozė. Manganas stimuliuoja navikinių ląstelių sunaikinimą.
Indikacijos arbatos „Tianši“ vartojimui:
Širdies – kraujagyslių susirgimai (aterosklerozė, hipertoninė liga, išeminė širdies liga);
Cholesterolio apykaitos sutrikimai;
Antsvorio mažinimui naudojant kartu su kitomis priemonėmis;
Vėžinių susirgimų (skrandžio, prostatos, odos ir limfinės sistemos) rizikos atvejais ir gydant juos;
Tonizuojanti priemonė ir antioksidantas;
Sergant inkstų ligomis.
Antilipidinė arbata – normalizuoja Jan ir In pusiausvyrą storojo žarnyno meridianuose tarp 5 – 7 val. ryte, skrandžio – tarp 7 – 9 val. ryte, plonosios žarnos tarp 13 – 15 val. per pietus, šlapimo pūslės tarp 15 – 17 val. ir inkstų tarp 17 – 19 val.
Med. m. dr. R. Kriaučiūnas, "Sveikatingumo receptai"

 
neridaData: Šeštadienis, 2010-09-18, 4:38 PM | Žinutė # 9
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9167
Apdovanojimai: 41
Reputacija: 18
Statusas: Atsijungęs
kuge ir kiek tokia arbata kainuoja?itariu nemazai gedaaa

Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero

 
AimeData: Šeštadienis, 2010-09-18, 4:40 PM | Žinutė # 10
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1677
Apdovanojimai: 13
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote (kuge)
Aš geriu ir gėriau arbatą iš tiens kompanijos - tai būtent antilipidinę ir lieknėjimo. Ta lieknėjimo arbata tik taip vadinasi, bet iš tikrųjų ji daugiau skirta valyti organimo virškinimo sistemai ( žarnynui, kepenims, inkstams) Labai panašus poveikis ir anilipidinės arbatos. Arbatas geriu abi - vieną dieną vieną, kitą dieną kitą ir taip kaitalioju.

Gal gali parašyt iš kur perki tas arbatas? Ir kiek laiko jau jas geri?Ir koks jų skonis? Ir kokia kaina? gedaaa
Nugi sudomino tos arbatos..reiktų ir man gedaaa


Girdžiu spintoj kažkas vaikšto...Atidarau duris...Žiūriu suknelės iš mados eina...
 
AimeData: Šeštadienis, 2010-09-18, 4:41 PM | Žinutė # 11
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1677
Apdovanojimai: 13
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
nerida, susidomėjom abi vienu metu chi

Girdžiu spintoj kažkas vaikšto...Atidarau duris...Žiūriu suknelės iš mados eina...
 
neridaData: Šeštadienis, 2010-09-18, 4:43 PM | Žinutė # 12
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9167
Apdovanojimai: 41
Reputacija: 18
Statusas: Atsijungęs
Quote (Aime)
nerida, susidomėjom abi vienu metu

radau internetini puslapi TIENS


Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero

 
neridaData: Šeštadienis, 2010-09-18, 4:43 PM | Žinutė # 13
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9167
Apdovanojimai: 41
Reputacija: 18
Statusas: Atsijungęs
TIK KUGE PARASYS KURI TEN TA ARBATA gedaaa

Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero

 
neridaData: Šeštadienis, 2010-09-18, 4:44 PM | Žinutė # 14
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9167
Apdovanojimai: 41
Reputacija: 18
Statusas: Atsijungęs
nepigios jos ten gedaaa

Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero

 
AimeData: Šeštadienis, 2010-09-18, 4:53 PM | Žinutė # 15
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1677
Apdovanojimai: 13
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote (nerida)
TIK KUGE PARASYS KURI TEN TA ARBATA

Aha,lauksim atsakymo bijau
Quote (nerida)
nepigios jos ten

Kiek užmačiau,tikrai nepigios...bet kaip sakant gal mažiau chemijos,o jei ir poveikis akivaizdus,tai manau verta investuosti į savo kūno linijas gedaaa


Girdžiu spintoj kažkas vaikšto...Atidarau duris...Žiūriu suknelės iš mados eina...
 
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » SPORTAS, DIETOS, MITYBA » Arbata lieknėjimui (pokalbiai)
Search:


Copyright MyCorp © 2024