...
 Pokalbiai apie sveiką mitybą, dietas, mūsų pasiekimus - Page 3 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: Krla  
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » SPORTAS, DIETOS, MITYBA » Pokalbiai apie sveiką mitybą, dietas, mūsų pasiekimus (pokalbiai, informacija)
Pokalbiai apie sveiką mitybą, dietas, mūsų pasiekimus
ausroteaData: Pirmadienis, 2010-03-08, 4:55 PM | Žinutė # 1
forumo tauškutė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 4166
Apdovanojimai: 34
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
Ar jūs propaguojate sveiką gyvenseną? Kokį maistą valgote, ką geriate? Ar sportuojate? Kokias dietas žinote? Kokį valgiaraštį išbandėte? Pasidalinkite mintimis ir patirtimi.

KMI skaičiuoklė

Kalorimetras

 
ausroteaData: Ketvirtadienis, 2011-01-27, 10:25 PM | Žinutė # 31
forumo tauškutė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 4166
Apdovanojimai: 34
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
Quote (pumpurelis)
nu kaip cia pasakius neturiu as tu problemu bet norisi dar pasikudint jug graziau kaip kudesne na bent man asmeniskai gedaaa

o koki dydi dabar nesioji?
Quote (FREEJA)
Ausrotea,o aš žinok tuose apvalumuose,jokio gerio neižvelgiu,man jie napatinka. geles2 geles2 geles2 geles2

man asmeniskai grazu...gal geriau pasakysiu, kad man perkareles negrazu juokas
Quote (Sharpeja)
Aš pradėjau lieknint kojas,jau savaitę kiekvieną rytą ir vakarą darau atsitūpimus ir spaudimo pratimus blauzdom, rezultatus krevete pastebėjo tik ant sukietėjusios šiknos chi chi chi pakolkas tik raumenų skausmas o rezultato nėra. Nesu stora, bet kojytės mano apkūnokos, na tokios mėsingos juokas Todėl aš dabar biškiuką stengiuosi pasikoreguoti.Todėl prisidėsiu draugiškai prie Jūsų geles2 O ir presiuką nepakenktų pakoreguoti...vasara jau artėja gedaaa

nu saunuole meilee


 
ausroteaData: Ketvirtadienis, 2011-01-27, 10:26 PM | Žinutė # 32
forumo tauškutė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 4166
Apdovanojimai: 34
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
Koki rubu dydi noretumet nesioti? as gal 12...t.y. 40 turbut lietuviskai...

 
SharpejaData: Penktadienis, 2011-01-28, 6:19 PM | Žinutė # 33
forumo draugė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 1911
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Quote (ausrotea)
Koki rubu dydi noretumet nesioti? as gal 12...t.y. 40 turbut lietuviskai...

Mano dydis 36-38 norėčiau tokį išlaikyti lelius


 
ASTULEData: Penktadienis, 2011-01-28, 9:37 PM | Žinutė # 34
forumo tauškutė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 3714
Apdovanojimai: 19
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
Atile, nu jau 3 kg numeciau chi kaip toliau bus ziuresiu, nes lb sunku nevalgyt saldumynu gedaaa , bet ziuriu kad jau ir nebesinori, mat daugiau vaisiu pradejau valgyt... tikiuosi iki vasaros kad nukris kas buvo priaugta chi chi chi nes progu nusimato

 
ASTULEData: Penktadienis, 2011-01-28, 9:42 PM | Žinutė # 35
forumo tauškutė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 3714
Apdovanojimai: 19
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
girdejau viena moteriske per 40 m., kudinosi, kudinosi ir veziu apsirgo ;(. Manau reikia viska derinti, sportuoti ir sveikai maitintis, tada rezultatas buna efektyvesnis geles2

 
burbuliukasData: Penktadienis, 2011-01-28, 10:38 PM | Žinutė # 36
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 4160
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
Quote (Zaliaake25)
darom nuo vasario 1

ir as noriu pabandyti chi kad tik nepamirsciau juokas tikiuosi,jus man priminsit vasario pirma,kad jau pradedam chi
 
SharpejaData: Šeštadienis, 2011-01-29, 12:30 PM | Žinutė # 37
forumo draugė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 1911
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Šiandien ryte atsikėliau, raumenų jau nebeskauda ir jau rezultatas truputėli matosi ame apsidžiaugiau,nes galvojau,kad veltui strikinėju lelius lelius lelius

 
burbuliukasData: Antradienis, 2011-02-01, 9:35 AM | Žinutė # 38
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 4160
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
na,ka paneles,pradedam kilogramus skaiciuot buckis
 
Zaliaake25Data: Antradienis, 2011-02-01, 12:44 PM | Žinutė # 39
forumo pleputė
Grupė: .
Žinutės: 6478
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 16
Statusas: Atsijungęs
pradedam pradedam geles2

Užtenka minutės, kad žmogaus nekęstum.

Užtenka valandos, kad žmogų pamėgtum.

Užtenka dienos, kad žmogų įsimylėtum.

Prireikia viso gyvenimo, kad žmogų pamirštum.
 
SharpejaData: Ketvirtadienis, 2011-02-03, 9:38 AM | Žinutė # 40
forumo draugė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 1911
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Na kaip sekasi mergaitės?
Aš atsimenu,kai svėriau 75kg chi kokių tik dietų nesilaikiau, ir badu marinausi,svoris kaip nekrito taip nekrito.Sutikau bernioką, insmylėjau, bet berniokas buvo labai jau "pasileidęs" tai per stresus,nervavimusis iki 53kg svoris nukrito juokas juokas juokas
Na kai pagimdžiau irgi svoris buvo labai nukritęs (48kg) liudnas dabar priaugau (sveriu apie 55kg +-3kg).

Mano kojų rezultatai stebina su kiekviena diena.Matau jau kaip atsirado kojų formytė, blauzdos biškiuką pasitempė į viršų, labai sustangrėjo šlaunys ir užpakaliukas.

Darau po 40 pritūpimų per dieną (20 ryte ir 20 vakare) ir darau "pasistiebimus" po 80 per dieną (40 ryte 40 vakare).Užtrunku 5 minutes, nepervargstu o ir rezultatai matosi,labai puiku, tinginio sportelis kuris duoda rezultatų chi

Labai man padėjo dar tais laikasi kai "kūdinausi" Bodyflexas. Nu labai,manau gal dėl šito sporto,nes pratimus dariau apie metus, neliko po gimdymo jokiu strijų ir kitų nemalonių moterims dalykų,nes tai yra tempimo pratimai,kurie odą daro elastingesnę...o deguonis degina riebalus, bet čia jau reikia didelio pasirižymo ir kantrybės pele


 
neridaData: Ketvirtadienis, 2011-02-03, 10:14 AM | Žinutė # 41
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9167
Apdovanojimai: 41
Reputacija: 18
Statusas: Atsijungęs
Quote (Sharpeja)
dabar priaugau (sveriu apie 55kg +-3kg).

o jurgau tai kad tau ner ko numest,coliuke tu pele pele
Quote (Sharpeja)
Mano kojų rezultatai stebina su kiekviena diena.Matau jau kaip atsirado kojų formytė, blauzdos biškiuką pasitempė į viršų, labai sustangrėjo šlaunys ir užpakaliukas

saunuole geles2 geles2


Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero

 
SharpejaData: Ketvirtadienis, 2011-02-03, 11:56 AM | Žinutė # 42
forumo draugė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 1911
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Quote (nerida)
o jurgau tai kad tau ner ko numest,coliuke tu

Nerida aš ir nesikūdinu, nevarau Dievo į medį, tiesiog mano kojos nepaisant mano smulkesnio kūno sudėjimo yra tokios riebokos, ypač blauzdos, bet čia jau tokia forma, todėl mane krevėtė biškiuką pamokė šiokių tokių pratimėlių,kad tas blauzdeles vizualiai "suliekninčiau" gedaaa viską darau dėl vesialios, juk suknios priekis trumpas chi reikia kojyčių irgi gražių, nes dabar biškiuką dar kaip pas "kiaulytę" juokas juokas


 
neridaData: Ketvirtadienis, 2011-02-03, 12:46 PM | Žinutė # 43
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9167
Apdovanojimai: 41
Reputacija: 18
Statusas: Atsijungęs
Quote (Sharpeja)
krevėtė biškiuką pamokė šiokių tokių pratimėlių,kad tas blauzdeles vizualiai "suliekninčiau"

kaip faina,gerai kad jis tokius dalykus nusimano
Quote (Sharpeja)
viską darau dėl vesialios, juk suknios priekis trumpas chi reikia kojyčių irgi gražių, nes dabar biškiuką dar kaip pas "kiaulytę" juokas juokas

na tikiu kad po visu tavo pastangu atrodysi šauniai geles2


Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero

 
pumpurelisData: Ketvirtadienis, 2011-02-03, 6:20 PM | Žinutė # 44
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Quote (ausrotea)
o koki dydi dabar nesioji?

Quote (Sharpeja)
Labai man padėjo dar tais laikasi kai "kūdinausi" Bodyflexas

as desimta nesioju kelnes astunta nes siknos neturiu liudnas o kas tai lietuviskas neturiu idejos liudnas
O bodiflex ir man teko du menesius bet paskui studentei pinigu neliko bet rezultatai buvo stebinantys tikria geras sportas ir tik dabar kazkaip prisiminiau ji . geles2
Sharpeja ale tu ir duodi su pritupimais as kakzaip galvodavau kad kaip tik storina pritupimai kojas ta prasme augina labai raumenis gedaaa


 
pumpurelisData: Ketvirtadienis, 2011-02-03, 6:21 PM | Žinutė # 45
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
oi as ir stengiuos nukrist dar svorio nevalgau valgau visokius viasius daugiausia man reikia liemeni biskuti susisiaurint ale nesisiaurina pakolakas gal nukrito kokie 3kg per dvi saviates dietos liudnas

 
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » SPORTAS, DIETOS, MITYBA » Pokalbiai apie sveiką mitybą, dietas, mūsų pasiekimus (pokalbiai, informacija)
Search:


Copyright MyCorp © 2024