...
 Pokalbiai apie sveiką mitybą, dietas, mūsų pasiekimus - Page 11 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: Krla  
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » SPORTAS, DIETOS, MITYBA » Pokalbiai apie sveiką mitybą, dietas, mūsų pasiekimus (pokalbiai, informacija)
Pokalbiai apie sveiką mitybą, dietas, mūsų pasiekimus
ausroteaData: Pirmadienis, 2010-03-08, 4:55 PM | Žinutė # 1
forumo tauškutė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 4166
Apdovanojimai: 34
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
Ar jūs propaguojate sveiką gyvenseną? Kokį maistą valgote, ką geriate? Ar sportuojate? Kokias dietas žinote? Kokį valgiaraštį išbandėte? Pasidalinkite mintimis ir patirtimi.

KMI skaičiuoklė

Kalorimetras

 
rasa85Data: Antradienis, 2011-11-29, 3:11 PM | Žinutė # 151
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3663
Apdovanojimai: 12
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Quote (Eglentina)
Aš dabar būsiu atsikračius beveik 40 kg per du metus, jei norėsit galėsiu foto įmest kaip atrodžiau tada ir dabar

saunuole... liuks ..laukiam tavo istorijos.... liuks
 
jolitataData: Trečiadienis, 2011-11-30, 10:38 AM | Žinutė # 152
forumo gerbėja
Grupė: Draugas
Žinutės: 2445
Apdovanojimai: 5
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Quote (Eglentina)
Aš dabar būsiu atsikračius beveik 40 kg

Vaje. Nu geras. liuks
 
rasa85Data: Ketvirtadienis, 2011-12-08, 11:56 AM | Žinutė # 153
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3663
Apdovanojimai: 12
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
as dar geriu kokteili kakzoki su braskiu skoni ji reik susiplakti su pienu ar vandeniu galima i rsu sultim kokias megsti as plaku su pienu nors jo ir nemegstu reik 2 kart per diena,as vis rytais nu kartais ir tai pamirstu po jo gerai i toleta eini man tas tau gerai liuks nes i toleta eimu tai kartais 1kart i sav
 
EglentinaData: Ketvirtadienis, 2011-12-29, 1:12 PM | Žinutė # 154
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 119
Apdovanojimai: 1
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
O mano istorija paprasta, vienas daktaras užgriebė, nes jau galėjo ir infarktas būt, šiaip pasiūlė 10 dienų valgyt ryžius, kad išsivalyt organizmą, bet aš jų valgyt negalėjau tai 10 dienų nieko nevalgiau ir numečiau 7 kg, o po to skaičiavau kalorijas ir svoris pradėjo krist, be jokių vaistų ir jokių kankinančių dietų. Tik tiek, kad galiu valgyt ką noriu, tik, kad neviršintų kalorijų kava2 tai daugiau sveriu, skaičiuoju negu valgau juokas

Mano darbai
 
jolitataData: Ketvirtadienis, 2011-12-29, 3:15 PM | Žinutė # 155
forumo gerbėja
Grupė: Draugas
Žinutės: 2445
Apdovanojimai: 5
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Quote (Eglentina)
tai 10 dienų nieko nevalgiau

Kaip suprast nieko nevalgiau? Visiškai nieko??? gedaaa
 
EglentinaData: Ketvirtadienis, 2011-12-29, 3:27 PM | Žinutė # 156
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 119
Apdovanojimai: 1
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
Quote (jolitata)
Kaip suprast nieko nevalgiau? Visiškai nieko???

Taip, čia ryžių negalėjau, tiesiog man jie nepatinka ir negalėjau, tai valiausi kitaip, nevalgydama, šiaip daktaras stebėjo kas antra diena tai gerai buvo, nors man kažkaip nieko buvo, į antrą dieną atrodo viskas, einu bent ką suvalgyt, bet trečią jau ir nenorėjau beveik, tik į galą jau sunkiau buvo, bet išsilaikiau sunkiausia buvo tai kai namie kiti valgo, kvapai eina, o tu negali nieko imt pelyte


Mano darbai
 
auryteData: Penktadienis, 2012-06-01, 2:24 PM | Žinutė # 157
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 176
Apdovanojimai: 2
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
Na as stengiuos i diena valgyt 5 kartus gaminu Butinai tyta ir per pietus,isgeriu kokius pora podeliu kavos ir arbatos kava2 Padarau koki 50 atsilenkimu pelyte begu Puse valandos pasuku lanka,na jau taip pora menesiuku ir rezultatas puikus ,svoris pamazejo ir kuno linijos tapo daug grazesnes patarciau kekvienai mirkt
 
raganeleData: Trečiadienis, 2012-09-26, 3:03 PM | Žinutė # 158
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 11
Apdovanojimai: 0
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
Pas mane tai apetitas žvėriškas, pasilaikau kelias dienas ir vėl sugriešiju... Dabar apetitą bandau pažaboti ir kilogramų atsikratyti su Obesimed Forte. Tai natūralus produktas, kurio išgėrus nesinori valgyti, susinormalizuoja cholesterolis, cukraus kiekis kraujyje. Kol kas tik savaitę geriu, bet jau matau, kad suvalgau mažiau ir netraukia prie šaldytuvo - valgau tam tikromis valandomis ir nebereikia galvoti kaip anksčiau - kada vėl valgyti galėsiu...
 
KrlaData: Trečiadienis, 2012-09-26, 4:39 PM | Žinutė # 159
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
ir as naujas tabletes geriu,kai baigsiu kursa ir jei matysis rezultatas,tai ateisiu pasigirti ir parekomenduosiu produkta gedaaa

 
vaivorykstexxlData: Trečiadienis, 2012-10-10, 10:55 PM | Žinutė # 160
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 173
Apdovanojimai: 3
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
Ir as noriu mesti svori...mat po gimdymo neatsikratau lasinukais nuo pilvo. Zadu daryti atsilenkimus ir sukti lanka po 20min.per diena. Turiu paprasta lanka,i ji prisipyliau sauso smelio..tai vat ir suksiu.NUo kitos savaites,kai vyras prades eiti i darba.
 
raganeleData: Pirmadienis, 2012-10-15, 1:26 PM | Žinutė # 161
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 11
Apdovanojimai: 0
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
Nu va, su Obesimed Forte jau ilgausias laikas, kai sugebu suvaldyti apetitą ir maitinuosi reguliariai, sveikai. Dar nesisvėriau, tai nežinau, ar pamečiau kilogramų, bet jaučiuosi žymiai geriau - po mėnesio vartojimo bus galima ir pasisverti :) Dar iš šito puslapiuko įkvėpimo semiuosi patiekalams su mažiau kalorijų - https://www.facebook.com/ManoTalija?fref=ts.
 
KrlaData: Penktadienis, 2012-10-19, 1:40 PM | Žinutė # 162
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (krla)
ir as naujas tabletes geriu,kai baigsiu kursa ir jei matysis rezultatas,tai ateisiu pasigirti ir parekomenduosiu produkta

atejau pasigirti sypsena2 sypsena2 sypsena2 po menesio gerimo numeciau 2kg (sveriaus su drabuziais,tia gal dar kila reiketu numest juokas1 ) kaip saunu,kad matos rezultatas,dar turiu tableciu 3men,reikia numest dar 8kg sypsena2


 
diskoferisData: Penktadienis, 2012-10-19, 2:02 PM | Žinutė # 163
pažįstama
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 784
Apdovanojimai: 3
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
krla, nenori padaryt tu veikianciu tableciu reklama gedaaa
 
KrlaData: Penktadienis, 2012-10-19, 2:24 PM | Žinutė # 164
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (diskoferis)
krla, nenori padaryt tu veikianciu tableciu reklama

juokas1 galiu mirkt
http://www.google.co.uk/imgres?....rl=http

ju yra visokiam pavidale(geriamas skystis,tabletes) ir visokiu firmu,man butent MB nupirko holland&barret .man patinka tuo,kad yra laaaabai mazytes tabletes,net nejauti kai isgeri,ne tiap kad kai tos arklines kapsules juokas1 reikia gert 2x per diena po 1 tablete.viena bonke tableciu uztenka 2men.




Message edited by krla - Penktadienis, 2012-10-19, 2:27 PM
 
neridaData: Trečiadienis, 2012-11-14, 11:06 PM | Žinutė # 165
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9167
Apdovanojimai: 41
Reputacija: 18
Statusas: Atsijungęs
gal tokius kas bandėte?



Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero

 
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » SPORTAS, DIETOS, MITYBA » Pokalbiai apie sveiką mitybą, dietas, mūsų pasiekimus (pokalbiai, informacija)
Search:


Copyright MyCorp © 2024