...
 Pradedančiųjų darbeliai ir patarimai joms - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: Vijolė  
Forumas » TECHNOLOGIJŲ PASAULIS - viskas apie nuotraukas, programas ir jų ligas » PLEPALAI IR MŪSŲ DARBAI » Pradedančiųjų darbeliai ir patarimai joms (galerija ir patarimai)
Pradedančiųjų darbeliai ir patarimai joms
AtileData: Sekmadienis, 2010-09-19, 10:05 AM | Žinutė # 1
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Čia laukiame visų pradedančių mokintis su PS darbelių, kurie nori išgirsti kritiką, pagyrimus ir pastabas apie jų sukurtus darbus. Keliame tik darbus ir juos komentuojame, giriame, išsakome pastabas ir kritikuojame.

Nepamirškite, sveika kritika padeda tobulėti. geles

Visų kitų plepaliukų apie fotošopo pasaulį laukiame šiame skyrelyje esančioje temoje "plepaliukai apie PS".

 
pumpurelisData: Ketvirtadienis, 2010-09-23, 6:34 AM | Žinutė # 2
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
nu cia mano pirmasis laikrastuko pusl turetu but liudnas liudnas bandziau kakza deliot liudnas bet man paciai kazko norisi nu truksta ziauriai ko bet nezinau ko lelius lelius


 
pumpurelisData: Ketvirtadienis, 2010-09-23, 6:44 AM | Žinutė # 3
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs

cia antras turetu but puslapis as viska dariau tipo taip ant a4 formato uzpyliau rozine sl=palva a paskui deliojau visas atliekas lelius didziausias trukumas fantacijos ir vietos,o paskui galvojau kad nieko neparasiau ,akim dabar ziurint tie burbulai nedideli ,o turbut kai atsispauzdins bus gigantiski liudnas liudnas o ideja buvo tokia ,kad nuo pirmo iki dabartinio gimtadienio sudet po fotke ir uzrasa man metukai man du ir t.t. cia gal pabrushint reiktu nu jau jusu teismui palieku liudnas per dauug i suns dienas nedekit lelius lelius nes vel uzdarysiu keliems men ps lelius lelius bet patarimu tai rimtai laukiu is kiekvienos sirdele sirdele kuo daugiau nuomooniu tuo sveikiau love


 
FREEJAData: Ketvirtadienis, 2010-09-23, 7:53 AM | Žinutė # 4
forumo tauškutė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 3760
Apdovanojimai: 20
Reputacija: 7
Statusas: Atsijungęs
man atrodo,kad fonas turetu but biski kitoks,kazkur maciau labai garzu ikelta,su princese toki prigesinta.Man noretusi kitokio fono,o siaip visumoje man grazu,gal tuos burbulus mazesnius daryk,arba dek i ta tokia kiap vinjete fotkes ir po apacia parasysi,kas ir kaip.

 
pumpurelisData: Ketvirtadienis, 2010-09-23, 7:57 AM | Žinutė # 5
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Quote (FREEJA)
man atrodo,kad fonas turetu but biski kitoks,kazkur maciau labai garzu ikelta,su princese toki prigesinta.Man noretusi kitokio fono,o siaip visumoje man grazu,gal tuos burbulus mazesnius daryk,arba dek i ta tokia kiap vinjete fotkes ir po apacia parasysi,kas ir kaip.

maciau as ir ta faila su barbem nenoriu kop[int gedaaa kazka bandau pati bet nezinau ka gedaaa ,o del irasymo va ir laukiu patarimo keista atrodo tiek vietos nedaug gal man reikejo daryt ne ant a4 formato o paskui kelt nu zodziu , lelius lelius eilinis kartas bet frea kaip nors ismoksiu kada nors gyvenime lelius gal anukam ka padarysiu liudnas liudnas liudnas


 
FREEJAData: Ketvirtadienis, 2010-09-23, 8:00 AM | Žinutė # 6
forumo tauškutė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 3760
Apdovanojimai: 20
Reputacija: 7
Statusas: Atsijungęs
taigi moki brusa padaryt,padaryk,koki foma prigesinta ,kad ir ta berbe su poniu ,kur pirmam puslapi yra.

 
pumpurelisData: Ketvirtadienis, 2010-09-23, 8:06 AM | Žinutė # 7
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
FREEJA,
Quote (FREEJA)
taigi moki brusa padaryt,padaryk,koki foma prigesinta ,kad ir ta berbe su poniu ,kur pirmam puslapi yra.

kad man visai nesiziuri cia nieks gedaaa as galvojau su brush papiest zvaigzdeliu ar fejervierku


 
virginijakData: Ketvirtadienis, 2010-09-23, 8:11 AM | Žinutė # 8
forumo pleputė
Grupė: Fotošopo mylėtoja
Žinutės: 6137
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote (pumpurelis)
bet patarimu tai rimtai laukiu is kiekvienos sirdele sirdele kuo daugiau nuomooniu tuo sveikiau

Sveikos kritikos užsinorėjai? Gerai.... gausi mirkt
Viršelyje man truputėlį tuštokas, aš paprastai įrašau pvz kažką tokio :
PIRMADIENIS 2009 m. Birželio 23 d.
Laikraštukas išleidžiamas kartą per metus.
Tiražas: kiek norėsi – tiek ir gausi.
Kaina: neįkainojama.
2010 Nr 1
arba antraštes to kas bus tame laikraštuke
Dar galėtai tą klibartuką su prinsese padidint ir sumažint jo opacy ir padėjus ant to rausvo fono, naudot tą kaip pagrindinį foną būtų gal žaismingiau, arba kokių gėlyčių...


]
Visų darbelių atskiros detalės ir fonai paimti iš materinstvo.ru, fotowedding.ru, lenagold.ru, photoshablon.ru, allday.ru, www.google.lt Nuoširdus ačiū Jų visų kūrėjams


Message edited by virginijak - Ketvirtadienis, 2010-09-23, 8:11 AM
 
pumpurelisData: Ketvirtadienis, 2010-09-23, 8:17 AM | Žinutė # 9
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Quote (virginijak)
sumažint jo opacy ir padėjus ant to rausvo fono, naudot tą kaip pagrindinį foną būtų gal žaismingiau, arba kokių gėlyčių...

cia ir frea tikriausia apie ta kalbejo bet nelabai suprantu ,kaip ta paveiksliuka visose pusl naudot kaip padaryt tarsi ta princese butu pablyskus tokia o kaip ja man isdidint per visa pusl ir mazint ta opaciti kiek mazint ,o ka dle brush gal kokiu det gedaaa man ir tas pavadinimas nepatinka bet parsisiunciau sriftu bet nerandu kur isikelt gedaaa nera pas mane tokio folderio sriftam lelius
o del sveikos kritikos tai tik sveikos noriu lelius nes kartais per skaudi buna gedaaa kai bandai ir nesigauna gedaaa


 
virginijakData: Ketvirtadienis, 2010-09-23, 8:18 AM | Žinutė # 10
forumo pleputė
Grupė: Fotošopo mylėtoja
Žinutės: 6137
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote (FREEJA)
man atrodo,kad fonas turetu but biski kitoks,kazkur maciau labai garzu ikelta,su princese toki prigesinta.Man noretusi kitokio fono,o siaip visumoje man grazu,gal tuos burbulus mazesnius daryk,arba dek i ta tokia kiap vinjete fotkes ir po apacia parasysi,kas ir kaip.

Va aš apie tai ir rašiau.
Burbulus drąsiai gali daryt mažesnius , gražu būna įvairių dydžių. ir patarimas fotkę kai dedi, burbule nepadaryk jos "nukąstos" , geriau padidink foto ir švelniu dideliu trintuku trink ją, kad atrodytų, kad burbule atsispindi foto, o ne kad ant foto burbulas (tikiuosi supratai ką nors ir mano sapaliojimų) gedaaa


]
Visų darbelių atskiros detalės ir fonai paimti iš materinstvo.ru, fotowedding.ru, lenagold.ru, photoshablon.ru, allday.ru, www.google.lt Nuoširdus ačiū Jų visų kūrėjams
 
pumpurelisData: Ketvirtadienis, 2010-09-23, 8:23 AM | Žinutė # 11
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Quote (virginijak)
Va aš apie tai ir rašiau.
Burbulus drąsiai gali daryt mažesnius , gražu būna įvairių dydžių. ir patarimas fotkę kai dedi, burbule nepadaryk jos "nukąstos" , geriau padidink foto ir švelniu dideliu trintuku trink ją, kad atrodytų, kad burbule atsispindi foto, o ne kad ant foto burbulas (tikiuosi supratai ką nors ir mano sapaliojimų)

virginija as zinok ir tryniiau ir isididinau su 27 berods triniau liudnas liudnas liudnas liudnas
o gal dar ka reikejo padaryt


 
virginijakData: Ketvirtadienis, 2010-09-23, 8:29 AM | Žinutė # 12
forumo pleputė
Grupė: Fotošopo mylėtoja
Žinutės: 6137
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote (pumpurelis)
tarsi ta princese butu pablyskus tokia o kaip ja man isdidint per visa pusl ir mazint ta opaciti kiek mazint ,o ka dle brush gal kokiu det

man visada patinka spinduliukai, bandyk kažką dėstyt, atrasi kas tau gražiau mirkt
O mažint moki? Taip pat diodinasi (su rodyklyte). Opacy mažink tol, kol tau bus gražu.
Pumpuriuk, mes patariam kaip mums iš pažiūros atrodo būtų gal geriau, bet tą tikrą variantą, gali atrast tik tu, turi žiūrėt, bandyt, dėstyt. Gali iš vis nesižiūrėt, kai padarysi, kaip sakom, žodžiu, nepabandžius negali žinot kaip gausis. gedaaa


]
Visų darbelių atskiros detalės ir fonai paimti iš materinstvo.ru, fotowedding.ru, lenagold.ru, photoshablon.ru, allday.ru, www.google.lt Nuoširdus ačiū Jų visų kūrėjams
 
virginijakData: Ketvirtadienis, 2010-09-23, 8:35 AM | Žinutė # 13
forumo pleputė
Grupė: Fotošopo mylėtoja
Žinutės: 6137
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote (pumpurelis)
man ir tas pavadinimas nepatinka bet parsisiunciau sriftu bet nerandu kur isikelt gedaaa nera pas mane tokio folderio sriftam lelius

Dėk valdymo skyde į šriftus, atsitas ir Ps

Quote (pumpurelis)
virginija as zinok ir tryniiau ir isididinau su 27 berods triniau

Aš kalbu apie nuotrauką dideliam burbule - ji kaip nukirsta - apie dideliį trintuką šnekėjau tai - minkštą 200-300 px, nes turi.
P.s. Antroji nuotrauka kiek patampyta, kai nuotrauką mažini ar didini, laikyk nuspaudus shrift mygtuką, didinsis (mažinsis) proporcingai


]
Visų darbelių atskiros detalės ir fonai paimti iš materinstvo.ru, fotowedding.ru, lenagold.ru, photoshablon.ru, allday.ru, www.google.lt Nuoširdus ačiū Jų visų kūrėjams
 
pumpurelisData: Ketvirtadienis, 2010-09-23, 8:46 AM | Žinutė # 14
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Quote (virginijak)
Dėk valdymo skyde į šriftus, atsitas ir Ps

nu ten ir ieskojau bet neradau gedaaa virginija o kokie tie spinduliukai issaugojau kaip tu sakei psd faila kad lengviau butu gedaaa parodyk koki pvz tu spinduliuku


 
FREEJAData: Ketvirtadienis, 2010-09-23, 8:48 AM | Žinutė # 15
forumo tauškutė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 3760
Apdovanojimai: 20
Reputacija: 7
Statusas: Atsijungęs
pumpuriuk,tu paziurek pas save tike turi daug paveiksliuku,tikrai ka rasi.
buckiukas


 
Forumas » TECHNOLOGIJŲ PASAULIS - viskas apie nuotraukas, programas ir jų ligas » PLEPALAI IR MŪSŲ DARBAI » Pradedančiųjų darbeliai ir patarimai joms (galerija ir patarimai)
Search:


Copyright MyCorp © 2024