...
 Kalėdinis laiškas - Page 3 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum moderator: katcia  
Forumas » SVEIKINIMŲ IR ŠVENČIŲ SKYRELIS - patarimai ir pagalba besiruošiant šventei » KALĖDOS, NAUJIEJI, VELYKOS » Kalėdinis laiškas (Kalėdų senelio, nykštukų...)
Kalėdinis laiškas
katciaData: Trečiadienis, 2013-12-11, 11:29 AM | Žinutė # 31
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Laiškas skirtas pirmosiom vaiko Kalėdoms

Aš žinau, kad Tu negali perskaityti šio laiško, bet aš taip norėjau pasidžiaugti su Tavimi Tavo pirmosiomis Šv. Kalėdomis! Vieną dieną, kai būsi didesnė/didesnis, sužinosi, kokia tai yra ypatinga, nuostabi šventė, tik kartą metuose ir, kad Kalėdų Senelis visiems geriems vaikučiams atneša dovanėlių!
Kadangi, tai yra pirmosios Tavo, (vardas), Šv. Kalėdos, savo sąraše aš pasižymiu ypatingą taškelį prie Tavo vardo. Kai būsi vyresnė/vyresnis, turi man pažadėti būti gera/geras ir klausyti tėvelių, senelių, brolių ir sesių.
Džiaugsmas, kurį Tu atneši savo šeimai, yra pati geriausia dovana, kokia tik gali būti!
Taigi, linkiu Tau, mielas mano drauge, ir Tavo nuostabiai šeimai linksmų Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų!


 
vaidaaData: Pirmadienis, 2013-12-16, 8:23 AM | Žinutė # 32
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 260
Apdovanojimai: 1
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs


 
Forumas » SVEIKINIMŲ IR ŠVENČIŲ SKYRELIS - patarimai ir pagalba besiruošiant šventei » KALĖDOS, NAUJIEJI, VELYKOS » Kalėdinis laiškas (Kalėdų senelio, nykštukų...)
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search:


Copyright MyCorp © 2024