...
 Kalėdinis laiškas - Page 2 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: katcia  
Forumas » SVEIKINIMŲ IR ŠVENČIŲ SKYRELIS - patarimai ir pagalba besiruošiant šventei » KALĖDOS, NAUJIEJI, VELYKOS » Kalėdinis laiškas (Kalėdų senelio, nykštukų...)
Kalėdinis laiškas
Sandrulia7Data: Trečiadienis, 2011-12-07, 10:04 AM | Žinutė # 16
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
 
Sandrulia7Data: Trečiadienis, 2011-12-07, 10:05 AM | Žinutė # 17
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Kalėdiniai laiškai ne tik vaikučiams, bet ir jų seneliams kaledinis_buckis kaledinis_buckis kaledinis_buckis

 
Sandrulia7Data: Trečiadienis, 2011-12-07, 10:05 AM | Žinutė # 18
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
 
katciaData: Pirmadienis, 2012-10-29, 5:35 PM | Žinutė # 19
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs


 
neridaData: Antradienis, 2012-10-30, 11:44 PM | Žinutė # 20
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9167
Apdovanojimai: 41
Reputacija: 18
Statusas: Atsijungęs
KALĖDŲ SENELIO LAIŠKAS LIETUVOS VAIKAMS

Sėdžiu vienas su meškytėm,
Šalta – plojame rankytėm
Ir galvojam apie jus,
Mūsų mylimus vaikus.

Žinome, kad jūs įvairūs,
Vieni drąsūs, kiti bailūs,
Trečius nerimas kankina,
Penktas žiūri siaubo kiną.

Paskui jam baisu miegoti,
Protui norisi sustoti,
Bet neramios mintys plaukia,
O aplink vaiduokliai šaukia!

Taigi – mano patarimas
Būkit darbštūs ir nurimę,
Kas daug skaito ir netingi -
Tas be galo išmintingas!

Kas iš nerimo baisaus
Bijo vilko ar žmogaus,
Kam iš baimės dantys byra
Ir nagai nugraužti svyra -

Siūlau siūlą susirasti
Ir jo galą įsikąsti,
Aplink pirštą sau vynioti
Patylėti, pasvajoti,

Prisiminti ką nors gera –
Tik ne čipsus, ir ne karą,
Ne kompiuterį, kur šaudo
Arba monstras monstrą gaudo.

Prisiminkite, kaip glosto
Jums mama ar tėtis skruostą,
Kaip pavasarį pražysta
Vyšnios, slyvos ir draugystė!

Galim eiti vėl slėpynių,
Paskui suptis ant sūpynių,
Tuoj ir vasarėlė bus -
Valgysim skanius ledus,
Ir važiuosime prie jūros,
Šokinėsim kaip kengūros,
Paskaitysime knygučių
Smėly kepsim daug bandučių.

Kol suprasime, kaip gera
Kai širdelėj nėra karo,
Kai ištirpsta kerštas, pyktis
Ir stebuklai ima vykti.


Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero

 
KrlaData: Penktadienis, 2013-11-29, 6:20 PM | Žinutė # 21
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
http://lempampuk.com/blogas....ius.pdf

 
katciaData: Trečiadienis, 2013-12-11, 11:24 AM | Žinutė # 22
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Pagaliau atėjo taip laukta žiema ir pati nuostabiausia šventė - Šv. Kalėdos.
Esi mano sąrašo viršuje, visus metus buvai labai gera/geras mergaitė/berniukas! Džiaugiuosi, kad nenuvylei manęs ir šiemet gausi dovanėlių! O aš Tau papasakosiu vieną savo nuotykį, bet prižadėk, kad niekam nepasakosi, tai bus mūsų mažytė paslaptis. Mes su visais mano draugais elfais savo dirbtuvėse Laplandijoje kiekvieną pavasarį, vasarą bei rudenį gaminame kalėdines dovanėles geriems vaikučiams pagal jų norus, išsakytus laiškučiuose.
Taigi, telikus vienai dienai iki kelionės pas mano draugus - vaikučius Lietuvoje, vyriausiasis elfų elfas - Rifas, pranešė, kad dingo visi žaislai! Mes su Kalėdų Bobute puolėme į paniką... O kaip visi mano draugai elfai puikiai vaidino nežinantys, kur dingo vaikučių žaislai! Oi tie nenaudėliai... Neištvėręs paslaptį išdavė mano ištikimasis ir senasis draugas elnias - Lorusas. Ot tai pokštai mano draugų šmaikštuolių! Po to visi ėjome pasistiprinti mano Kalėdų Bobutės keptais sausainiukais su pienu ir gardžiai juokėmės iš šio iškrėsto pokšto.
Labai laukiu kelionės į Tavo namučius, nepamiršk būti gera/geras ir klausyti tėvelių bei laukti manęs su dovanėlėmis Tau!
Jau kinkau elnius ir skriesime iš Laplandijos pas Tave, (vardas), ir visus mažuosius mano draugus!


 
katciaData: Trečiadienis, 2013-12-11, 11:24 AM | Žinutė # 23
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Aš negaliu nupasakoti, koks esu laimingas! Juk vėl Šv. Kalėdų metas... Visus metus taip laukiau žiemos.
Vos nepamiršau Tau papasakoti kokį nuotykį mes patyrėme Laplandijoje. Sukrovę dalį žaislų į mano roges, vyriausiasis elfų elfas - Rifas, pabandė užkurti roges ir spėk, kas nutiko? Visi žaislai iškrito, o rogės sulūžo! Visi elfai puolė į paniką... Ką dabar daryti, juk liko kelios dienos iki Šv. Kalėdų?! Mano senasis draugas elnias - Lorusas, neveltui pasižymi didžia išmintimi, jis visus nuramino ir papasakojo matęs internetinėje parduotuvėje daugybę rogių. Visi suskubome pasižiūrėti, rašė, kad gali atgabenti į bet kurią Pasaulio vietą. Nieko nelaukęs, pasiėmiau Kalėdų telefoną ir paskambinau užsakyti naująsias roges, nebėra laiko laukti ilgiau, nes jau reikia skrieti pas mažuosius mano draugus! Atsiliepusi maloni ponia pareiškė, kad roges greitai pristatys nurodytu adresu. Visiems it akmuo nuo širdies nukrito... Kol laukėme rogių, mano Kalėdų Bobutė mus pakvietė sausainių su pienu. Užkandžiaudami išgirdome lauke keistus garsus, visi suskubome prie lango, pasižiūrėti, kas gi vyksta lauke. O ten... naujosios rogės! Didelės, su raudonos spalvos kalėdinėmis lemputėmis ir įvairių spalvų girliandomis... Net širdis apsalo, pamačius tokio gražumo roges!
Labai laukiu kelionės į Tavo namučius, nepamiršk būti gera/geras ir klausyti tėvelių bei laukti manęs su dovanėlėmis Tau!
Jau kinkau elnius ir skriesime iš Laplandijos pas Tave, (vardas), ir visus mažuosius mano draugus!


 
katciaData: Trečiadienis, 2013-12-11, 11:25 AM | Žinutė # 24
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Valio! Ir vėl Šv. Kalėdų metas! Aš taip mėgstu žiemą, sniegą ir keliauti pas gerus vaikučius per Kūčias. Tu, (vardas), esi mano sąrašo viršuje ir aš labai džiaugiuosi, kad galėsiu pas Tave apsilankyti ir šiais metais.
Na, o mes Laplandijoje turime pora laisvų dienų, nes visi žaislai jau sukrauti į roges ir laukia ilgos kelionės pas mano mylimiausius draugus, tad laisvu metu mes vis dažniau praleidžiame laiką visi drauge su elfais, elniais, mano Kalėdų Bobute lauke, žaisdami su sniegu ir lipdydami senius besmegenius. Ar Tu jau lipdei šiemet senį besmegenį? Aš labai mėgstu juos lipdyti, šiemet jų jau dešimt puošia mūsų kiemą Laplandijoje! Ir kiekvienam duodu po vardą, šiuo metu yra Edis, Dukas, Setis, Abrilas, Nainis, Maltas, Latas, Suodis, Šelis, Tipsas. Visi jie yra mano draugai ir turi skirtingų spalvų kepures!
Labai laukiu kelionės į Tavo namučius, nepamiršk būti gera/geras ir klausyti tėvelių bei laukti manęs su dovanėlėmis Tau!
Jau kinkau elnius ir skriesime iš Laplandijos pas Tave, (vardas), ir visus mažuosius mano draugus!


 
katciaData: Trečiadienis, 2013-12-11, 11:25 AM | Žinutė # 25
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Aš negaliu apsakyti, koks esu laimingas, juk vėl Šv. Kalėdų metas! Šie metai praėjo taip greitai, jog atrodo, mes neseniai su Kalėdų Bobute buvome išvykę atostogauti vasarą prie jūros į visų Kalėdų Senelių susitikimą.
Aš vos nepamiršau Tau, (vardas), papasakoti kokį nuotykį mes visai neseniai turėjome čia, Laplandijoje! Taigi, mano senasis draugas elnias - Lorusas, su savo žmona Larisa ir vaikučiais Loriu, Lordžiu ir Luna, šventė žiemos pradžią ir sugalvojo nuotaikingą žaidimą mums visiems. Aš labai bijodavau žaisti įvairius komandinius žaidimus, nes dažniausiai pralaimėdavau arba prastai pasirodydavau, bet šį kartą neišsisukau nuo žaidimo. Lorusas paaiškino taisykles ir pradėjome žaisti. Niekada nesu tokio žaidęs, bet man labai patiko. Visi poromis, paskui po vieną, vėliau ir grupelėse turėjome dainuoti įvairias kalėdines giesmes, dainas, kas kuo daugiau atsiminė dainų, tas laimėjo. O laimėjo elfai - Ralfis, Izidė ir Oruguras. Puiki komanda!
Labai laukiu kelionės į Tavo namučius, nepamiršk būti gera/geras ir klausyti tėvelių bei laukti manęs su dovanėlėmis Tau!
Jau kinkau elnius ir skriesime iš Laplandijos pas Tave, (vardas), ir visus mažuosius mano draugus!


 
katciaData: Trečiadienis, 2013-12-11, 11:25 AM | Žinutė # 26
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Pagaliau atėjo taip laukta žiema ir pati nuostabiausia šventė - Šv. Kalėdos.
Esi mano sąrašo viršuje, visus metus buvai labai gera/geras mergaitė/berniukas! Džiaugiuosi, kad nenuvylei manęs, ir šiemet gausi dovanėlių! O aš Tau papasakosiu vieną savo nuotykį, bet prižadėk, kad niekam nepasakosi, tai bus mūsų mažytė paslaptis...
Kai telieka viena diena iki ilgosios kelionės pas mano mažuosius draugus, aš visada nenustygstu vietoje ir naktį mane kankina nemiga. Tačiau šį kartą buvau toks pavargęs, kad atsigulęs į lovą iš karto užmigau, ir spėk ką?! Ogi pramigau!!! Tai buvo pats baisiausias dalykas mano Kalėdų Senio gyvenime... Kalėdų Bobutė mane skubiai prižadino ir net neturėjęs progos papusryčiauti skaniųjų sausainių su pienu išskubėjau į lauką, kur manęs laukė pakinkyti elniai ir rogės su dovanomis. Išskubėjau taip greitai, kad net nesupratau, jog esu su pižama... Visas išraudau ir taip supykau ant savęs, kad pramigau, o dar iškeliavau su savo meškučio Tedžio pižama! Buvo tik vienas pasirinkimas - grįžti atgal į Laplandiją, o jau buvau pusiaukelėje! Bet mano senasis gerasis draugas elnias - Lorusas, prisipažino, jog paėmė man atsarginius rūbus. Buvau toks laimingas, kad nereikės grįžti atgal į Laplandiją ir galėsiu laiku būti pas Tave, (vardas)! Kaip gerai turėti tikrus draugus, kurie padės ir laimėje, ir nelaimėje!
Greitu metu būsiu Tavo namučiuose, nepamiršk būti gera/geras ir klausyti tėvelių bei laukti manęs su dovanėlėmis Tau!


 
katciaData: Trečiadienis, 2013-12-11, 11:26 AM | Žinutė # 27
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Valio! Ir vėl Šv. Kalėdų metas! Aš taip mėgstu žiemą, sniegą ir keliauti pas gerus vaikučius per Kūčias. Tu, (vardas), esi mano sąrašo viršuje ir aš labai džiaugiuosi, kad galėsiu pas Tave apsilankyti ir šiais metais.
O aš Tau papasakosiu vieną savo nuotykį, bet prižadėk, kad niekam nepasakosi, tai bus mūsų mažytė paslaptis...
Viskas vyko vasarą, kai su Kalėdų Bobute ir draugu elniu – Lorusu vykome atostogų prie jūros. Buvo labai smagi kelionė, tiek prisijuokėme! Visoje kelionėje mus lydėjo labai šiltas ir draugiškas berniukas – Rafis. Ketvirtą kelionės dieną jis mums pasiūlė pasivažinėti dviračiais po miestą ir taip apžiūrėti daug lankytinų vietų. Kalėdų Bobutė ir Lorusas labai apsidžiaugė, tačiau aš.. visiškai neapsidžiaugiau. Kodėl? Nes niekada nemokėjau važiuoti dviračiu... Taip taip, dabar Tu, (vardas), tikriausiai juokiesi susiėmęs (-usi) už pilvo. Kaip gi Kalėdų Senelis nemoka važiuoti dviračiu?!
Tada ir prasidėjo visas linksmumas. Šiaip ne taip, visi drauge, užsodino mane ant dviračio, uždėjo šalmą, apsaugas ant kelių ir pradėjo mokyti važiuoti. Ech..geriau aš būčiau likęs skaityti knygos prie jūros. Grįžau su dešimčia mėlynių ant kojų ir rankų, tačiau, pagaliau, išmokau važiuoti dviračiu! Po šio nuotykio didžiavausi savimi. Esu iš tiesų labai drąsus Kalėdų Senelis!
Noriu palinkėti ir Tau, (vardas), niekada nenuleisti rankų ir visuomet būti drąsiu (-a)!
Labai laukiu kelionės į Tavo namučius, nepamiršk būti gera/geras ir klausyti tėvelių bei laukti manęs su dovanėlėmis Tau!
Jau kinkau elnius ir skriesime iš Laplandijos pas Tave, (vardas), ir visus mažuosius mano draugus!


 
katciaData: Trečiadienis, 2013-12-11, 11:27 AM | Žinutė # 28
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Pagaliau atėjo taip laukta žiema ir pati nuostabiausia šventė - Šv. Kalėdos.
Esi mano sąrašo viršuje, visus metus buvai labai gera/geras mergaitė/berniukas! Džiaugiuosi, kad nenuvylei manęs ir šiemet gausi dovanėlių!
Kad ir kaip man patinka žiema, sniegas ir Šv. Kalėdos, bet ši vasara buvo pati geriausia iš visų! Su nekantrumu laukiu ateinančių atostogų. Kaip ir Tu, (vardas), vasarą atostogauji, keliauji, žaidi su draugais, taip ir aš su Kalėdų Bobute mėgavausi atostogomis. Tu nepatikėsi, perskaičiau net aštuonias knygas! Taip taip, dalis jų yra apie nuotykius, keliones, bet labiausiai noriu pasigirti, kad įpusėjau skaityti enciklopediją. Niekada nebūčiau pagalvojęs, kad tai tokia įdomi knyga! Aš tiek daug naujo sužinojau apie gamtą, gyvūnėlius, netgi apie savo geriausią draugą elnią – Lorusą! Tikiuosi, kad ir Tu, (vardas), mėgsti skaityti įvairias knygutes. Man labai smalsu sužinoti, kuri yra Tavo mylimiausia, todėl prašau Tavęs palikti ją po Kalėdų eglute, kad galėčiau perskaityti.
Greitu metu būsiu Tavo namučiuose, nepamiršk būti gera/geras ir klausyti tėvelių bei laukti manęs su dovanėlėmis Tau! O dabar bėgu valgyti mano Kalėdų Bobutės keptų sausainiukų su pienu.


 
katciaData: Trečiadienis, 2013-12-11, 11:27 AM | Žinutė # 29
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Vyrui laiškas

Taip taip taip... ir vėl Šv. Kalėdos. Žinau, kad jau prabėgo daug laiko, nuo to, kai laukdavai Kalėdų Senelio su dovanėlėmis. Dabar pats tapai visiems Kalėdų Seniu. Tačiau skubu Tau pranešti, kad aš esu tikrasis Kalėdų Senis ir prašyčiau manęs nepakeisti!
Taigi, Tavo draugai man pranešė, kad šiemet per mažai vaišinai savo draugus gardžia vakariene, kad pagailėjai kelių bokalų alaus bare savo bičiuliams... Ech, nesitikėjau to iš Tavęs.
Nuo šiol, kai aš viską žinau apie Tavo blogus darbelius per šiuos metus, turi man prisižadėti, kad būsi geras savo draugams, nemeluosi apie gautą algą ir nepagailėsi pavaišinti alaus bokalu savo draugų! Daugiau dėmesio skirsi vakarams su krepšiniu ir futbolu. Sugebėsi kartą į mėnesį nešvarias kojines sumesti į nešvarių skalbinių dėžę, kartą į metus iškepti kiaušinienę ir ją atiduoti kaimynų šunims.
Na, manau supratai, ką turi įvykdyti iki kitų Šv. Kalėdų. Nesu aš toks blogas, todėl atleidžiu Tau už iškrėstas šunybes ir paliksiu kelias dovanėles po eglute, bet jeigu nerasiu keptos duonos su česnaku ir alaus bokalo po egle, dovanas matysi kaip savo ausis!


 
katciaData: Trečiadienis, 2013-12-11, 11:28 AM | Žinutė # 30
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Moteriai laiškas

Taip taip taip... ir vėl Šv. Kalėdos. Žinau, kad jau prabėgo daug laiko, nuo to, kai laukdavai Kalėdų Senelio su dovanėlėmis. Dabar pati tapai visiems Kalėdų Bobute. Tačiau skubu Tau pranešti, kad aš esu tikrasis Kalėdų Senis, o Kalėdų Bobutė yra mano žmona ir prašyčiau mūsų nepakeisti!
Taigi, Tavo draugės man pranešė blogų naujienų apie Tave... Ech, nuliūdau sužinojęs, kad kotletus prideginai penkis kartus, į baltą mišrainę pamiršai įdėti kiaušinių, o ką jau kalbėti apie cepelinus, kuriais nepavaišinai savo draugių! O kaip apie tuos kvepalus, kainavusius 200Lt?! Draugės labai pyksta net gi dabar, kad pirmiausia išskubėjai pirkti kvepalų, gavusi algą, o ne jas pavaišinti pietumis! Nežinau nežinau, kaip Tau atleisti už tokias šunybes... Nuo šiol, kai aš viską žinau apie Tavo blogus darbelius per šiuos metus, turi man prisižadėti iki kitų Šv. Kalėdų susitaisyti varvantį čiaupą, išsiplauti tualetą ir visoms draugėms iškepti kotletų!
Negaliu neatleisti tokiai gražiai merginai, kaip Tu... Skubu pas Tave, (vardas), su maišu dovanų. Bet prieš tai turėsi pagaminti cepelinų visai Laplandijai, nes dovanas matysi kaip savo ausis!


 
Forumas » SVEIKINIMŲ IR ŠVENČIŲ SKYRELIS - patarimai ir pagalba besiruošiant šventei » KALĖDOS, NAUJIEJI, VELYKOS » Kalėdinis laiškas (Kalėdų senelio, nykštukų...)
Search:


Copyright MyCorp © 2024