...
 Pokalbiai ir patarimai apie krikštynas - Page 2 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: katcia  
Forumas » SVEIKINIMŲ IR ŠVENČIŲ SKYRELIS - patarimai ir pagalba besiruošiant šventei » KRIKŠTYNOS » Pokalbiai ir patarimai apie krikštynas (Paplepėkime)
Pokalbiai ir patarimai apie krikštynas
jolkazData: Sekmadienis, 2010-05-09, 2:23 PM | Žinutė # 16
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 432
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Quote (Gabiska)
jolkaz, įmesk savo darytas krikštynų atributikos nuotraukas

aš nelabai ką dariau,na,vėliau paieškosiu.... aš labiau ruošiausi žaidimams


 
GabiskaData: Sekmadienis, 2010-05-09, 4:47 PM | Žinutė # 17
forumo senbuvė
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 7323
Apdovanojimai: 48
Reputacija: 28
Statusas: Atsijungęs
tuo pas mane pasirūpino krikšto tevai liuks


Mano rankdarbių pasaulis
 
pumpurelisData: Sekmadienis, 2010-05-09, 5:08 PM | Žinutė # 18
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
kaip gražu viskas ,o kokia suknytė buvo ,super o tu tą albumą pati darei ir tie angeliukai kokie gražūs čia jie keikvienoj lėkštutėj buvo star2

 
pumpurelisData: Sekmadienis, 2010-05-09, 5:22 PM | Žinutė # 19
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
aš ir planavau ruoštis krikštynom ir tokais vizijas jau turėjau kas kaip bus ir tortą jau buvau nusižėjus kokio noriu,ką kviest žadu ,bet išėjo taip kad mano tėvai negauna atostogų tai teks atidėt ,o noriu labai gražių krikštynų pasidaryt,norėjau kad būtųdaug vaikų ,viskas balta ,daug baltų balionų ,kad paskui juos visus galėtumę į dangų paleist nusipirkom tokią spec pmpą kad neriektų burna pūst, batutą vaikams pastatyt,man labai tas albumas patiko ,o kaip tu jį padarei star2

 
GabiskaData: Sekmadienis, 2010-05-09, 6:07 PM | Žinutė # 20
forumo senbuvė
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 7323
Apdovanojimai: 48
Reputacija: 28
Statusas: Atsijungęs
jame PS pagalba pagražinti lapai, vieni blizgantys stori, kiti permatomi. Sujungti spirale, viršelį aptraukiau medžiaga, priklijavau angelą jį paslepiau po plėvele, aplink jį priklijavau juostelę, o ant jos svarovskius, padariau kilpas užsegimui, nupirkau spynelę, ant jos išgraviravau tekstą ir gavosi knyga. Aš tokias ir panašias knygas gaminu okis


Mano rankdarbių pasaulis
 
pumpurelisData: Sekmadienis, 2010-05-09, 6:29 PM | Žinutė # 21
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Quote (Gabiska)
Aš tokias ir panašias knygas gaminu

pamokėlę padaryk o kur tu svarovskius perki ir po kiek


 
GabiskaData: Sekmadienis, 2010-05-09, 6:32 PM | Žinutė # 22
forumo senbuvė
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 7323
Apdovanojimai: 48
Reputacija: 28
Statusas: Atsijungęs
perku silver sity, ten dažnai nuolaidos būna, o kai vieną parduotuvę uždarinėjo tai pusvelčiui prisipirkau įvairių tai dabar turiu atsargų okis


Mano rankdarbių pasaulis
 
pumpurelisData: Sekmadienis, 2010-05-09, 6:35 PM | Žinutė # 23
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Quote (Gabiska)
perku silver sity, ten dažnai nuolaidos būna, o kai vieną parduotuvę uždarinėjo tai pusvelčiui prisipirkau įvairių tai dabar turiu atsargų

čia tilžėj gal tą parduotuvė star2 lyg tokią esu mačius,tai gal turi pavyzdžių įkelt


 
GabiskaData: Sekmadienis, 2010-05-09, 6:40 PM | Žinutė # 24
forumo senbuvė
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 7323
Apdovanojimai: 48
Reputacija: 28
Statusas: Atsijungęs
tą tilžei ir uždarė, dabar liko tik saulės mieste. Parašiau tau PM


Mano rankdarbių pasaulis
 
titanikeData: Sekmadienis, 2010-05-09, 7:01 PM | Žinutė # 25
forumo draugė
Grupė: Draugas
Žinutės: 1745
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
jolkaz, DARAUSI laikraštuka, etiketes ir korteles pasižadėjimo ir profesijos. Na matysim kaip čia gausis su tom išlaidom star2 pas mane geriančiu bus nedaug nes daug besilaukiančiu mamyčiu o kai kurie svečiai atvažiuos tik kokiom 4 valandom po pačiu krikštynu galėsiu daugiau papasakot kaip apsisukau,daba tik planuot galiu,bet nevisada gaunas kaip planuoji
 
GabiskaData: Antradienis, 2010-05-11, 6:57 PM | Žinutė # 26
forumo senbuvė
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 7323
Apdovanojimai: 48
Reputacija: 28
Statusas: Atsijungęs
kaip sekasi mamytėms krikštynoms ruoštis, visos nutilot star2


Mano rankdarbių pasaulis
 
lagūnaData: Ketvirtadienis, 2010-05-13, 12:42 PM | Žinutė # 27
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 475
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Na mes jau po krikštynų mažiaus,šventėm per naujus metus saule
sėdėjau ruošiausi ilgokai,rinkausi visokią medžiagą,norėjau,kad būtų ką prisiminti.Tortą užsisakiau,bet nepadarė grynai tokio,kokio norėjau,bet nieko,nes niekas nežinojo koks jis turi būti juokas3 ,krikšto tėvai užsakė šakotį,tai jo papuošimai buvo suderinti su torto puošimu,radom tokią močiutę,kur kepa saldumynus-tai ji prikepė mums braškių,krepšelių,grybukų,kaštonų-tai saldus stalas pasipuošė jais.Krikštynų laikraštuko nedariau,bet visas žinias apie krykstuką,krikšto tėvelius,krikštynas-sukėliau,ir padariau stendą,padarėm etiketes ant šampano butelių-čia tuose reikaluose man padėjo Greitutė-didelis jai dėkui dr .Krikšto mama buvo padariusi stalo korteles su mažiuko nuotrauka,albumą,kur parašė palinkėjimus mažajam visi svečiai,pasižadėjimus,kuriuos vėliau sudėjome į laiko skrynią,ją gavom dovanų,buvom padarę pasižadėjimus,padėkas-krikšto tėvams ir močiutėms,broliui.Mes gavome laiškus-mamai ir tėčiui ,broliui.Leidom balionus su palinkėjimais visų svečių,vėliau paleidom ir dangaus žibintus.Salę puošėme balionais ir girliandomis,ant grindų buvom prileidę apie 200 balionų-baltų ir mėlynų-tai labai patiko vaikams,ir ne tik juokas3 Krikšto mama buvo prigalvojusi įvairiausių žaidimų.Tik labai bijojom dėl pačių mažiausių svečių-turėjom 4 vaikiukus,kur tik pradėję vaikščioti,bet nieko-labai šauniai jie atlaikė šventę visą,nes ceremonija Katedroje prasidėjo anksti apie pirmą valandą,tai sakom,kaip naujų sulauksim star2 ,bet išsiskirstėm iš kavinės tik 5 val.ryte juokas3 juokas3
Šventę darėme kavineje,samdėm fotografę oficialiai daliai,nevažiavom į fotoatelje,labai džiaugiuosi,nes nuotraukos gražios ir daug liuks liuks




Message edited by lagūna - Ketvirtadienis, 2010-05-13, 12:47 PM
 
jurgita55Data: Šeštadienis, 2010-05-15, 2:15 PM | Žinutė # 28
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1462
Apdovanojimai: 6
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
joooooo merginos pavarote juokas , tokias dideles krikstynas darote oho, vos ne kaip vestuves star2 star2 star2 . Mes kai gyvename nuosavame name, tai dareme vasara ant kiemo. Is pradziu baznycia,pasisamdem limuzina , kad visi tilptume, o paskui i gamta nuvarem, pasifotkinome fotk , pasifilmavom ir tada namucio, pavesineje, papuosem kiema, balionu prikabinome, na zodziu super, lb visiems patiko, zaidimu prigalvom ivairiausiu, sveciu palinkejimai, pasizadejimai kiekvieno ir t.t. liuks . Sveciu buvo 12, t.y. kriksto teveliai, broliai, seserys tevai ir keli draugai. Na aisku, jei yra didele seima tada jau vien savu kiek susidaro juokas . Aisku darbo daug, ruosimas , puosima ir t.t., bet nesigailejom liuks liuks liuks
 
jurgita55Data: Šeštadienis, 2010-05-15, 2:30 PM | Žinutė # 29
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1462
Apdovanojimai: 6
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
mes dareme IR laikrastukus, IR lauktuves sveciams, tada i maiseli dejome pasizadejimus, IR kilotonų, puseje pasirase VISI, kas ka prizada daryti, Dar i vokus idejome lapelius parase Kuo uzaugusi autobusų IR uzklijavom, Kai sueis 18 METU, tada Audru atplesti, paziuresim kas atspes, pazadai mociutems, seneliams, padekos, diplomai, saldai Su ju foto nu zodziu Viskas: Liuks:: Liuks:: Liuks:, ikas beveik IR PAN česnakas. Mes krikstyjom iskart 2 mergytes, Dar vyro sesers mergyte, brezentas musu dukrytes Su ja 6men. skirtumas, Tai kartu nusprendeme daryti. Vyro sesuo Su vyru buvo krikstateviai, mes ju 1 dukros esame. Tai JI lb graziai siuna, Tai siuvo sukneles abiems vienodas: buckis:, Tai atrode KAIP: angek_hear:: Liuks:. Tai kaip jau tada dariau vizų KB. IR Dar prisidejo KB. krikstamote: juokas:. Sventes pavyko super: buckis:: buckis:: buckis: galesiu ikelti keleta foto. Tikei buvo bajeris: juokas:, musu grazuole baznycioje uzmigo pramiegojo visa kriksta juokas3
Attachments: 8545190.jpg (97.6 Kb)
 
jurgita55Data: Šeštadienis, 2010-05-15, 2:44 PM | Žinutė # 30
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1462
Apdovanojimai: 6
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
dar kelios foto
Attachments: 8415761.jpg (112.9 Kb)
 
Forumas » SVEIKINIMŲ IR ŠVENČIŲ SKYRELIS - patarimai ir pagalba besiruošiant šventei » KRIKŠTYNOS » Pokalbiai ir patarimai apie krikštynas (Paplepėkime)
Search:


Copyright MyCorp © 2024