...
 Vestuvių lauko ir vidaus žaidimai bei prizai - Page 2 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: katcia  
Forumas » SVEIKINIMŲ IR ŠVENČIŲ SKYRELIS - patarimai ir pagalba besiruošiant šventei » VESTUVĖS, MERGVAKARIS » Vestuvių lauko ir vidaus žaidimai bei prizai (informacija)
Vestuvių lauko ir vidaus žaidimai bei prizai
AtileData: Ketvirtadienis, 2012-06-07, 12:37 PM | Žinutė # 16
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Žaidimas "Bum"

Būrelis žaidėjų padaro ratelį. Tada pirmasis sako :“Pirmas „, antrasis: “Antras“, po jo kitas sako :“Bum“. Negalima sakyti „ trečias“. Taip sakoma iš eilės toliau, o vietoje trečio skaičiaus visuomet sakoma „bum“. Kas apsirinka, išeina iš ratelio. Laimi tas, kuris lieka paskutinis neapsirikęs. Šis žaidimas tinkamas žaisti lauke.


Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
AtileData: Pirmadienis, 2012-06-25, 1:03 PM | Žinutė # 17
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
JAUNŲJŲ PAREIGŲ DALYBOS

Jaunieji pastatomi prieš svečius.Jiems duodama puokštė balionų.Kiekviename balione yra po lapuką su pareiga.Reikia susprogdinti balioną, ir perskaityti lapuką.
(Pažymėti balioną ir perspėti jaunuosius, kurį skaityti paskutinį)
AŠ:Dabar paskirstysime pareigas jauniesiems:
Pareigos:
-Pinigus išleisiu AŠ
-Šiukšles neši TU
-Pinigus uždirbsiu AŠ
Kai tu barsies AŠ gulėsiu po lova
Vieną kartą per mėnesį rūbų spintą man atnaujinsi TU
Indus plausiu AŠ
Pampersus mūsų vaikui keisi TU
Vaikus gimdysi TU
Kartą per mėnesį piršlį į barą nuvesiu AŠ
Su ufonautais kalbėsi TU
Per mano gimtadienį dovanas gausi TU
Piršlių namus teks tvarkyti MUMS
Pas vienišą kaimyną(-ę) druskos eisiu AŠ
Pusryčius ir kavą i lovą neši TU
Mylėti ir gerbti vienas kitą visą savo gyvenimą pasižadame MES
Reikia:Lapukų su pareigom
15 balionų
Juostelės balionams
Ant ko nors balionus surišti
Grafkės balionams sprogdinti
Linksmiausi buvo su koūstais, su balionais ir pompa, su ląstais ir kur komandą reikia susiūti


Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
AtileData: Pirmadienis, 2012-06-25, 1:33 PM | Žinutė # 18
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
žaidimas "blaivumo patikrinimas".



Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
AtileData: Pirmadienis, 2012-06-25, 1:45 PM | Žinutė # 19
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
"darbų pasidalinimas". Suklijuoti kaip ramunę, jaunieji plešia ir skaito.



Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
nylaData: Trečiadienis, 2012-08-15, 12:29 PM | Žinutė # 20
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 10
Apdovanojimai: 1
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
Vestuvių žaidimai

SU SKALBINIŲ SEGTUKAIS
Išrenkamos keturios poros.Vyrams užrišamos akys. Merginas pastatom vieną priešais kitą ir liepiam kad viena kitai susegtų po 12 skalbinių segtukų kuo sunkiau randamose vietose. Kai susegioja, merginas pastatom prieš savo partnerį ir muzikantam davus komandą vaikinai, kuris greičiau turi surasti ir nurinkti skalbinių segtukus.
Reikia:Skalbinių segtukų;
4 skarelių vyrų akims užrišti;
Prizas laimėjusiai porai.

BALIONAI SU POMPA
Pakviečiamos 4 poros ir jaunieji. Ant kėdės dedama pompa. Ant pompos sėdasi vaikinas, pro kojas išsitraukia pompos šlangelį.Ant jo kelių sėdasi mergina.Ji užmauna balioną ant pompos antgalio ir pora, laikui šokinėdama ant pompos turi pripūsti balioną, kol šis sprogs. Matuojamas laikas. Aš rašau. Laimi pora, greičiausiai pripūtusi balioną.
Laimėjusiam – prizas.
Reikia:Kėdės
Pompos
5 balionų(+3 atsarginiai)
Tušinukas, lapukas ir telefonas man matuoti ir rašyti laiką.
Prizas.

ŽAIDIMAS SU LAPAIS
2 lapai su žodžiu RESPUBLIKA ar SULČIASPAUDĖ. Per 2 min. kuo daugiau žodžių surast. Pvz. sulčiaspaudė - lapas, sula, lapė, pėda, pasala, asilas ir t.t

KURI JAUNOJI?
Jaunoji ir pamergės sustoja į eilę. Jaunoji bučiuoja jaunikį, kuriam užrištos akys (už save ir už pamerges). Jaunikis turi pasakyt, kelinta buvo jaunoji.

OBUOLYS SU DEGTUKAIS
Visi gi žinom tiesą: visi vyrai vienodi, sako tik jų piniginės skiriasi. Bet gyvenimas rodo, kad žmonas vyrai, o ir žmonos vyrus vadina labai nevienodai. Tuoj mes pažiūrėsim, kaip jaunieji vienas kitą vadina. Paimti obuolį, degtukų. Jauniesiems duoti po 15-20 degtukų. Jie turei smeigti degtuką į obuolį ir pasakyti kreipinį, kuriuo kreipsis į savo antrąją pusę: aukseli, katinėli, mažiuk ir t.t

TOSTŲ KŪRIMAS
Kad prie stalo tostai būtų nenuobodūs, galit ant lapelių surašyti po 3 nelabai tarpusavyje surištus žodžius (pvz. kaktusas, ruonis, obuolys) ir duoti traukti svečiam tuos sulankstytus lapelius. O paskui liepti su tais žodžiais sukurti tostus. O geriausią tostą, aišku, reikia apdovanoti.

JAUNŲJŲ PAREIGOS
Surašyti ant lapukų daug darbų šeimoje (vaikų gimdymas, dulkių valymas, alaus gėrimas, tt) ir duoti traukti jauniesiems. Galima užrašus su tais darbais sudėt į balionus, kuriuos jaunieji sprogdina ir skaito darbus.
Pinigus išleisiu AŠ
Šiukšles neši TU
Pinigus uždirbsiu AŠ
Kai tu barsies AŠ gulėsiu po lova
Vieną kartą per mėnesį rūbų spintą man atnaujinsi TU
Indus plausiu AŠ
Pampersus mūsų vaikui keisi TU
Vaikus gimdysi TU
Kartą per mėnesį piršlį į barą nuvesiu AŠ
Su ufonautais kalbėsi TU
Per mano gimtadienį dovanas gausi TU
Piršlių namus teks tvarkyti MUMS
Pas vienišą kaimyną(-ę) druskos eisiu AŠ
Pusryčius ir kavą i lovą neši TU
Mylėti ir gerbti vienas kitą visą savo gyvenimą pasižadame MES
Vinis į sienas kalsiu ir medvaržčius suksiu AŠ.

ŠEIMOS IŽDININKAS
Į maišelį su kruopom primesti centų. jaunieji renka. Kuris prirenka daugiau monetų, valdys biudžetą, kuris daugiau pinigų turi – daugiau uždirbs.

SURASK JAUNĄJĄ
Jaunikis iesko jaunosios kojos. Merginos visos išsirikiavusios, jaunikiui užrištos akys, į merginų eilę galima pastatyti vieną vaikiną, kad juokingiau būtų. Jaunikis čiupinėja ir ieško, kuri koja jaunosios.

SALDAINIŲ VYNIOJIMAS
Kiekviena pora, taip pat jaunieji, piršliai turi išlupti saldainius (šokoladinius) burna ir suvalgyti, be rankų pagalbos. Pvz, jaunikis laiko saldainį, o jaunoji lupa, o po to per pusę abu pasidalina.

KAS GREIČIAU ATSISĖS
Kedės (pvz. kokios 6) sustatomos ratu, kad atsisėsti būtų galima išorineje pusėje.
Dalyvių turi būti 1 daugiau negu yra kėdžių. Muzikai grojant visi turi eiti šokdami aplink, o muzikai nutilus - atsisėsti, t.y. kuo greičiau stverti laisvą kėdę ir dėti užpakalį. Dar geriau: vyrai klupi ant hieno kelio, o moterys šoka aplink juos. Muzikai nutilus, sėda ant vyro kelio.

PERDUOK MORKĄ ir panašūs
Paimti ilgą morką ir sustoti ratu. Kiekvienas žmogutis turi perduoti morką keliais priešais esančiam ir taip eiti ratu... Jei morka iškrenta neperdavus, tada ji trumpinama. Taip pat
gali būti daroma ir su degtukų dėžute. Galima paimti degtukų dėžutės dalį, kuri užsimauna ir perduoti vienas kitam su nosim - užmauti vienas kitam ant nosies.
• perduoti su smakru apelsiną
• lindimas po virve
• porai duodamas kamuolys. Pora susiglaudžia, kamuolys dedamas ties pilvo apačia, reikia judesiais (be rankų) kamuolį nuridenti iki smakro.

KAMUOLIUKAS
Kamuoliuką perridenti vaikinams nuo vienos klešnės ir ištraukti per kitą. Greičiausiai atlikusi pora gauna prizą.
 
nylaData: Trečiadienis, 2012-08-15, 12:30 PM | Žinutė # 21
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 10
Apdovanojimai: 1
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
tesinys
MEILŪS ŽODŽIAI
Į vieną eilę sustatomi vyrai priešais (už nemažo atstumo) - moterys. Vaikinai turi po vieną eiti ir, kol prieis iki merginų, pasakyti kuo daugiau gražių, meilių žodžių merginai.

Iš anksto paruošiami dviejų tipų lapeliai. Jie turi skirtis forma arba spalva. Vieno tipo lapeliuose surašomi įvairūs kompromituojantys klausimai, ant kito tipo lapelių surašomi universalūs atsakymai. Žaidimo metu vienas žaidėjas traukia klausimą ir neperskaitęs jo nurodo asmenį, kuris ištrauks atsakyma. Taip kuriami juokingi ir intymus dialogai (lapeliai priede).

TEATRAS
Reikia vienos poros, porai žaidimo vedantysis sako:
Isivaizduokite, kad žmona jums ką tik pagimdė leliuką, bet jūs negalit susitikti, nes skiria stori ligoninės palatos langai, o pikti daktarai neleidžia vyrui aplankyti savo žmonos. Taigi moteris turi suvaidinti ką tik pagimdžiusią, o vyras - ištikimą ir rūpestingą sutuoktinį. Vyro užduotis paklausti žmonos tik gestais klausimus, kuriuos siulys žaidimo vedantysis, o moters užduotis - tik gestais į juos atsakyti. Siūlomi klausimai:
Tu kaip?
Tu alkana?
Pilva skauda?
Kas pas mus berniukas ar mergaitė?
Koks svoris?
Koks ūgis?
Ar nori daugiau vaikų?
Ar tau čia ne liūdna?
Ar tau smagu čia mane matyti?
Kada tave su vaikeliu išleis namo?
Nu gerai, as einu.

AISTRŲ GESINIMAS
Uždegamos dvi žvakės. Porai duodami vandeniu šaudantys pistoletai ir per atstumą reikia savo žvakes užgesinti. Čia nustatinejama, kas geriau šeimoje aistras gesina.

KAS GREIČIAU
• Jauniesiems duodama po tualetinio popieriaus ritinėlį ir reikia kuo greičiau nuvynioti popierių ir piršliui atnešti kartono ritinėlį – nustatoma, kieno valdžia šeimoje bus pirmą mėn.

• Taip pat su tualetiniu popieriumi, tik žaidzia pabroliai su pamergėm. Pabroliai būna ligoniai, o pamergės gydytojos. Turi kuo greičiau subintuot nuo galvos iki kojų pabrolį. Laimėjusiai pamergei – prizes.

• Prie kiekvieno pabrolio pastatyti po indą su vandeniu, taurę ir šaukštą. Kuo greičiau šaukštu pripilt vandens į taurę.

• Užduotis pabroliams: ant sidro buteliukų uždėti čiulptuką gerti kaip vaikui iš buteliuko. Greičiausiai išgėrusiam – prizas.

• Paberti degtukus iš degtukų dėžutės ant žemės, užmauti kumštines pirštines ir kas greičiau sudės degtukus i dėžutes.

• Varžybos - mėsmalės surinkimas.

• Plunksnų pūtimas. Kokie 8 vyrai komandoje. Išdalijama po plunksną (būna pirkti siuvimo reikmenų parduotuvėse). Po starto signalo vyrai savo plunksną meta aukštyn ir turi pūsdami neleisti jai nukristi. Laimi komanda, ilgiau neleidusi plunksnai nukristi.

• 2 komandos. Duodama po virvę, kuria laiko ištiesę visi nariai. Kiekvienas komandos narys turi apsivynioti virvę sukdamasis ir atsivynioti atgal. Laimi greitesnė komada.

• Dalyvauti turi bent 2 poros. Kiekvienai porai duodama viena stiklinė su brendžiu/alumi/vynu ir vienas mažas šaukštelis. Vaikinai turi paimti merginas ant rankų, o jos turi šaukšteliais kuo greičiau sugirdyti gėrimą vaikinams. Laimi pora, kuri greičiausiai įvykdo užduotį.

• Balionų sprogdinimas. Kas greičiau pripūs, kol susprogs.

• Apelsinai apvyniojami lipnia juosta daug kartų. Kas greičiau nulups ir suvalgys apelsinus. Pamergės lupa, pabroliai valgo.

PRANEŠIMO SKAITYMAS
Išrinkti vieną iš svečių. Pakviesti jį prie mikrofono - pagražint (pvz: uždėt didžiulius akinius) - jis bus korespondentas, kuris skaitys pranešimą. Liepti į burną įsidėt kad ir stalo teniso kamuoliuką bei duot perskaityt pranešimą apie jaunųjų jungtuves.

IŠTARK FRAZĘ
Pabroliams ir jaunajam duodama po pakelį saldainių (minkšti kaip kempinėlės guminukai). Įsidedama po saldainį į burną ir po kiekvieno įsidėjimo sakoma, pvz. "atėjo vasara" (galima ir kitą frazę sugalvoti). Saldainių nuryti negalima. Laimi tas, kas susideda į burną daugiausiai saldainių ir sugeba ištarti frazę.

PATAIKYK
Prie pabrolio švarko ar kelnių iš užpakalio prisegti virvutę su pririštu pieštuku. Pastatyt tuščią butelį ant žemės. Turi pataikyti pieštuką į butelio skylutę. Galima pastatyt tuščią butelį 0,5 m. atstumu prieš pabrolį, kurio rankos už nugaros, ant kaklo pakabinamas ant siūlo 80cm pririštas šratinukas. Reikia pasilenkus tą šratinuką įleisti I buteli
 
KrlaData: Sekmadienis, 2014-02-16, 2:47 AM | Žinutė # 22
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
KURČIAI IR NEBYLIAI

Svečiai dalijasi į dvi dalis: vieni kurčiai, bet kalba, kiti nebyliai bet girdi. Vedėjas kalbina, ir jei kurčius atsilieps arba nebylys prakalbės, tas duoda fantą.


 
KrlaData: Sekmadienis, 2014-02-16, 2:47 AM | Žinutė # 23
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
TRAUKINYS

Reikia sustatyti kėdes ratu, bet viena mažiau, negu yra žaidėjų. „Mašinistas“ stoja pirmas, o visi užpakaliniai uždeda rankas ant priekyje stovinčių pečių, ir traukinys sukinėjasi tarp kėdžių. Kai mašinistas sušuks „Stotis!”, visi rūpinasi atsisėsti. Likęs be vietos duoda fantą ir tampa mašinistu.


 
KrlaData: Sekmadienis, 2014-02-16, 2:47 AM | Žinutė # 24
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
PAKEISTI VARDAI

Žaidėjai susėda ant kėdžių, ratu sustatytų, palikdami vieną kėdęlaisvą. Mergaitės išsirenka vyriškus vardus, o vyrai – moteriškus. Žaidėjas, sėdintis iš dešinės laisvai kėdei, šaukia pakeistą vardą. Tas turi skubėti atsisėsti į laisvą kėdę. Fantą duoda tas, kuris užmirš pakviesti, arba tas, kuris pašauktas neskuba prisėsti, rba tas, kuris be reikalo pakyla iš vietos.


 
KrlaData: Sekmadienis, 2014-02-16, 2:47 AM | Žinutė # 25
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
SUDĖTINIS APSAKYMAS

Sutarkime taip. Šį tekstą turi žinoti tik žaidimo vedlys. Jis skelbia skliausteliuose esančius klausimus ir tinkamiausią žodį įrašo daugtaškių vietoje. Po to perskaito visą tekstą. Būna saldaus juoko!

(Kada?) …………………………………. (kokia?) mergelė ir (koks?) …………………………………. bernelis (kaip?) ……………………………………….. pamilo vienas kitą ir, apsitaisę (kokiais?) ……………………………………… rūbais išvažiavo (kur?) …………………………………………… tuoktis. Ten juos globojo (koks?) …………………………………………. piršlys ir (kokia?) ……………………………………………….. piršlienė. Namuose pasitiko juos (kokie?) …………………………………………….. muzikantai ir užgrojo (kokį?) …………………………………………………. maršą. Tėvai (kaip?) ……………………………………………. džiaugėsi. Šeiminikės nešė (kokius?) …………………………………………….. patiekalus. Visi svečiai (kaip?) …………………………………………….. persivalgė ir (kaip?) ……………………………………………….. parvyko į namus.


 
Forumas » SVEIKINIMŲ IR ŠVENČIŲ SKYRELIS - patarimai ir pagalba besiruošiant šventei » VESTUVĖS, MERGVAKARIS » Vestuvių lauko ir vidaus žaidimai bei prizai (informacija)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:


Copyright MyCorp © 2024