...
 Vestuvėms raštai, diplomai, priesaikos, įsakymai, išpirkos - Page 6 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: katcia  
Forumas » SVEIKINIMŲ IR ŠVENČIŲ SKYRELIS - patarimai ir pagalba besiruošiant šventei » VESTUVĖS, MERGVAKARIS » Vestuvėms raštai, diplomai, priesaikos, įsakymai, išpirkos (informacija, pavyzdžiai)
Vestuvėms raštai, diplomai, priesaikos, įsakymai, išpirkos
KrlaData: Šeštadienis, 2012-10-06, 12:32 PM | Žinutė # 76
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Vyrų manifestas.

Arba moterys! kada gi jūs pagaliau suprasit vyrus. Manifestas! Madam, ponia, drauge, brangioji, mieloji o taip pat kitos moterys!

Jeigu įtari, kad tu stora, gali būti, kad taip ir yra. Aš atsisakau tai komentuoti.
Jeigu tu ko nors nori, užtenka tiesiog apie tai pasakyti. Suprask, mes paprasti. Mes nesuprantame paslapties šydu pridengtų užuominų. Aplinkiniai klausimai neveikia, paprasti klausimai, pridengti grimasų - taip pat. Tiesiog sakyk, ko nori.
Jeigu tu užduodi klausimą, į kurį nesitiki atsakymo, nenustebk, jei išgirsi atsakymą, kurio nenorėtum girdėti.
MES PAPRASTI. Jeigu aš prašau paduoti duonos, neturiu omenyje nieko kito. Tai ne priekaištas, kad ant stalo nėra duonos. Mes nesiimame paslėptų pamokymų, nepriekaištaujame. Mes iš tikrųjų paprasti.
MES PAPRASTI. Nėra jokios prasmės mane klausti, apie ką galvoju. 96,5 % viso laiko vyrai galvoja apie seksą. Ne, tai nereiškia, kad mes pernelyg susirūpinę, tiesiog šis dalykas mums patinka labiausiai.
MES PAPRASTI. Kartais aš galvoju ne apie tave. Nieko blogo tame nėra. Tiesiog priprask prie to. Neklausk manęs, apie ką aš galvoju, antraip turi būti pasirengusi kalbėti apie politiką, ekonomiką, filosofiją, krepšinį, degtinę, mašinas.
Penktadienis, šeštadienis, sekmadienis - draugai - kašis per teliką - alus - blogos manieros. Tai lyg pilnatis, potvynis ir atoslūgis. Tai neišvengiama.
Vaikščioti į parduotuves - joks ne malonumas, man tai niekuomet nepradės patikti.
Jeigu mes kur nors einame, tau tinka kaip tik tie drabužiai, kuriais tu apsirengusi. Prisiekiu.
Tu turi pakankamai ir drabužių, ir avalynės. Kaulyti - šantažas. Mano bankrotas nėra meilės tau įrodymas.
Dauguma vyrų turi tris poras batų. Kartoju: MES PAPRASTI. Iš kur tu ištraukei, kad aš galiu nustatyti, kurie batai iš tų trisdešimties porų tau labiausiai tinka prie šito kostiumėlio.
Nepriklausomai nuo klausimo visada užtenka paprastų atsakymų "taip" ir "ne".
Jeigu turi rūpesčių paprašyk manęs padėti juos įveikti, neprašyk užjausti tave, kaip tai daro tavo draugės.
Galvos skausmas, trunkantis 8 savaites, nėra galvos skausmas. Eik pas gydytoją.
Jeigu aš pasakiau ką nors, ką galima suprasti dvejopai ir vienas iš variantų tau nepatinka ar nervina, aš turėjau omenyje antrąjį variantą.
Visi vyrai mato tik 16 spalvų. Persikas yra vaisius, o ne spalva.
Alus mums patinka taip kaip jums rankinukai. Jūs to nesuprantate, mes irgi.
Jeigu aš tavęs klausiu, kas atsitiko, ir tu sakai "nieko", aš tavim tikiu ir elgsiuosi taip, lyg viskas būtų visiškoje tvarkoje.
Neklausk, "ar aš tau patinku?". Būk tikra, manęs čia nebūtų, jei būtų kitaip.
Pagrindinė taisyklė: nesvarbu apie ką kalbama, jeigu kyla kokių nors abejonių, rinkis paprasčiausią atsakymą. MES Iš TIKRųJų LABAI PAPRASTI.

Read more: http://www.ltvirtove.lt/anekdotai.php?lt=vyru_manifestas#ixzz28VugaIEG


 
KrlaData: Šeštadienis, 2012-10-06, 12:32 PM | Žinutė # 77
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Vyrų teisių įstatymas

Vyrų katastrofiškai mažėja. Nėra jokios partijos, kuri gintų stipriosios lyties interesus. Nors ir keista, niekur pasaulyje nėra Vyrų teisių įstatymo!

1. Nė viena moteris neturi teisės flirtuoti su vyru, jei ji nejaučia jam seksualinio potraukio.
2. Už nepagrįstus skandalus, isterijas, tuščiažodžiavimą, intrigas bausti moteris pagal Baudžiamąjį kodeksą.
3. Skyrybų pricedūras supaprastinti iki minimumo. Galima remtis islamo šalių patikrtimi, kur pakanka išeiti į balkoną, kiemą, verandą ir tris kartus sušukti, rodant pirštu į "nelaimingą" moterį: "Tu man ne žmona"!
4. Mokyklų programose įrašyti discipliną, dėstomą mergaitėms "Kaip išsaugoti vyrą".
5. įmonėse, firmose ir kompanijose įstatymais įregistruoti seksualinę valandą.
6. Moteris, užimančias vadovių postus ir spaudžiančias, žeminančias, diskredituojančias, maišančias su purvais ir trypiančias vyrus – tuoj pat atleisti iš pareigų ir drausti dar kartą užimti tokį postą.
7. Uždrausti žmonoms ir meilužėms kreiptis į vyrus su tokiais klausimais: "Kodėl tu taip mažai uždirbi?", "Kur tu mane šį vakarą nusivesi?", "Kodėl tu toks tinginys, girtuoklis, chamas, niekšas, paleistuvis, ištvirkėlis?" ir t.t.
8. Kreiptis į chemikus, farmacininkus, kad šie išrastų priemones, sukeliančias moterims alergija nuo brangių kailinių, briliantų, aukso, platinos ir kitų brangiųjų metalų ar akmenų.
9. Baudžiamojo kodekso pagrindu uždrausti moterims gerti, rūkyti ir keiktis.
10. Praplėsti moterims seksualinį akiratį. įpareigoti seksologus organizuoti reguliarias paskaitas, erotinių filmų peržiūras, žurnalų, vaizdo filmų apžvalgas.
11. įpareigoti moteris išsiaiškinti vyrų blaivumo sindromą kaip sunkią ligą ir suteikti jiems tuo metu ( ir vėliau) visokeriopą pagalbą.
12. Prašyti oftalmologų sukurti specialius rožinius akinius moterims, pro kuriuos vyrai joms atrodytų lieknesni, gražesni, jaunesni, žvalesni, stipresni, vyriškesni.
13. Uždrausti moterims užsiiminėti Rytų kovų menais, savigyna, sumo, boksu ir kitomis panašiomis sporto šakomis.
14. įpareigoti medikus sukurti preparatus, kurie sukeltų mėnesines tik kartą per metus. Menstruacijas pavadinti metinėmis.
15. Ypač padidinti vyrų spermos perkamąją kainą. Pristačiusiems spermą suteikti tris poilsio dienas (jei dirba) ir nemokamą maitinimą (valgiaraštyje turėtų būti alus, krabai ir kalmarai).
16. Vasarą visus pliažus paskelbti nudistų ir uždrausti moterims pasirodyti juose su maudymosi kostiumėliais.
17. Uždrausti per TV tamponų ir pan. reklamas ( tiek su sparneliais, tiek be jų).

Read more: http://www.ltvirtove.lt/anekdot....VumtcDA


 
KrlaData: Šeštadienis, 2012-10-06, 12:33 PM | Žinutė # 78
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Vyrų žodynas

Aš alkanas = Aš alkanas
Aš noriu miego = Aš noriu miego
Aš pavargau = Aš pavargau
Ar nenori nueiti į kiną? = O po to aš ketinu pasimylėti
Ar galiu aš tave pakviesti... = O po to aš ketinu pasimylėti
Ar galima tau paskambinti? = O po to aš ketinu pasimylėti
Ar galima jus pakviesti šokiui? = O po to aš ketinu pasimylėti
Graži bliuzelė! = Jei dera su tuo sijonu, kodel tu dar ieškai problemų?
Kas atsitiko? = Kokia "psichologinė trauma" neduoda tau ramybės dabar?
Kas atsitiko? = Manau, šį vakarą sekso nėra ko tikėtis?
Aš nuobodžiauju = Tu nenori pasimylėti?
Aš tave myliu = Pasimylim tiesiog dabar
Aš irgi tave myliu = OK, aš tai pasakiau, a dabar mylimės!
Nemanau, kad šitas sijonas tiks prie tos bliuskutės = Kalbu lyg "žydras"
Taip, man patinka tavo šukuosena = Senoji man patiko labiau
Taip, man patinka tavo šukuosena = 50 dolerių, o atrodo beveik kaip senoji
Tekėk už manęs? = Aš noriu, kad tu neturėtum galimybės mylėtis su kitais vaikinais
(Parduotuvėje) Anos man labiau patiko = Rinkis bet kurią iš tų idiotiškų suknelių ir greičiau namo
Noriu pasikalbėti = Aš noriu sukrėsti tave savo minčių gilumu ir gal būt tada tu sutiksi pasimylėti.

Read more: http://www.ltvirtove.lt/anekdotai.php?lt=vyru_zodynas#ixzz28Vv1rG5r


 
KrlaData: Šeštadienis, 2012-10-06, 12:34 PM | Žinutė # 79
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Moterų žodynas

Taip = Ne
Ne = Taip
Gal būt = Ne
Aš neteisi = Tu dar pasigailesi
Mums reikia = Aš noriu
Spręsk pats = Teisingas sprendimas akivaizdus
Daryk ką nori = Veliau tu už tai dar sumokesi
Mums reikia pasikalbeti = Man reikia pasiguosti
Žinoma tęsk = Aš nenoriu, kad tu tai darytum
Aš nesuirzusi = žinoma, aš suirzusi, idiote!
Tu toks vyriškas = Tu nesiskutęs ir atsiduodi prakaitu
Žinoma, tu labai rūpestingas = Gali bent šį vakarą pagalvoti apie ką nors kita, išskyrus seksą?
Būk romantiškas, užgesink šviesą = mano šlaunys apdribo
Šita virtuvė tokia nepatogi = Aš noriu naujo namo
Aš noriu naujų užuolaidų = Ir tapetų, ir kilimłų ir baldų.....
Pakabink paveikslą štai čia = Ne, aš turejau omeny štai čia!
Aš girdejau kažkokį triukšmą = Aš pastebėjau, kad tu beveik užsnūdai
Ar tu mane myli? = Aš ruošiuosi paprašyti brangios dovanos
Ar tu mane labai myli? = Aš šiandien padariau tai, kas tau nelabai patiks
Aš susiruošiu per minutę = Nusiauk batus ir įsijunk televizorių
Ar mano užpakalis labai storas? = Pasakyk man, kad aš gražiausia
Tau reikia mokytis bendrauti = Nesiginčyk su manim
Tu mane girdi?! = ( Per vėlu, jis mirė)
Ar čia ne kūdikis? = Išliptum iš lovos ir pasuptum jį, kol užmigs?
Aš nešaukiu! = Taip, aš šaukiu, nes manau, kad tai svarbu.

Read more: http://www.ltvirtove.lt/anekdotai.php?lt=moteru_zodynas#ixzz28VvHPkHt


 
KrlaData: Šeštadienis, 2012-10-06, 12:36 PM | Žinutė # 80
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Atmintinė šeimininkėms, šeimininkams

1. Jei norite sužinoti, ar pasūdėte barščius - reikia į juos panardinti 2 elektrodus ir įjungti srovę (jei pasklis chloro kvapas, vadinasi barščiai jau pasūdyti )

2. Kad rankos nekvepėtų žuvim - tereikia keliom sekundėm rankas pamerkti į žibalą.

3. Jei vyras lovoje pavadino jus kitu vardu - atsiliepkite, nepasigailėsite!

4. Karštas puodo dangtis atrodo lygiai taip pat kaip ir šaltas!!!

5. Paprasta nosinė jums tarnaus ilgus metus be skalbimo išlikdama švari, jei ji bus laivo burės dydžio.

6. Jūs vilkėsite tą pačią suknelę ilgus metus, jei jūsų vyro alga bus nedidelė.

7. Vegetariška sriuba bus maistingesnė, jei į ją įdėsite truputį jautienos.

8. Dauguma elektros prietaisų sunaudoja mažiau elektros energijos, jei yra išjungti.

9. Jūsų vyras dėvės tas pačias kojines daug ilgiau, jei jas išmirkysite epoksidinėje dervoje ir išdžiovinsite fenu.

10. Niekada prie kitų negirkite savo vyro. Vyrams tai sukelia pavydą, o moterims atsiranda noras tuo įsitik

11. Jei bijote pasitaisyti, prieš valgį išgerkite 50 g konjako. Konjakas gesina baimės jausmą.

12. Jei dešreles virsite įmetę jautienos sultinio kubelį, jos kvepės mėsa.

13. Jei jums jūsų dantys atrodo nepakankamai balti, atsistokite prieš veidrodį ir veidą išsitepkite anglimi.

14. Jei laukiate svečių ir netikėtai ant savo suknelės pastebėjote dėmę, nepergyvenkite. Viskas pataisoma. Pvz., riebalų dėmės lengvai išvalomos benzinu. Benzino dėmės naikinamos šarmo tirpalu. Šarmo dėmės dingsta nuo acto esencijos. Acto esencijos pėdsakus suvilgykite aliejumi. Na o kaip išnaikinti riebalų dėmes, jūs jau žinote...

15. Kad atskirtumėte tikrą šveicarišką laikrodį nuo falsifikato, meskite jį iš visų jėgų ant parduotuvės grindų. Jei laikrodis tikras, pardavėjas turėtų iškart gauti širdies smūgį.

16. Žirklių ir klijų pagalba iš vieno pamperso nesunkiai galima pasigaminti 3 įprastus įklotus arba 2 su sparneliais.

17. Jei jūsų keturkojis draugas apkramtė jūsų naujus batus, kaip auklėjimo priemonę priverskite jį sugraužti juos iki galo. Batus juk vis tiek išmesite, o štai pedagoginį efektą sunku nusakyti keliais žodžiais!

18. Jei jūsų kompiuterio monitorius nieko neberodo, atsargiai nušluostykite ekraną sausu skudurėliu.

19. Jei sulūžo jūsų mėsmalė - pamėginkite mėsą pertrinti per sietelį.

20. Jei tapote panašus į nuotrauką, esančią jūsų pase - kuo skubiau eikite atostogų!

21. Jei jūsų vaikai jau užaugo, manų košę jiems galima virti aluje.

22. Nepamirškite, kad daržą reikia laistyti, ravėti, tręšti ir apšviesti saule!

23. Negalima žiūrėti į veidrodį valgant - suvalgysi savo laimę. Ir geriant - pragersi. O tualete veidrodžio apskritai geriau nekabinti...

24. Negriebkite plikom rankom už atvirų laidų - jie gali surūdyti.

25. Atminkite, kad palikti vieni be priežiūros maži vaikai labai greitai tampa mažais tėvais!

26. Akvariumo žuvytės jums pasakys ačiū ir taps guvesnės, jei pusryčiams vietoj įprasto žuvų maisto gaus vieną kitą gurkšnelį geros tirpios kavos.

27. Jei besiruošdami į vakarėlį, brifingą ar prezentaciją netyčia sunerimsite dėl nesančio priekinio danties, nenusiminkite. Į jo vietą įstatykite kietą tvirtą česnako skiltelę. O dabar – kad panaikintumėte specifinį kvapą - gurkšnis HUGO BOSS tualetinio vandens, ir jūs jau pasiruošęs.

28. Niekas taip nepapuoš jūsų šventinio stalo, kaip petarda salotinėj su balta mišraine.

29. Jei sulaukėte svečių, o maisto nedaug, pastatykite ant stalo veidrodį - ir maisto padaugės dvigubai!


 
KrlaData: Sekmadienis, 2014-02-16, 2:45 AM | Žinutė # 81
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
JAUNOSIOS PRIESAIKA

Nuo šiuos dienos esu Tavo žmona. Laisvu noru sutikau Tave skalbti, siūti, lyginti, adyti, valgį gaminti, kambarius tvarkyti, vaikus gimdyti. Todėl prisiekiu:

Nemylėti kitų vyrų, tik Tave ir tuos, kuriuos pats atvesi į namus.
Gimdyti tik tavo vaikus.
Protingai žiūrėti į Tavo silpnybes.
Ekonomiškai tvarkyti namų biudžetą.
Būti švelnia, gera, atlaidžia, idiealia žmona pagal principą: virtuvėje – šeimininkė, gatvėje – ponia.
Pedagogiškai auklėti mūsų vaikus.
Visada žengti koja kojon su mada.
Niekada perdaug Tau neprieštarauti, suteikti Tau laisvių tiek, kiek naudinga man.
Niekada neužmiršti, kad tavo draugai, tai ir mano draugai, todėl jiems turi būti jauku mūsų namuose


 
KrlaData: Sekmadienis, 2014-02-16, 2:45 AM | Žinutė # 82
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
JAUNOJO PRIESAIKA

Nuo šios dienos esu tavo vyras, kuris išvedžiau Tave iš senmergystės namų, visose instancijose prisiekęs Tave mylėti aistringai, į kitas nežiūrėti, būti visapusiškai geru vyru. Todėl prisiekiu:

Nemylėti kitų moterų, tik tave ir Tavo drauges.
Visą šeimos biudžetą be jokios kontrolės pavedu tau.
Virtuvėje būti tik svečiu, brangioji.
Į vaikučių auklėjimą nosies nekišti, tai – darželio reikalai.
Būti elegantišku darbe ir poilsyje.
Į visas Tavo silpnybes žiūrėti pro pirštus ir esu pasiruošęs Tave išklausyti, o daryti savaip.
Būti Tau atidžiu, paslaugiu, švelniu kitų moterų akivaizdoje.
Pasižadu nepamiršti mūsų santuokos sukakčių ir iškilmingai atšvęsti sidabrinių ir auksinių vestuvių šventes


 
KrlaData: Sekmadienis, 2014-02-16, 2:45 AM | Žinutė # 83
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Mieli Jaunavedžiai,

Nenumaldomas meilės jausmas, troškimas visad būti kartu, noras turėti savo šeimą, kurstyti kaitrų jos židinį sujungė Jūsų širdis, suvienijo Jus bendro gyvenimo kūrimui. Tai dižiulė šventė Jums, ir jos nuotaika ir priedermė vykdyti duotą priesaiką turi lydėti Jus visą gyvenimą. Tai didžiulė šventė tėveliams, visiems artimiesiems. Ir didelės viltys. Svajonėse ir mintyse Jūs matote gražų gyvenimo rūmą. To linki ir pasiruošę Jums padėti visi artimieji. Pastatysite Jūs šį rūmą, jeigu žengsite drauge, gyvensite vienas kitu, remsite vienas kitą. Būkite laimingi Jūs, bus laimingi Jūsų vaikai, Jūsų brangiausi žmonės. Mylėkite vienas kitą, nes tai yra šeimos pamatas.


 
KrlaData: Sekmadienis, 2014-02-16, 2:45 AM | Žinutė # 84
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Meilės malda

- O viešpatie, Viešpatie, kaip gera man su tavimi. Aš myliu tave, labai tave myliu. Ir aš tave labai labai myliu. Aš tave visada mylėsiu, ir visada mums bus gera. Tikiu, tikiu tavim, mielasis. Tu esi labai geras ir labai brangus. Kokia tu graži, mieloji, kokia tu žavi, lug spindinti žvaigždutė, lyg saulė, lyg dangus. Leisk man tave bučiuoti, tavo lūpas, tavo skruostus, tavo plaukus, tave visą. Aš laimingas tave suradęs, labai laimingas, tavęs niekam neatiduosiu. Aš tave saugosiu, ir mes būsime visada laimingi ir visada kartu. Mūsų niekas neišskirs, nei dvasios, nei kūno. O Viešpatie, Viešpatie, kaip gera man su tavimi.


 
KrlaData: Sekmadienis, 2014-02-16, 2:45 AM | Žinutė # 85
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Svočios ir piršlio manifestas

Šiuo manifestu iškilmingai skelbiame, kad 2010 m. liepos mėn. 12 d. Susituokė ir prisiekė amžiną ištikimybę vienas kitam Jaunosios vardas, pavardė ir Jaunojo vardas, pavardė.

Šį aktą liudijame savo parašais:

Svičia: Vardas, pavardė

Piršlys: Vardas, pavardė


 
Forumas » SVEIKINIMŲ IR ŠVENČIŲ SKYRELIS - patarimai ir pagalba besiruošiant šventei » VESTUVĖS, MERGVAKARIS » Vestuvėms raštai, diplomai, priesaikos, įsakymai, išpirkos (informacija, pavyzdžiai)
Search:


Copyright MyCorp © 2024