...
 Žaidimai su vaikais ir vaikams - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: katcia  
Forumas » MAMA IR VAIKAS - būsimų ir esamų mamyčių pokalbiai apie vaikučius » ŽAIDIMAI, UŽDUOTĖLĖS, KARPINIAI, GALVOSŪKIAI, MĮSLĖS » Žaidimai su vaikais ir vaikams (aprašymai)
Žaidimai su vaikais ir vaikams
AtileData: Ketvirtadienis, 2010-05-27, 8:40 AM | Žinutė # 1
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Įvairūs žaidimai vaikams skirti žaisti susibūrimuose, šventėse ir panašiai.
 
pumpurelisData: Ketvirtadienis, 2010-05-27, 10:36 PM | Žinutė # 2
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
PASAKA APIE ŠVELNUKUS

Tai pasaka apie švelnukus,kuri padės vaikams ir net tik jiems pasijusti laimingas,privers pamąstiti ,kaip galima greitai ir gražiai pasakyti žmogui -taip visų sunkiai ištariamą ačiū, atsiprašau.
Patarčiau pabandyti pažaisti su kuo didesne vaikų grupe. buckis


 
pumpurelisData: Ketvirtadienis, 2010-05-27, 10:38 PM | Žinutė # 3
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Pasaka apie švelnukus

Kviečiu pasigėrėti žiema ir pasidalinti gerumu, prisimenant vieną mums visiems gerai žinomą pasaką apie šiltus švelnukus.
Kaip kartą labai seniai gyveno laimingi žmonės su savo vaikais ir, kad kiekvienas gimdamas gaudavo po mažutėlį švelnutėlį švelnukų maišelį.Ir kaip šitų švelnukų labai visiems reikėjo. Nes juos gavęs žmogus kaip mat pasijusdavo pilnas šilumos ir švelnumo, o be švelnukų žmonės susirgdavo nugaros liga, suriečiančia juos į ragą. Ir dalijosi žmonės šitais švelnukais. Tereikdavo tik kyštelti ranką į maišelį. Vos išvydęs dienos šviesą, jis virsdavo dideliu pūkuotu šiltu švelnuku, priglusdavo žmogui prie kūno, užliedamas jį geru jausmu. Visiems jų užteko, visi buvo labai laimingi, jausdami šilumą ir švelnumą. Tik piktoji ragana buvo labai nelaiminga, nes niekas iš jos nepirko mikstūrų ir tepaliukų. Todėl ji kartą pakuždėjo vienam: „Tik pažiūrėk, kiek daug jau švelnukų išdalinai, jei ir toliau taip darysi, tavieji švelnukai greit baigsis, ir tau nebeliks nei vieno“. Laikui bėgant žmonės pasidarė labai atsargūs, vienas kitą ėmė stebėti, ar tik nebus jie per daug šiltų švelnukų išdalinę. Netrukus visi pajuto, kad jiems trūksta šilumos ir švelnumo. Dėl to jie ėmė riestis į ragą, o vienas kitas ir mirė. Todėl vis dažniau žmonės ėjo pas raganą pirkti mikstūrų ir tepaliukų… Tik raganos maišelyje buvo šalti šiurkštukai….Vis dėlto jie apsaugojo žmones nuo ligos suriečiančios juos į ragą. Taigi, nors mirė žmonės retai, bet daugelis jų buvo nelaimingi ir nuolat jautė šaltį ir šiurkštumą. Švelnukai, kurie ankščiau buvo kaip oras veltui, pasidarė labai vertingi… Ir štai kas nutiko, atsirado žmonių, kurie ėmė šaltus šiurkštukus, kurių buvo gausybė, lipino juos pūkais ir dalijo kaip švelnukus. Tik gavusiems juos, nebeužliedavo gerumo jausmas kaip tada… Ir ne taip seniai į tą nelaimingą šalį atkeliavo maloni, stipri, džiaugsmingai besišypsanti, nieko nebijanti moteris…. Ji elgėsi taip, tarsi nieko nebūtų girdėjusi apie raganą.
Kai kurie į ją žiūrėjo įtariai, tik vaikams ji be galo patiko, nes šalia jos buvo labai gera… Aš tikiu, kad ta moteris ir VAIKAI išgelbės tą nelaimingą šalį ir, kad joje bus gera kaip tada…
Tad imkit ir mano ŠVELNUKĄ.
Lai jis ištirpsta ant jūsų kūno, užliedamas jį geru jausmu….


 
pumpurelisData: Ketvirtadienis, 2010-05-27, 10:40 PM | Žinutė # 4
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Aš kada vedžiau renginį ,pasaką truputį koregvau ,nes mano švelnukai nebuvo maišeliuose ,o buvo padaryti ir kabinami ant kaklo,kad viskas greičiau vyktų ir kad kiekvienas vaikas matytų kiek pas ką yra švelnukų,nes jei maišelyje vaikai gali ir sukčiauti

 
pumpurelisData: Ketvirtadienis, 2010-05-27, 10:43 PM | Žinutė # 5
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
taip atrodo švelnukas manau pamokėlės tikria nereikai ,nes tai greitas ir labai lengvas darbas.Švelnukai -tai jūsų fantazija,aš norėjau kad mano švelnumai būtų dviejų splavų ,viena splava atstovavo merginoms ,kita vaikinams.Tačiau kaip jūs nuspręsite taip ir padarysite,galbūt kažkam noris ,kad jie būtų vienos spalvos ,o gal kaip tik mielai margi.Kada ryšite švelnuką ,nereikia surišti jo labai stipriai per vidurį kitaip vaikai negalės jų dalinti.Paskaitę pasaką ,išdalinkite visiems dalyviams po švelnuką,aišku ir patys jį turėkite jau ant kaklo.Pradėkite žaidimą jus pirmas.Žaidimo taisyklės yra tokios,kad švelnukas dalinamas visiems esančiam dalyviams ,turite prieiti prie kito žmogaus ir sakyti ir aš tau noriu padovanoti švelnuką ir būtinai turite pasakyti kažką gražaus ,galima pasakyti apie pati žmogų,palinkėti jam kažko,o gal tai bus puiki proga atsiprašyti,užrišus švelnuką būtinai reikia tą žmogų apkabinti .Imate ir traukiate mažą siūliuką iš kutoso ir ryšate jį ant grandinėlės ,kuri laiko švelnuką.Taip galėsite matyt ,kas kiek surinko švelnukų.Norint pratęsti vakarą galite pasakyti ,kad daugiausiai gavęs švelnukų dalyvis bus apdovanotasDovana ir vėl jūsų fantazijos vaisius nuo diplomo iki nežinau ko.Galima apdovanoti ir mažiausiai švelnukų surinkusi dalyvį,galbūt yra nedrąsių vaikų ar atstumtų mokymosi įstaigose,apdovanodami mažiausiai švelnukų surinkusį dalyvį ,paskatinkite ir kitus draugus jam dar padovanoti švelnuką primindami ,kad tai daryti niekada nevėlu.Taip pat galite paskalbti laiką ,tarkim kad švelnukų dalinimas galimas tada ir tada,vis įterpdami ir taip žaisti iki vakaro galo,tada vaikai norėdami surinkti kuo daugiau švelnukų stengsis juos greičiau išdalinti. Galima dar ir daugiau prigalvoti apdovanojimų ,ar pakoreguoti žaidimo taisykles ,kad vaikai būtų labiau suinteresuoti dalintis švelnukais,mano švelnukų vakaras labai paveikė mano koruojamą klasę ,tada jie buvo penktokai kai kurie vaikai švelnukus atsinešė ir ant kitos dienos po žybūrėlio 20


 
raskaData: Antradienis, 2010-10-26, 11:01 PM | Žinutė # 6
forumo siela
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 20743
Apdovanojimai: 90
Reputacija: 40
Statusas: Atsijungęs
pumpurelis, labai fainai tu cia aprasei gedaaa

Rasos saldainių karalystė

 
AtileData: Trečiadienis, 2012-08-08, 1:57 PM | Žinutė # 7
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs


Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
katciaData: Trečiadienis, 2012-08-08, 4:27 PM | Žinutė # 8
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Delione "kur kieno namelis" cia


 
katciaData: Antradienis, 2012-10-23, 1:42 PM | Žinutė # 9
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Pirštukai miega
Šitas pirštukas nori miegelio.
Šitas – atsigulė jau į lovelę.
Šiam pirštukui akys merkias.
Šis pirštukas miega, knarkia.
Ššš... Tu, mažyli, būk tylus,
Nes gali pažadint broliukus.
(pagal tekstą judinti kiekvieną pirštuką. Kiti būna užlenkti)


 
katciaData: Antradienis, 2012-10-23, 1:43 PM | Žinutė # 10
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Vytė Nemunėlis

MANO NAMAS

Mes pastatėm gražų namą, - ištiestais delnais "dedam" vieną virš kitos "plytas"
Nei per aukštą, nei per žemą, - rankas iškeliam aukštyn ir nuleidžiam žemyn
Nei per trumpą, nei per ilgą, - rankomis rodome ilgį
Du langai prieš saulę žvilga. - iškeliam abiejų rankų du pirštus (smilius, didysis)
Durys eit į vidų kviečia, - rankos delnais į krūtinę, ištiesiam į šonus
Kaminas iš tolo šviečia. - viena ranka iškelta į viršų.
O namelio koks gražumas, - delnais parėmę galvą kraipome į šalis
Kambarėlių koks didumas. - rankomis prieš save rodome didelį "kamuolį"
Telpa stalas, - viena ranka - kumštis, kita ištiestu delnu ant viršaus
Telpa kėdės. - viena ranka delnu (atlošas), kita - kumštis (sėdynė)
Ant vienos Margiukas sėdi. - ant atversto delno dedame kumštį
Netelpa tik uodegytė, - ištiesiame iš kumštuko mažylį pirštuką ir judiname
Kur ją dėti, ką daryti? - gūžčiojame pečiais


 
soundmymysteryData: Ketvirtadienis, 2021-07-22, 10:31 AM | Žinutė # 11
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 4
Apdovanojimai: 0
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
Mamytes, mano 5 metu mergyte labai nerami ir issiblaskiusi, kazkur pasiskaiciau, kad per muzikius zaidimus, galima nurimti tai isigyjome vandens garsus imituojanti bugna https://soundmystery.com/lt....ents-59 na ziauriai faina! Visa seima net isitrauke i sia veikla.

Message edited by soundmymystery - Ketvirtadienis, 2021-07-22, 10:32 AM
 
linaaulyteData: Penktadienis, 2021-10-22, 12:25 PM | Žinutė # 12
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 32
Apdovanojimai: 0
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
Sveikos, mano dukrytei greit sukaks 8-neri, ir noriu sužinoti galbūt turite kokių idėjų gimtadieniui, esu girdėjusi, jog žaidimai vaikų gimtadieniui, kurie yra susyje su loginiu mastymu labai veiksmingi jaunam organizmui. Gal turite kokių rekomendacijų?
 
Forumas » MAMA IR VAIKAS - būsimų ir esamų mamyčių pokalbiai apie vaikučius » ŽAIDIMAI, UŽDUOTĖLĖS, KARPINIAI, GALVOSŪKIAI, MĮSLĖS » Žaidimai su vaikais ir vaikams (aprašymai)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2024