...
 Mūsų mintys, eilės ir pamąstymai - Page 3 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum moderator: kuge  
Forumas » RANKDARBIŲ PASAULIAI - auksarankių pokalbiai ir darbai » POEZIJOS PASAULIS » Mūsų mintys, eilės ir pamąstymai (tai ko nepasakėme)
Mūsų mintys, eilės ir pamąstymai
kugeData: Ketvirtadienis, 2013-11-28, 9:49 PM | Žinutė # 31
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 4940
Apdovanojimai: 28
Reputacija: 30
Statusas: Atsijungęs
Kad nors kiek atgaivinti temą sudėsiu čia protingas mintis ir pamastymus. Jie ne mano, bet sunkią minutę, ar nusivilimo valandėlę. kada užplūsta liūdesys gal kam nors jos praskaidrins mintis ir pakels nuotaiką .
Tad pirmyn gedaaa
**********
Mes negalime išplėšti puslapio iš savo gyvenimo, bet mes galime įmesti visą knygą į ugnį. ( Žorž Sand)
**********
Mūsų didžiausia silpnybė - nepakankamas užsispyrimas. Jei nori, kad pasisektų - visuomet bandyk dar vieną kartą! (Tomas Edisonas)
**********
Jei žmonės jus skaudina vėl ir vėl - žvelkite į juos kaip į švitrinį popierių. Taip, jie gali jus užkabinti ir kažkiek sužeisti, bet galų gale būsite nugludinti iki tobulumo, o jie taps beverčiai
**********
Baisiausia ne tada kai į Tave meta akmenis visa minia žmonių...Baisiausia - kai toje minioje pamatai Tau brangaus žmogaus veidą...
**********
Vietoj to, kad trinti ašaras nuo savo veido, ištrinkite iš savo gyvenimo žmones, kurie privertė jus verkti
**********
Pati didžiausia klaida santykiuose - tai galvoti, jeigu žmogus tave myli, jis niekur nedings...
Pradžioje, kada žmonės tik pradeda pažinti vienas kitą, santykiuose vyrauja pagarba, jautrumas, kiekvienas bando neparodyti savo trūkumų.
O vėliau viskas kažkur dingsta... Atsiranda savanaudiškumas, kada žmogus per daug atsipalaiduoja, ir nekreipia dėmesio į savo žodžius, veiksmus, visą savo pyktį, blogą nuotaiką, emocijas išlieja ant artimųjų.
Atrodo, viskas gerai, niekur jis nuo manęs nepabėgs... Bet dingo dėmesys, rūpinimasis vienu kitu, malonūs dalykai, nenuostabu, kad netrukus dings ir mylimas žmogus... Jeigu jam trūksta šilumos, jis ieškos tai šalia kitų žmonių. Neleiskite, kad taip atsitiktų. Branginkite tuos, kurie šalia. Likimas duoda tokius žmones tik kartą...
 
kugeData: Šeštadienis, 2013-12-07, 10:47 AM | Žinutė # 32
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 4940
Apdovanojimai: 28
Reputacija: 30
Statusas: Atsijungęs
,,Kad ir ką bedarytum – nė minutės neprarask savęs! Atrask laiko tylos valandėlei, užmerk akis, pabūk vienumoje, kol tavo širdingas protas ir protinga širdis vėl prisipildys Visatos energijos. Nešvaistyk laiko tuštiems pokalbiams, neikvok jo tuštiems žmonėms – jie labiausiai ir nori sutrikdyti tave. Kad ir kas bebūtų – nė minutės neprarask savęs!'' (Aldutė Vakarė ,,Kartais Angelas pasirodo'')

********

,,Kuo aš skiriuosi nuo kitų? Žmonės mano, kad gyvens tūkstantmečius, tai ir krauna sau turtus tokiam laikmečiui... O aš suprantu, jog esu čia laikinai – todėl skubu kiek galima daugiau nuveikti savo Sielos tobulėjimui ir Žmonijos labui.'' (Aldutė Vakarė ,,Kartais Angelas pasirodo'')
 
neridaData: Pirmadienis, 2013-12-09, 6:21 PM | Žinutė # 33
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9167
Apdovanojimai: 41
Reputacija: 18
Statusas: Atsijungęs
Daryk gerus darbus, ragink ir kitus tai daryti. Vienas geras darbas nusveria du blogus. Niekada nevėlu pasikeisti ir pradėti viską iš naujo. Išvalyk save nuo blogų minčių, melo ir pykčio. Skleisk žmonėms gerumą, dalinkis, tuo, ką turi su kitais ir nuo Tavo širdies nukris negerumo akmuo. Tapsi laimingu žmogumi. O jei į Tavo vartus beldžiasi Meilė, Laimė, Džiaugsmas, įsileisk juos ir pamatysi – pasaulis nuostabus! Nugyvenk gerą, garbingą gyvenimą. Tuomet, kai pasensi, galėsi pažvelgti atgal ir dar kartą pasidžiaugti.

Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero

 
neridaData: Pirmadienis, 2013-12-09, 6:23 PM | Žinutė # 34
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9167
Apdovanojimai: 41
Reputacija: 18
Statusas: Atsijungęs
Ar padarei šiandien ką nors gero kitam? Gal kažkam pasakei gerą žodį, nuraminai, paguodei, gal tiesiog nusišypsojai liūdnam praeiviui ar nupirkai nepažįstamam berniukui ledų? Diena dar nesibaigė - tavo mažas paprastas geras poelgis gali kažkam palengvinti gyvenimą , nors trumpam...

Milda Le


Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero

 
neridaData: Pirmadienis, 2013-12-09, 6:27 PM | Žinutė # 35
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9167
Apdovanojimai: 41
Reputacija: 18
Statusas: Atsijungęs
Pirmiausia būkite pilni meilės, tada imkite ją dalyti. Ir sulauksite didelio netikėtumo: patys imsite ją gauti iš visai nežinomų šaltinių, iš nežinomų kampų, iš nepažįstamų žmonių, iš medžių, iš upių, iš kalnų. Iš visų egzistencijos kampų ir užkampių ant jūsų pradės lyti meilė. Kuo daugiau duodate, tuo daugiau gaunate. Gyvenimas tampa grynu meilės šokiu.
(Osho)


Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero

 
kugeData: Ketvirtadienis, 2013-12-12, 9:59 AM | Žinutė # 36
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 4940
Apdovanojimai: 28
Reputacija: 30
Statusas: Atsijungęs
Kad surastum ir neprarastum reikia tiek nedaug - saugoti...branginti...rūpintis...mylėti...
Bet ištiesų , tai yra labai daug – gyventi ne vien dėl savęs, bet ir dėl kito žmogaus.
O dėl ko kito verta gyventi?
Juk tai ir yra ta tikroji paprasta žmogiška laimė – būti reikalingu. Kažkam. Kasdien.
Ne kiekvienam tai duota, deja.. būti duodančiu, o ne tik reikalaujančiu.
Bet jei sutikote žmogų, kuriam svarbu, ką veikiate, kuo gyvenate , kasdien, kiekvieną valandą ir minutę – esate labai laimingas žmogus. Jei tai suprantate ir vertinate...

Milda Le
 
kugeData: Penktadienis, 2013-12-20, 1:43 PM | Žinutė # 37
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 4940
Apdovanojimai: 28
Reputacija: 30
Statusas: Atsijungęs
Mamos laiškas dukrai

Miela dukra, būk kantri, kai aš pasensiu. Ir pasistenk suprasti, kaip aš jausiuosi. Jeigu mums kalbantis aš 1000 kartų pasakysiu tą patį, tai nepertrauk manęs ir nesakyk, kad tą jau girdėjai. Tu tiesiog paklausyk... Ir pasistenk prisiminti, kad kai tu buvai maža, aš tau 1000 kartų skaičiau tavo mėgstamiausią pasaką iki kol tu užmigdavai. Kai nebegalėsiu nusimaudyti pati ir spyriosiuos, jei norėsi man padėti, nepyk ir negėdink manęs. Prisimink, kaip aš laksčiau paskui tave kiekvieną vakarą, norėdama tave nuprausti. Jeigu nemokėsiu naudotis moderniomis technologijomis, tai tiesiog duok man daugiau laiko, pamokyk mane dar kartą. Juk aš kantriai tave mokiau nulaikyti šaukštą, apsirengti, vaikščioti ir kalbėti... Ir tau irgi nevisad sekėsi. Ir jeigu man sunkiai seksis eiti, tai duok man ranką, taip, kaip aš tau duodavau savąją, kai tu dar nemokėjai vaikščioti. Būk kantri, kai aš pasensiu, nekelk balso, nepyk. Žinok, kad aš pavargau ir dabar man svarbiausia tiesiog dar šiek tiek pabūti su tavimi. Kai aš pasensiu, tu neliūdėk, tiesiog pabūk šalia ir žinok, kad mano gyvenimas baigiasi kupinas meilės. Kai aš pasensiu, kartu prisiminkime visas mielas akimirkas, juk tai didelė dovana, kurią mums suteikė gyvenimas. Ir kai ateis ta diena... Tai tu žinok, kad aš tave visada mylėsiu, visada palaikysiu ir visada tau šypsosiuos.
 
kugeData: Penktadienis, 2013-12-20, 2:26 PM | Žinutė # 38
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 4940
Apdovanojimai: 28
Reputacija: 30
Statusas: Atsijungęs
Nėra gražesnių Kalėdų už tas , kurios gyvena mūsų vaikystės prisiminimuose. U ž lango tikra žiema su didžiulėmis sniego pusnimis ir skaudžiai skruostus kandančiu šaltuku. Namai kvepia švara, mandarinais ir mamos keptais sausainiais. Ir eglutė…Ji tikra, kvepianti mišku ir papuošta tais nuostabiais zuikučiais, kankorėžiais, namukais…Kaip to pasigendu dabar…. Kai visa šeima sėdasi prie stalo, o vaikai dega nekantrumu kuo greičiau sulaukti Kalėdų Senelio. Tiksliau – jo dovanų:) Dovanos, dovanos…Pabendaravusi su žmonėmis, vis dažniau išgirstu, kad dovanų pirkimas tampa galvos skausmu…Ir tada norisi pabėgti mintimis į vaikystės Kalėdas, kai viskas buvo kitaip…ir likti ten, kad ryte po eglute rasčiau savo dovanas…
Nebe pirmi metai, įsisukus Kalėdų karštligei, pajaučiu, kad nenoriu dalyvauti toje visuotinėje dovanų pirkimo akcijoje Maximose ir Akropoliuose. Tos minios žmonių, kalnai perkamų prekių, spūstys parduotuvėse man visai prasilenkia su Kalėdomis. Juk tai graži, rami, tyli šeimos ir artimųjų šventė. Ir dovanos , manau, turėtų būti kitokios – paprastos, bet su įdėta savo širdies ir meilės dalele. Ir tikrai jos neturi būti brangios. Kaip paprasta nueiti ir nupirkti brangų daiktą ir dar gražų įpakavimą, ir gražų palinkėjimą ant atviruko taip pat nupirkti. O gal geriau įdėti savo laiko, minčių, kūrybos ir dovaną sukurti, parašyti, numegzti, gal iškepti…Reikia labai nedaug – su meile pagalvoti apie tą žmogų, kuriam nori padovanoti Kalėdų dovaną.
To visiems ir linkiu. Ir dovanoti ir gauti dovanas šiltas, mielas ir spinduliuojančias meile dovanėles.

Milda Le
 
kugeData: Pirmadienis, 2013-12-23, 11:16 AM | Žinutė # 39
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 4940
Apdovanojimai: 28
Reputacija: 30
Statusas: Atsijungęs
Kalėdos yra laikas, kai tik kartą per metus žmonės gali paklusti
Savo natūraliems impulsams ir išreikšti savo tikruosius jausmus,
Nesijausdami nepatogiai ir, galbūt, kvailai...
Kalėdos, trumpai tariant, turbūt yra vienintelė galimybė
žmogui būti savimi.
(Francis C. Farley)
 
Forumas » RANKDARBIŲ PASAULIAI - auksarankių pokalbiai ir darbai » POEZIJOS PASAULIS » Mūsų mintys, eilės ir pamąstymai (tai ko nepasakėme)
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search:


Copyright MyCorp © 2024