...
 Pokalbiai apie augintinius - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forumas » LAISVALAIKIS - kelionės, muzika, linksmybės, žaidimai » FLORA IR FAUNA » Pokalbiai apie augintinius (apklausa, pokalbiai)
Pokalbiai apie augintinius
Kokį gyvūną auginate?
1. 1. Šunį [ 29 ] [49.15%]
2. 2. Katę [ 18 ] [30.51%]
3. 3. Žiurkėnus [ 4 ] [6.78%]
4. 4. Jūros kiaulytes [ 1 ] [1.69%]
5. 5. Vėžliukus [ 2 ] [3.39%]
6. 6. Žuvytes [ 12 ] [20.34%]
7. 7. Papūgas [ 2 ] [3.39%]
8. 8. Triušį [ 3 ] [5.08%]
9. 9. Kita [ 5 ] [8.47%]
10. 10. Neauginu [ 11 ] [18.64%]
Answers total: 59
ausroteaData: Sekmadienis, 2010-04-18, 7:40 PM | Žinutė # 1
forumo tauškutė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 4166
Apdovanojimai: 34
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs

Kokius gyvūnus Jūs auginate? O gal norite įsigyti? Balsuojam, diskutuojam, keliam nuotraukas.


Galite rinktis kelis variantus.


 
pumpurelisData: Sekmadienis, 2010-04-18, 7:45 PM | Žinutė # 2
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
aš turiu šunį ,labai draugiškas su vaikais ,spanieliukę turim jai du metai išlepęs mūsų šuo ,o įsigyjom ją ,nes mergaitė mūsų paniškai bijodavo šunų gatvėj pamato ir tiesiog visa dreba ,kai parvežėm savo šuniuką ,tai ji net verkė iš baimės ,bet paskui jau nepaleido ,dabar tai tikros draugės ,o šuo tai leidžiasi daryt ką nori ir lauke labai gražiai futbolą žaidžia ,turiu dar žuvyčių ,bet jos man neauga kažko turėjau 7 bet keturios nusprogo ,tai nežinau ką daryt kas joms ten netinka kažin galvoju

 
ausroteaData: Sekmadienis, 2010-04-18, 7:49 PM | Žinutė # 3
forumo tauškutė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 4166
Apdovanojimai: 34
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
Quote (pumpurelis)
aš turiu šunį ,labai draugiškas su vaikais ,spanieliukę turim jai du metai išlepęs mūsų šuo ,o įsigyjom ją ,nes mergaitė mūsų paniškai bijodavo šunų gatvėj pamato ir tiesiog visa dreba ,kai parvežėm savo šuniuką ,tai ji net verkė iš baimės ,bet paskui jau nepaleido ,dabar tai tikros draugės ,o šuo tai leidžiasi daryt ką nori ir lauke labai gražiai futbolą žaidžia ,turiu dar žuvyčių ,bet jos man neauga kažko turėjau 7 bet keturios nusprogo ,tai nežinau ką daryt kas joms ten netinka kažin

Įkelk nuotraukytes gyvūnėlių... O kokios rūšies žuvytės? Gal egzotiškos?


 
greituteData: Sekmadienis, 2010-04-18, 7:53 PM | Žinutė # 4
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1810
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
pumpurelis, dažnai vandenį tenka žuvytėms keisti?Gak maistelis netinka ar vanduo peršaltas?
 
greituteData: Sekmadienis, 2010-04-18, 7:57 PM | Žinutė # 5
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1810
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
aš turiu kalytę jack russel terjera,Džeira vardu,man ji kaip vaikas,labai pavydi kai vaiką mažą pasiimu ant rankų,puola pati lipti,spraudžiasi,miegam kartu,labai protinga yra,paklusni,tik paskutiniu metu mažus vaikus puldinėti pradėjo
 
greituteData: Sekmadienis, 2010-04-18, 7:58 PM | Žinutė # 6
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1810
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
Ir mes turim akvariumą,jame gyvena 9 neoniukai,5 auksinės žuveles ir 5 tropinės gražuolės
 
VijolėData: Sekmadienis, 2010-04-18, 8:01 PM | Žinutė # 7
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
pas mus auga kalytė vardu ČITA, ji yra koli ir laikos mišrūnė, šiaip labai draugiška ant vaikų nepuola. Į namus leistu ieiti visiems, bet jau niekas nebeišeitu be šeimininku leidimo. Kai rasiu imesiu nuotrauką


facebook
 
pumpurelisData: Sekmadienis, 2010-04-18, 8:04 PM | Žinutė # 8
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
nu žuvys tai mano egzotinės tikrai sprogsta kasdien tai man tokia egzotiką jos kelia ,kad oi juokas

 
pumpurelisData: Sekmadienis, 2010-04-18, 8:12 PM | Žinutė # 9
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Quote (greitute)
pumpurelis, dažnai vandenį tenka žuvytėms keisti?Gak maistelis netinka ar vanduo peršaltas?

net nežinau ir ką daryt su tom žuvytėm ,turiu aš tanką 240litrų didumo įkelsiu paskui foto,ir kai nusipirkom keturias primas žuvytes tai viskas gerai buvo,paskui nusipirkau 2 angelus tai jie pagyveno gal savaitę ir numirė paskui ir kitos pradėjo taidabar tik trys liko


 
greituteData: Pirmadienis, 2010-04-19, 8:12 AM | Žinutė # 10
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1810
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
Quote (pumpurelis)
net nežinau ir ką daryt su tom žuvytėm ,turiu aš tanką 240litrų didumo įkelsiu paskui foto,ir kai nusipirkom keturias primas žuvytes tai viskas gerai buvo,paskui nusipirkau 2 angelus tai jie pagyveno gal savaitę ir numirė paskui ir kitos pradėjo taidabar tik trys liko

Aš manau,kad žuvytės nesudraugauja tarpusavyje,mums irgi taip buvo,senas nuleidom i tualetą,nes visas naujas žuvytes užmušdavo,o naujas pirkom visas kartu ir klausėm ar gali gyventi kartu

 
pumpurelisData: Pirmadienis, 2010-04-19, 8:47 AM | Žinutė # 11
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
pas mus viena ir buvo,kur pastoviai kitas mušė,bet ji ir nugaišo,o tu augini tas tropinių vandenų ,kur reikia šildymą jungti ar šaltų vandenų,tai mes kai važiuojam žuvų pirkt turim turėt visų pirktų žuvelių sąrašą kitaip neparduos kitų žuvelių ir iš kart pasako ar gali kartu gyvent ar ne ,sakau gal vanduo per šaltas joms buvo,netn ežinau ką ir galvot ,o kiek artu jus keičiat vandenį akvariume drug

 
AtileData: Pirmadienis, 2010-04-19, 9:41 AM | Žinutė # 12
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Aš auginau šuniuką, dobermanas maišytas su kurtsharu, vardu Rufas. Nerealiai draugiškas šuniukas buvo. visi beproto jį mylėjo. Deja atėjo senatvė, dabar jau jo nebėra cry1

o dabar pas mus gyvena džiungarijos žiurkėjas vardu Mikis. Jis pas mus dar tik pora savaitėlių.

ir auginame jau greit bus 7 m, žuvytes: 5 šamai (ancitrusai, tarakatai), 4 barbusai, 1 guramis kuris pas mane jau 5m. Sako jie išgyvena 8 m, žiūrėsim kuo baigsis juokas

bryžuotieji sumatros barbusai

mėlynasis guramis

šamukai: dešinėje ancitrusas, kito nežinau

ir šamai tarakatai



Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
AtileData: Pirmadienis, 2010-04-19, 9:55 AM | Žinutė # 13
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
greitute, o tavo akvariumas kiek litrų?

pumpurelis, oho didžiulis akvariumas. Neklausėt parduotuvėje kokios bėdos gali būti? Šeip kad žuvys turi sugyventi tai čia taip, bet kartais ir vanduo būna netinkamas, kartais "chemijos" reikia įpilti. O burbuliatorius ir šildytuvas yra?

Aš tai keičiu visą vandenį labai retai. Kas antrą savaitę (rekomenduoja kas savaitę) tik nusiurbti nuo dugno vandenį ir dapilu naujo. Pas mane 72 ltr akvas aš vis nusiurbiu kažkur 7 ltr kibirą vandens. Turiu tokį "siurblį" (jei reiks nufotkinsiu) kuris labai gerai dugną, akmenukus perfiltruoja tai ir valyti visą akvą iš pagrindų nematau reikalo. Kol jo neturėjau tai 1-2 k per metus valydavau visą akvą. Dabar jau metai stovi ir kaip naujas geda3


Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
pumpurelisData: Pirmadienis, 2010-04-19, 11:18 AM | Žinutė # 14
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Quote (Atile)
džiungarijos žiurkėjas vardu Mikis.

koks mielas tas jūsų žiurkiukas,o vaikutis nebijo,aš tai bijočiau geda3 ,bet mano mažė tai ne ji ir patinka
Quote (Atile)
"siurblį" (

mes ir turim kažkią pompą ,bet paprasta ten tik vandenį leidžia per ją ir viskas nufotkik jei netingi tą siurblį koks jis yra
aš dabar galvoju tas trsi žuvytes nuleist į tuliką ir pirkt kitas ,kad nereiktų pašildytuvo junginėt ,nes išvažiuojam atostogų nėra kam jo junginėti


 
AtileData: Pirmadienis, 2010-04-19, 11:54 AM | Žinutė # 15
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Quote (pumpurelis)
koks mielas tas jūsų žiurkiukas,o vaikutis nebijo,aš tai bijočiau

oi žinok nuo oirmos akimirkos ant rankų paėmė drug

Quote (pumpurelis)
kad nereiktų pašildytuvo junginėt ,nes išvažiuojam atostogų nėra kam jo junginėti

gal čia ir bėda galvoju Pas mane tai šildytuvas pats išsijungia ir įsijungia kai jam reikia. Yra nustatyta 23 laipsnių temperatūra ir jis reguliuojasi pats. Jau daugybe metų stovi įjungtas ir suprantu kad veikia kai jis įsijungia ir lemputė užsidega juokas Tik burbuliatorių junginėjų, bet jei 5 d (išvažiuojam prie ežerų) ir neįjungiu, nieko tokio. Oras ir nuo žolių gaminasi.


Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
Forumas » LAISVALAIKIS - kelionės, muzika, linksmybės, žaidimai » FLORA IR FAUNA » Pokalbiai apie augintinius (apklausa, pokalbiai)
Search:


Copyright MyCorp © 2024