...
 SAVAITĖS TEMA: anyta velnio pramanyta - Page 3 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum moderator: Krla  
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » PLEPUČIŲ ROJUS » SAVAITĖS TEMA: anyta velnio pramanyta (2010 rugpjūtis)
SAVAITĖS TEMA: anyta velnio pramanyta
Ala78Data: Trečiadienis, 2011-06-08, 6:51 PM | Žinutė # 31
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1518
Apdovanojimai: 12
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Nu kokios pas jus geros anytos,pasiseke jums. Mano tai kaip velnias. Dabar kai jau sveikatos neturi tai ramu,mazai su ja bendrauju. O anksciau tai. pele :pele: pele Ji pavydejo savo sunu man,nors ir turi dar dukra,bet labai prisirisusi prie suno. Kai tik pradejom gyventi,tai net skambino ir klause jo: ar tu pavalgei,ka valgei? lelius Vis ieskojo prie ko prisikabinti,vis skambindavo i diena po 10 kartu. nervindavo. Ai zodziu,nekokia ji pas mane. gedaaa Dabar jau apsiramino,mazai bendraujam,tai galima pasakyti,kad situacija keiciasi ir gereja ji . lelius

http://public.fotki.com/alaala/fm-group-kvepalai-i/

Message edited by Ala78 - Trečiadienis, 2011-06-08, 6:52 PM
 
GintarėData: Pirmadienis, 2011-06-27, 8:47 AM | Žinutė # 32
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3217
Apdovanojimai: 8
Reputacija: 7
Statusas: Atsijungęs
Aš su anyta gerai sutariu per daug nesikiša, kai reikia padeda ir šiaip toks šiltas ir nuoširdus žmogus esu patenkinta savo anyta varliukas

Mano darbeliai


Laimė- kaip fotografijos negatyvas-akimirkos reikalas
 
rasa85Data: Pirmadienis, 2011-06-27, 6:22 PM | Žinutė # 33
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3663
Apdovanojimai: 12
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
mano anyta jau mirusi gedaaa seip sakoma negalima blogai kalbeti apie mirusi zmogu bet ji man nepatiko matesi kad ir as nepatikau,mes nelabai bendravom ji kisdavosi visur,kas biski savo suneli kviecia nu cia mano vyra,musu vestuves net ji organizavo,bet as ja gerbiau kaip moteri ir kaip mano vyro mama tik tiek...lai ji ilsisi ramybeje,o uosvio net nemacius nes jis mires jau daug metu.... gedaaa
 
vaidaaData: Penktadienis, 2011-11-25, 10:02 PM | Žinutė # 34
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 260
Apdovanojimai: 1
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
Na o aš neturiu anytos. gedaaa kartais net gaila..Kažin kaip būtų buvę mūsų santykiai.
 
utėData: Penktadienis, 2011-11-25, 10:31 PM | Žinutė # 35
forumo draugė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 1255
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 8
Statusas: Atsijungęs
As turiu labai gera anyta. Daznai net savo vyrui tai sakau, kad jo mama-super moteris liuks Be visu, moteriai iprastu, kasdieniniu darbu, jinai dar "pasokineja" apie jauneli sunu ir vyra (vos ne iki tokio lygio, kad "sukramto ir i burna ideda" ). As nekarta savajam sakiau, kad is manes to nesitiketu gedaaa Visada mane uztars, o ne sunu. Kai mes isvykom gyvent i Anglija, ji-laikas nuo laiko, ismoko isijungt kompiuteri, ismoko rasyt per skyp'a, kad tik galetu su mumis pabendraut liuks Kadangi pati mamos nebeturiu, tai turiu tikrai gera, miela anyta. kaledinis_buckis
Tikrai negalvojau, kad yra dar tokiu moteru!!! Jei atvirai, pagarba visoms tokioms moterims!!!! drugys
 
vyginavitoData: Ketvirtadienis, 2012-03-22, 10:15 AM | Žinutė # 36
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 59
Apdovanojimai: 2
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
O mes su anyta sutariam labai gerai, nors gyvenam atskirai ir neaisku kaip butu gyvenant kartu angeliukas2


 
viktorijaData: Pirmadienis, 2014-02-24, 8:38 PM | Žinutė # 37
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 10
Apdovanojimai: 0
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
labas anita turiu tokiu vardu sese liuks2 liuks2 liuks2
 
dominykkasratsData: Penktadienis, 2021-09-10, 1:17 PM | Žinutė # 38
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 5
Apdovanojimai: 0
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
Mano dukrai, net per daug dėmesio būdavo
 
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » PLEPUČIŲ ROJUS » SAVAITĖS TEMA: anyta velnio pramanyta (2010 rugpjūtis)
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search:


Copyright MyCorp © 2024