...
 SAVAITĖS TEMA: motinystės atostogų trukmės mažinimas - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: Krla  
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » PLEPUČIŲ ROJUS » SAVAITĖS TEMA: motinystės atostogų trukmės mažinimas (2010 birželis)
SAVAITĖS TEMA: motinystės atostogų trukmės mažinimas
AtileData: Antradienis, 2010-06-08, 7:49 AM | Žinutė # 1
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Ką manote apie valdžios užmojus mažinti motinystės atostogų trukmę iki vienerių metų? Esame vienintelė valstybė suteikianti tokias ilgas atostogas. Pliusai ir minusai kai motinystės atostogos tęsiasi 2 m ir 1 m. Laukiame jūsų nuomonės šia tema.
 
raskaData: Antradienis, 2010-06-08, 10:23 AM | Žinutė # 2
forumo siela
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 20743
Apdovanojimai: 90
Reputacija: 40
Statusas: Atsijungęs
As tai nesutikciau kad motinystes atostogos butu iki vieneriu metu.
Nors as savaji vaika palikau kai jam buvo vos 3 men su labai gera auklyte o ir mano pacios tetis sededavo namuose. Tai jei jie taip zada sutrumpinti iki 1 metu kur reikes deti metinukus vaikus ,juk i lopseli pariima tai nuo 2 metuku.(BENT JAU MUSU MIESTE)


Rasos saldainių karalystė

 
AtileData: Antradienis, 2010-06-08, 10:42 AM | Žinutė # 3
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Pas mus priima į lopšiuką ir 8 mėn. (draugė tokį pyplių atidavė), bet būtu žiauru. Nebent auklę samdyti. Iš savo patirties galiu pasakyti kad vaiką į darželį anksčiausiai leisčiau nuo 1,5 m. Bet čia ne esmė, vat užsienyje kad ir angliją imkim net metukų neduoda pabūti su vaikiuku. (Jei nenusišneku). Aš norėčiau irgi kad paliktų 2 m. bet valstybei perbrangu.

Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
pumpurelisData: Antradienis, 2010-06-08, 12:13 PM | Žinutė # 4
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Quote (raska)
As tai nesutikciau kad motinystes atostogos butu iki vieneriu metu.

mano nuomone ,kad du metus vaikus augint labai ilgas laiko tarpas ,aisku valstybe nutraukdama vaiku prieziura turi pasirupint ir darzeliais,o viena kart rode tokai laida pokalbis su ruta negalejau zet ,kaip egle kazkokia aktore pasisake ,kad ja neteisingai nori uzdaryti nes ji is tevo firmos gaudavo po kelesdesimt tusktanciu pagimde viena vaikuti nepraejus dviem metams kita,tai palaukit atrodo ,o ka daryt tokiai mamai kuri neturi tecio kuris turi firma ,man tai baisu ,aisku labai smagu matyt auganti vaikiuka kas dien rupintis juo ir tas isvedimas i darzeli tokio mazucio dazniausiai baigiasi kruvomis ligu ,bet du metai labai ilgas laiko tarpas nei viena valsytbe nedaro taip


 
AtileData: Antradienis, 2010-06-08, 1:36 PM | Žinutė # 5
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
aš tai pasakysiu taip: vaikučiui du metai super, mamai atbukimas, valstybei bankrotas geda3 geda3 geda3 gerai kai mama turi kur grįžti t.y. į buvusi darbovietę, o vat kuo ilgiau namie sėdi moteris tuo mažiau šansų grįžti į darbo rinką jei buvusio darbo jau nebėra. cry Reiktų valdžiai labiau remti šeimas kitokiais būdais. Kad tėvai galėtų rinktis kiek laiko jiems auginti naujagimį.

Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
pumpurelisData: Antradienis, 2010-06-08, 2:54 PM | Žinutė # 6
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Quote (Atile)
aš tai pasakysiu taip: vaikučiui du metai super, mamai atbukimas, valstybei bankrotas

auksiniai zodiziai


 
VijolėData: Antradienis, 2010-06-08, 5:47 PM | Žinutė # 7
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
Atile sakai, kad valstybei bankrotas? Bet ar ne tapati valstybė iš mūsų išgręžia visus pinigėlius užkraudama mokesčiais. Taip aš sutinku, kad mamai po tokio laiko tarpo grįžti į darbo rinką yra labai sunku, bet bet manau kad ji vistiek turėtų bent 2metus būti su savo mažyliu buckis buckis


facebook
 
pumpurelisData: Antradienis, 2010-06-08, 5:51 PM | Žinutė # 8
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Quote (vijole1972)
kad ji vistiek turėtų bent 2metus būti su savo mažyliu

nu man tai labai ilgai atrodo du metai tarkim jei tu pastoji su antru nepra4jus dviem metams tai tau jau gaunasi visi keturi ,kažkoks tada visai chaosas ir jei darbas reiklaujantis pastoviai kvalifikacijų kėlimo,seminarų ,o tu keturis metus nuo to atsijungi,kad ir du metus paskui ir į tas vėžias sunku sugrįžt ,o grįžti ir kolektyvas per tiek laiko gali būt pakitęs ir net darbo vietos nebelikę ,aš turėjau grįžt kai mažytei buvo šeši mėn ir kažkaip ieškai kažkokių įšeičių dirbu pusė etato vaikutis paaugs vėl kažką mastysi keist ,o pas mus du metus būna labai patogu visiems ,o dabar net toks vaizdassusidaro ,kad žmonės bijodami kad neturės darbo nes tokai krizė ,gimdo dar vaikutį kad išsikapstytų iš bėdų


 
VijolėData: Antradienis, 2010-06-08, 5:57 PM | Žinutė # 9
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
iš dalies aš sutinku, nes mano išėjimas į dekretą išviso tęsiasi nuo 2002m. iki 2009m. nes tarp vaikų skirtumas 2metai., bet jei darbas reikalaujantis kvalifikacijos kėlimo tai tikrai yra be galo sunku sugrįžti, bet jei iki dekreto tas žmogus buvo įmonei labai reikalingas ir nepamainomas kiekvienas viršininkas noriai jį priims atgal geda3 geda3


facebook
 
AtileData: Antradienis, 2010-06-08, 6:12 PM | Žinutė # 10
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Quote (vijole1972)
Atile sakai, kad valstybei bankrotas?

ne bankrotas bet kaip tokiai valstybėlei tai perdidėlė prabanga. Nei viena šalis tiek laiko nemoka pinigų. aš tai norėčiau kad valdžia remtų plačiau šeimą o ne tik tuos du metus. Dabar va net nuėmė tuos iš savivaldybės 95 lt...man baigės du metai ir sėdžiu be kapeikos. Jei padėtų įsidarbinti tokiai mamai jei bent tuos 95 lt mokėtų, jei nors kapeiką darželį kompensuotų, juk būtų kurkas geriau nei kad atsėdi 2 m ir toliau nėra už ką ledų nupirkti. Beje sužinojau darbo biržoje kad ji padės darbdaviui jei mane įdarbins, mokės dalį algos ar 3 mėn. Va man tokia pagalba labiau reikalinga geda3 o sodra galėtų pvz pirmus metus mokėti daugiau o antrus kurkas mažiau bet kitaip remti šeimą. ir mama riktūs ar sedėti antrus metus ar eiti į darbą ir gauti kažkokią paramą. juk ji ir toliau dirbdama neštų pinigus į biudžetą. o iš vaikiuko pusės tai kuo ilgiau tuo jam geriau, jis ustiktų ir 5 m kad mama neitų į darbą.


Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
VijolėData: Antradienis, 2010-06-08, 6:26 PM | Žinutė # 11
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
Quote (Atile)
o sodra galėtų pvz pirmus metus mokėti daugiau o antrus kurkas mažiau bet kitaip remti šeimą. ir mama riktūs ar sedėti antrus metus ar eiti į darbą ir gauti kažkokią paramą. juk ji ir toliau dirbdama neštų pinigus į biudžetą.

dėl tokio mokėjimo tai manau, kad dauguma sutiktų

Quote (Atile)
Nei viena šalis tiek laiko nemoka pinigų

taip nei viena valstybė tiek laiko nemoką, bet pas juos visiškai pragyvenimo salygos yra kitokios ir dar, kiekvieni tėvai rūpinasi vaikų ateitimi t.y Draudžiasi savo gyvybę ir taip jie sau palengvina kai reikia vaikus išleistį į mokslus nes jau nebereikia ieškoti didelių pinigų, nes jie jau turi sukaupę (draudime). Kodėl pensininkai užseniečiai gali keliauti, o mūsų ne- jie taip pat pasirūpina savo draudimu. geda3



facebook
 
AtileData: Antradienis, 2010-06-08, 6:28 PM | Žinutė # 12
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
vijole1972, sutinku

Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
FREEJAData: Trečiadienis, 2010-06-09, 8:04 AM | Žinutė # 13
forumo tauškutė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 3760
Apdovanojimai: 20
Reputacija: 7
Statusas: Atsijungęs
idomi cia diskusija uzvire.As manau,kad vaikui iki dvieju metu but ,tik su mama.O jei mama ir dirbanti juk gali gryzt i darba pusei etato,nebutinai sedet,pilnai kol vaikui sueis du.mano viena drauge ,isleido, pusantru metu vaika i darzeli ir kas is to ,daugaiu laiko praleido namie su serganciu vaiku, nei dirbo,galiausiai pasisamde aukle,kuriai atiduodavo daugaiu nei puse savo algos.
Kodel valstybe turi uz viska moket,va to niekaip nesuprantu ir man net pikta ,kad pas mus tokie durni istatymai,sedi va 5 zmoniu seima kaime,vyras be darbo zmona irgi,gauna is socialinio 1500lt,pasalpa uz ka?Kam jam dirbt,argi tokie turi but istatymai,argi mes vaikus gimdom del pasalpu,ar kad maziau reiktu mokesciu moket.Taip ,visi pykstam ant valdzios,mokesciai ir visa kita,bet nesuprantu zmoniu,kurie nori, kad jiem moketu uztai,kad turi vaikus.Tai jei taip blogai, gal geraiu visai negimdyt but karjeristu ir dziauktis gyvenimu,negu paskui kaltint kazka,kad as pagimdziau vaika ir man nieko neduoda.


 
VijolėData: Trečiadienis, 2010-06-09, 3:25 PM | Žinutė # 14
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
Quote (FREEJA)
gal geraiu visai negimdyt but karjeristu ir dziauktis gyvenimu

bet tokie žmonės senatvėje būna tokie nukvakę, kad aš geriau jau pagimdysiu 3vaikus gyvensiu iš socialinių pašalpų ir apie mane tegul galvoja kas ką nori.Juk ne visi gimdo vaikus dėl socialiniu pašalpų, bet jei netenki darbo tai ką daryti eiti pasikarti? Na jau aš tai tikrai ne iš tų žmonių kad taip pasielgčiau.Taip pas mane auga trys vaikai, aš ir mano vyras esame bedarbiai ir gyvename iš socialinių pašalpų ir man tikrai keista, kad moteriškė pagimdžius vieną vaiką drysta pasakyti, kad vaiką užauginti yra sunku. Tegul ji pati pabando paskaičiuoti kiek pragyvenimui vienam asmeniui reikia. Jei 5 asmenų šeima gauna soc. paramą 1500 tai vienam asmeniui - 300Lt. susimokėjus mokesčius (500Lt) lieka tik 1000Lt tai vienam - 200Lt. vienai dienai pragyventi žmogus turi tik 6,67ct. KĄ GALIMĄ NUVEIKTI SU TIEK PINIGŲ? buckis buckis



facebook
 
jurgita55Data: Ketvirtadienis, 2010-06-10, 12:40 PM | Žinutė # 15
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1462
Apdovanojimai: 6
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Quote (raska)
auklyte o ir mano pacios tetis sededavo namuose. Tai jei jie taip zada sutrumpinti iki 1 metu kur reikes deti metinukus vaikus ,juk i lopseli pariima tai nuo 2 metuku.(BENT JAU MUSU MIESTE)

sutinku su tavim Raska buckis , perskaiciau jusu visu issakytas nuomones, tai kiekvienos yra lb skirtos, aisku ir negali buti visu vienodos. Ziurint ko kam reikia. Jei esi karjeriste, tai aisku, tu pasisamdysi aukle ir tavo vaika priziures, o tu gali grizti i darba. Pas mus istatymai ir darbas keiciasi vos ne kas men., tai nemanau, kad gali atbukti, namie sededama gali sekti pasikeitimus, kad i darba grizusi nebutum tokia jau visiska dunduke. As manau, jei yra etatu mazinimas, tai jau niekas nepakeis, ar tu grisi po 6men., po 1m., ar po 2m. vistiek nebus tavo darbo vietos, o siaip turi siulyti mums kt.darbo vieta, jei tavo etatas panaikintas, bet jau taip istatimiskai yra, bet aisku cia kalbama apie biudzetines istaigas, apie privacias patylesim... As manau, iki metuku tai lb mazai, vaikas dar visiskai ziopliukas, gal net kt. ir nevaiksto jis, jam gi reikia silumos, meiles ir mamos, niekas nei darzelyje, nei samdytos auklytes juo taip nepasirupins, kaip mama. Isleidus tokius mazus vaikus prasideda amzinos darzelines ligos, vieni nuo kitu vaikai uzsikrecia, tai nori nenori reikia imti biuleteni, tai koks tada gali buti darbas, kai vos ne kas men.prasedi namie po 1sav. 2sav., tai manu darbdavys nebus toks patenkintas, jam jau geriau butu istisai, laikinai pasamdytas zmogus... Na , bet cia mano nuomone... O kalbant apie uzsieni, tai as pati gyvenau ir dirbau Anglijoje apie 2 metus, tai mielos mamos, apie ka mes snekam, taip ten pas juos lb mazas tarpas buti su vaiku, bet uz tai pas juos yra tam geros salygos ir garantijos, moteris pati gali pasirinkti darbo laika, kada jai patogu 4val., tai pas mus butu puse etato, ivairios soc. garantijos ir t.t., aisku keikvienoje salyje skirtingai. Jei pas mus taip butu, as taip pat sutinkciau, grizes vyras pabutu su vaiku, as tas 4val. padirbeciau ir vakarais, bet niekas nebutu nuskriaustas, o svarbiausia vaikas, jis butu visa laika su mama, t.y. visa diena, ir mamai gerai ji tobuleja toliau ir vaika augina buckis buckis buckis saunu. Uzsienyje vaikus ir pensinikus gerbia, o pas mus to nera. Musu valdziai yra lengviausiai atskaiciuoti is bejegiu soc. grupiu, invalidu, pensiniku ir vaiku. Buvo jau padidejes Lietuvoje gimstamumas, as manu vel tuoj sumazes, jauni isvziuos i uzsieni, pensininkai numirs, tada is kur bus pajamos.... cry . Saves jie nemato, jei mazina visiems, tai tegu ir sau susimazina islaidas ir t.t., nesinori net kalbeti, svarbiausia mokescius visur padidinti, tai tada jau uzsius tipo biudzete skyle ir is musu atimti, baisu.... cry cry cry Na , bet cia mielosios tik mano nuomone! buckis

 
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » PLEPUČIŲ ROJUS » SAVAITĖS TEMA: motinystės atostogų trukmės mažinimas (2010 birželis)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:


Copyright MyCorp © 2024