...
 Pasiplepėjimai apie viską - Page 32 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: Krla  
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » PLEPUČIŲ ROJUS » Pasiplepėjimai apie viską (75 tema)
Pasiplepėjimai apie viską
virginijakData: Pirmadienis, 2013-12-02, 2:22 PM | Žinutė # 466
forumo pleputė
Grupė: Fotošopo mylėtoja
Žinutės: 6137
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote Vijolė ()
virginijak, o tai kokią ligą pripažino?

gedaaa žinok nežinau nei kaip sakyt, gerklė kaip ir normali, plaučiuose kaip ir nieko nesigirdėjo, bet kosulys bronchitinis toks. Tai kokią deagnozę įrašys tai nežinau, recepte - tai tik kodai.


]
Visų darbelių atskiros detalės ir fonai paimti iš materinstvo.ru, fotowedding.ru, lenagold.ru, photoshablon.ru, allday.ru, www.google.lt Nuoširdus ačiū Jų visų kūrėjams
 
virginijakData: Pirmadienis, 2013-12-02, 2:23 PM | Žinutė # 467
forumo pleputė
Grupė: Fotošopo mylėtoja
Žinutės: 6137
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote katcia ()
va taip ir reikalingos tos knygos būna

60a04077f8a783fedac0c7a71300bf52 aš ir norėjau pirkt, bet pagalvojau jog rezultatas bus toks 60a04077f8a783fedac0c7a71300bf52


]
Visų darbelių atskiros detalės ir fonai paimti iš materinstvo.ru, fotowedding.ru, lenagold.ru, photoshablon.ru, allday.ru, www.google.lt Nuoširdus ačiū Jų visų kūrėjams
 
VijolėData: Pirmadienis, 2013-12-02, 2:25 PM | Žinutė # 468
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
virginijak, tai gal kaip jie skaito paviršinis bronchitas gedaaa kosulys buna kaip bronchito o plaučiai švarūs


facebook
 
virginijakData: Pirmadienis, 2013-12-02, 2:27 PM | Žinutė # 469
forumo pleputė
Grupė: Fotošopo mylėtoja
Žinutės: 6137
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
mažąją šiandien į biblioteką užrašėm - bus mažoji skaitytoja. pas mus prie poliklinikos biblioteka, tai užsimanė kai ėjom. Sakau po daktarės užeisim... Patenkinta prisirinko knygų... Biblioteninkė juokiasi, sako kokia drasi, žino kas kaip... Sakau su sese kartais užeidavom knygų.. tai ir žino tvarką 60a04077f8a783fedac0c7a71300bf52

]
Visų darbelių atskiros detalės ir fonai paimti iš materinstvo.ru, fotowedding.ru, lenagold.ru, photoshablon.ru, allday.ru, www.google.lt Nuoširdus ačiū Jų visų kūrėjams
 
virginijakData: Pirmadienis, 2013-12-02, 2:28 PM | Žinutė # 470
forumo pleputė
Grupė: Fotošopo mylėtoja
Žinutės: 6137
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote Vijolė ()
virginijak, tai gal kaip jie skaito paviršinis bronchitas kosulys buna kaip bronchito o plaučiai švarūs

man sąžiningai pasakius - dzin kas , bile vaikas pasveiktų gedaaa


]
Visų darbelių atskiros detalės ir fonai paimti iš materinstvo.ru, fotowedding.ru, lenagold.ru, photoshablon.ru, allday.ru, www.google.lt Nuoširdus ačiū Jų visų kūrėjams
 
VijolėData: Pirmadienis, 2013-12-02, 2:32 PM | Žinutė # 471
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
Quote virginijak ()
man sąžiningai pasakius - dzin kas , bile vaikas pasveiktų

žinai dabar ligos ir gi mutuoja gyvatės atsparios vaistam darosi 111 111 prieš kelis metus man buvo taip kad antibiotikus atgėriau 10 dienų ir nepadėjo jau galvojo kad ligoninėn guldys, bet aš griežtai savo gydytojai sakau rašykit man tuos tarybinius ampiciliną ir susilesiu, tai vos ne šoko busenoj buvo sako gi jie baisiai skauda, o man tai sakau visai vienodai aš pasveik noriu ir po 6 dienų badymo mano uodegos pasveikau 60a04077f8a783fedac0c7a71300bf52 bet isivaizduoju jei vaikui taip reiktu be kateterio tai jaučiu bliaučiau garsiau už vaiką gedaaa



facebook
 
virginijakData: Pirmadienis, 2013-12-02, 2:49 PM | Žinutė # 472
forumo pleputė
Grupė: Fotošopo mylėtoja
Žinutės: 6137
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote Vijolė ()
bet isivaizduoju jei vaikui taip reiktu be kateterio tai jaučiu bliaučiau garsiau už vaiką

ai reikia darai viską ką reikia ( iš patirties žinau). Dičkiai po operacijos kraują kai imdavo tai 3 laikydavo (arba aš) ir viena imdavo.... gedaaa


]
Visų darbelių atskiros detalės ir fonai paimti iš materinstvo.ru, fotowedding.ru, lenagold.ru, photoshablon.ru, allday.ru, www.google.lt Nuoširdus ačiū Jų visų kūrėjams
 
jurgita55Data: Pirmadienis, 2013-12-02, 8:11 PM | Žinutė # 473
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1462
Apdovanojimai: 6
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
labukas mamytes, kaip jus laikotes? 10 , ir vel as grizau gedaaa , po ilgesnio laiko, noriu velprisideti prie gerumo akciju mirkt
 
VijolėData: Pirmadienis, 2013-12-02, 8:28 PM | Žinutė # 474
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
Quote jurgita55 ()
labukas mamytes, kaip jus laikotes? , ir vel as grizau , po ilgesnio laiko, noriu velprisideti prie gerumo akciju

labukas 10 10 visas 100 metu dingus buvai gedaaa užsuk dažniau pas mus begu begu



facebook
 
jurgita55Data: Pirmadienis, 2013-12-02, 8:52 PM | Žinutė # 475
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1462
Apdovanojimai: 6
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Quote Vijolė ()
užsuk dažniau pas mus begu begu

butinai uzsuksiu , matai tikrai taip laiko neturiu, net namo nesu darbo 111 , nors nusisauk, bet db jau ziema atejo, dazniau busim namie, tai daugiau ir PC praleisim laiko sypsena2
 
VijolėData: Pirmadienis, 2013-12-02, 8:59 PM | Žinutė # 476
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
Quote jurgita55 ()
butinai uzsuksiu , matai tikrai taip laiko neturiu, net namo nesu darbo , nors nusisauk, bet db jau ziema atejo, dazniau busim namie, tai daugiau ir PC praleisim laiko

lauksim užsukančios sypsena2 sypsena2



facebook
 
jurgita55Data: Pirmadienis, 2013-12-02, 9:04 PM | Žinutė # 477
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1462
Apdovanojimai: 6
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Quote Vijolė ()
lauksim užsukančios

butinai, kaip dziaugiuosi, kad dra mane prisimenate ;), kaip pasiilgau jusu, ir tu senu laiku, kai kiekviena diena cia sededavau ;), na beveik kiekviena, matai kai budavom su Patricija namie tai ir sededavau laughing-smiley-face
 
VijolėData: Pirmadienis, 2013-12-02, 9:09 PM | Žinutė # 478
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
jurgita55, jo faini buvo laikai liuks liuks
na bėgu aš pasėdėsiu prie teliko ir vyrui leisiu kompu pasidžiaugti laughing-smiley-face



facebook
 
jurgita55Data: Pirmadienis, 2013-12-02, 9:11 PM | Žinutė # 479
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1462
Apdovanojimai: 6
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Quote Vijolė ()
ui leisiu kompu pasidžiaugti

jo geri liuks , ok. bek ir as lekiu zodziu tikiuosi db dazniau susimatysim eteryje mirkt
 
kugeData: Pirmadienis, 2013-12-02, 9:26 PM | Žinutė # 480
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 4940
Apdovanojimai: 28
Reputacija: 30
Statusas: Atsijungęs
Quote katcia ()
Mes lygiai tą patį apturėjomm. ale kažkoks gerklinis virusas.. bet kosulys be atibiotikų niekaip nebeišmušamas


Va va, man ir praeita savaite gerkle skaudet pradejo, tai sako kažkoks virusas, temperatūros nėr, paskui prasidėjo kosulys, šiandien nuėjau pas gydytoja ( net nakti negaliu miegot, kosulys iki vėmimo) tai gydytoja pasake jog virusas komplikavosi į bronchitą pereinantį į plaučių uždegimą. Žodžiu nieko gero, šimtas metų nesirgusi, visi serga, o dabar še kad nori gedaaa
 
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » PLEPUČIŲ ROJUS » Pasiplepėjimai apie viską (75 tema)
Search:


Copyright MyCorp © 2024