...
 Pasiplepėjimai apie viską - Page 69 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: Krla  
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » PLEPUČIŲ ROJUS » Pasiplepėjimai apie viską (75 tema)
Pasiplepėjimai apie viską
VijolėData: Penktadienis, 2014-02-21, 11:41 AM | Žinutė # 1021
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
Quote katcia ()
oj geriau neklauskit, baigiu visas akis isverkt.. prie tu ligu dar dovanu gavom noro virusa, ir dar 3 bakterijas.. nebegaliu, matyt niekada neiseisim is siotos ligonines

laikykis brangute 71 71 kaip nors pasveiksit 71 71

o aš ir gi su antibiotikais sėdžiu jau 111 111 įtaria lėtinį plaučių uždegimą 111 111 111



facebook
 
snieguoliukeData: Penktadienis, 2014-02-21, 1:24 PM | Žinutė # 1022
forumo senbuvė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 7301
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
Quote Vijolė ()

o aš ir gi su antibiotikais sėdžiu jau 111 111 įtaria lėtinį plaučių uždegimą 111

o jetau 111 111 111 kas cia dabar visas uzpuole 111 111 sveikatytes 71


Moku pykti ir atleisti... įžeisti ir įsižeisti..... Turiu savo principus, savo kompleksus..... turiu savo charakterį, pomėgius ir polinkius...
 
VijolėData: Penktadienis, 2014-02-21, 1:28 PM | Žinutė # 1023
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
žinai kai pati sergu tai nieko baisaus aš jau pripratus gedaaa gedaaa nes astmą nuo mažų dienų turiu tai jokie antibiotikai nebaisūs gedaaa gedaaa gedaaa


facebook
 
katciaData: Penktadienis, 2014-02-21, 2:56 PM | Žinutė # 1024
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Vijolė, bent jau cia pas mus vilniuj tragedija siaucia virusinis plauciu uzdegimas.. kurio antibiotikai nelb gydo..belieka organizmui paciam kovot gedaaa o antibus duoda tik tam kad kitu bakteriju neprisigaudyt...

mano mazulio vakar vos i renimacija nepagulde.. su laselinem per nakti, dar prigasdino kad ranka gali pustis ir trukinet venos, tai visa nakti ne bluosto nesudejau.. nes jau paranoiskai cia man.. 111
111 gerai kad palatoj veidrodzio nera, nes esu pamelus visa vaikstau kaip lavonas.. jau net veido oda kazkokie dariniai puola, istines plemais.. gedaaa gedaaa snd dar ir sirdeles echoskopa dare, pridejo vaistu nuo uzdegimo, ir nuo spaudimo per didelio.. vienu zodziu i toki ssss ilindom kad norisi nusisaut... gedaaa 111 111


 
VijolėData: Penktadienis, 2014-02-21, 3:10 PM | Žinutė # 1025
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
o siaubas 111 111 111 111

laikykis 71 kaip nors išsikapstysi 71 71



facebook
 
KrlaData: Penktadienis, 2014-02-21, 4:42 PM | Žinutė # 1026
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote katcia ()
Vijolė, bent jau cia pas mus vilniuj tragedija siaucia virusinis plauciu uzdegimas.. kurio antibiotikai nelb gydo..belieka organizmui paciam kovot o antibus duoda tik tam kad kitu bakteriju neprisigaudyt...

mano mazulio vakar vos i renimacija nepagulde.. su laselinem per nakti, dar prigasdino kad ranka gali pustis ir trukinet venos, tai visa nakti ne bluosto nesudejau.. nes jau paranoiskai cia man..
gerai kad palatoj veidrodzio nera, nes esu pamelus visa vaikstau kaip lavonas.. jau net veido oda kazkokie dariniai puola, istines plemais.. snd dar ir sirdeles echoskopa dare, pridejo vaistu nuo uzdegimo, ir nuo spaudimo per didelio.. vienu zodziu i toki ssss ilindom kad norisi nusisaut...

111 111 111 gedaaa gedaaa gedaaa net nežinau kaip ir beguosti... gedaaa labai gaila jūsų... gedaaa gedaaa gedaaa


 
neridaData: Penktadienis, 2014-02-21, 7:30 PM | Žinutė # 1027
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9167
Apdovanojimai: 41
Reputacija: 18
Statusas: Atsijungęs
katcia, linkime greičiau pasveikti

Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero

 
katciaData: Penktadienis, 2014-02-21, 7:40 PM | Žinutė # 1028
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
aciu mergytes bandom kapstytis... taigi dar viena diagnoze virusinis miokarditas (sirdies raumens uzdegimas) komplikacija gripo... db laseliniu negali statyt ir skyscius turi suvartot per burna, bet viska isvemia gedaaa gedaaa uzburtas ratas 111

 
KrlaData: Penktadienis, 2014-02-21, 11:28 PM | Žinutė # 1029
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote katcia ()
aciu mergytes bandom kapstytis... taigi dar viena diagnoze virusinis miokarditas (sirdies raumens uzdegimas) komplikacija gripo... db laseliniu negali statyt ir skyscius turi suvartot per burna, bet viska isvemia uzburtas ratas

111 jei tik galėtume padėti... gedaaa gedaaa gedaaa


 
KrlaData: Penktadienis, 2014-02-21, 11:44 PM | Žinutė # 1030
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
sveikos, ateinu nuomonės jūsų pasiklausti gedaaa žinot fb yra daug grupių visokių. lindau į maisto grupes,kėliau nuotraukų iš pradžių,bet kai pasipylė KUR RECEPTAS? KOKS RECEPTAS? KODĖL NESILAIKOTE TAISYKLIŲ? ir pan, nebenoriu eit ir kelti ką nors,nes neturiu laiko kiekvieną receptą perrašynėti,jei jis buvo ne iš interneto.imeta kokią fotkę su keptom bulvėm ir iš karto - koks receptas 111 nu žmonės visai be fantazijos,recepto reikia mat 111 žodžiu,nebelendu aš į tas grupes....
vakar užmačiau grupėj ruošiamės kalėdoms ,kad deda idėjas velykoms,na aš irgi susikūriau savo albumą,ir sudėjau ką esu darius,nuo velykinių medžių iki maisto ant stalo.nekėliau nei ant sienos,nei į maisto albumą,tik į savo susikurtą. ir prasidėjo,kur mišrainės receptas? parašiau,kad čia ne maisto grupė 71 tai gavau keletą komentarų atgal,tai kam tada išvis nuotrauką kelti... parašiau,kad įkėliau dėl mišrainės dekoracijos... nu jau baigia užprievartauti jos su tais savo receptais 111 111 111 dar kažką parašė,kad tokios taisyklės,jeigu ką dedam tai su trumpu aprašymu 111 nu nusišaukit vietoj tada gedaaa ištryniau viską ką turėjau ir velniop... duok idėją tai dar ir padaryk ko ne... dabar žiūriu,postas parašytas,kad ar taip jau daug grupė prašo,kad reikia ištrinti postus ir pan...
AR MAN ČIA VIENAI TAIP,AR IR JUMS TAI ATSIBODO JEI ESATE GRUPESE?
dar kitose grupėse,kur su atributikom,rašo,kad negalima ant sienų kelti,bet pačioms adminėms galima ten reklamuotis,pilnas puslapis po vieną darbą įkelta- gerai,aš kažkada įkėliau,iškarto buvo pasakyta,nekėlioti po vieną,o pasidaryti albumą.ar aš senstu,ar kas,bet jau rimtai nervina... gedaaa


 
neridaData: Šeštadienis, 2014-02-22, 10:19 AM | Žinutė # 1031
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9167
Apdovanojimai: 41
Reputacija: 18
Statusas: Atsijungęs
Quote Krla ()
sveikos, ateinu nuomonės jūsų pasiklausti gedaaa žinot fb yra daug grupių visokių.

balaganas ten gal su tom grupėm,aš į kažkokią buvau įėjusi dovanų idėjos ar kažkas panašaus,tai kiek įkėliau idėjų tiek ištrynė 60a04077f8a783fedac0c7a71300bf52 tai mečiau tą grupę,dar buvau užklausus kodėl trina tai atsakymas buvo atseit jie nieko netrina 111


Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero

 
neridaData: Šeštadienis, 2014-02-22, 10:21 AM | Žinutė # 1032
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9167
Apdovanojimai: 41
Reputacija: 18
Statusas: Atsijungęs
katcia, kaip jūsų sveikatukas, gedaaa

Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero

 
VijolėData: Šeštadienis, 2014-02-22, 1:02 PM | Žinutė # 1033
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
Krla, einu ir aš į tas grupes įkėliau pradžioj keletą nuotraukų susikurus albumą ir viskas imetu kats nuo karto į albumą, bet nesireklamuoju taip kad prisikabintu, nes man tas kišimas per prievartą tai nesamonė gedaaa gedaaa gedaaa


facebook
 
snieguoliukeData: Šeštadienis, 2014-02-22, 2:33 PM | Žinutė # 1034
forumo senbuvė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 7301
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
katcia, laikykis, net nebežinau kaip bepaguost, laikykis būk stipri viskas susitvarkys, pasveiks tavo aukselis smilie_love_098 smilie_love_098 smilie_love_098 smilie_love_098 smilie_love_098
Quote katcia ()
aciu mergytes bandom kapstytis... taigi dar viena diagnoze virusinis miokarditas (sirdies raumens uzdegimas) komplikacija gripo... db laseliniu negali statyt ir skyscius turi suvartot per burna, bet viska isvemia gedaaa gedaaa uzburtas ratas 111

va ta diagnoze man kaip baisiai skamba gedaaa jatau laikykitės 000202BA turi baigtis tos ligos ir taskas 71


Moku pykti ir atleisti... įžeisti ir įsižeisti..... Turiu savo principus, savo kompleksus..... turiu savo charakterį, pomėgius ir polinkius...
 
snieguoliukeData: Šeštadienis, 2014-02-22, 2:35 PM | Žinutė # 1035
forumo senbuvė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 7301
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
Krla, man irgi užknisa tokiose grupėse, atrodo, kad nebenoka moterys visai gaminti net jei elementariausių patiekalų receptų prašo 111 111 111 ir komentarai šlykštūs būna, tai beveik nebelendu ten begu begu begu

Moku pykti ir atleisti... įžeisti ir įsižeisti..... Turiu savo principus, savo kompleksus..... turiu savo charakterį, pomėgius ir polinkius...
 
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » PLEPUČIŲ ROJUS » Pasiplepėjimai apie viską (75 tema)
Search:


Copyright MyCorp © 2024