...
 Savaitės tema - Page 20 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: Krla  
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » PLEPUČIŲ ROJUS » Savaitės tema (Kedžių istorija...)
Savaitės tema
Sandrulia7Data: Antradienis, 2012-05-22, 7:09 AM | Žinutė # 286
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (krla)
perskaiciau komentarus ir siulymus,ir gal gera mintis,padaryti atskiras temas,vieniems uz viena puse,kitiems uz kita,nes kaip beisreikstume savo nuomone,visvien kazkas nesutiks,nepatiks ir vel bus drabstymas purvais ir pan,ko visai nereikia cia

Aš manau, kad nereikia atskiros temos, nes vis tiek norėsis parašyti komentarą ir vieniems, ir kitiems į ne taip vadinamą savo temą, todėl jau čia bendrai ginkite savo nuomones ir diskutuokite gedaaa mirkt
 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2012-05-22, 7:12 AM | Žinutė # 287
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (krla)
kazkaip nedrasu berasyti ir komentuoti,tikrai butu daug maloniau rasyti,kai zinai,jog nebus i tavo komentara priesiskai atsakyta

krla, šioje situacijoje reikia mokėti priimti kritiką ar bjaurų atsakymą į tavo pasisakymą, nes pati tema nėra lengva... Aišku, visada malonu kai palaiko ir dar priduria, bet šioje temoje daug skausmo, daug klaustukų, daug ir pletkų. O mes kiekvienas esame individualybė ir matome skirtingai net tuos pačius parašytus žodžius... Tik labai norisi, kad neprasidėtų asmeniški įžeidinėjimai gedaaa gedaaa mirkt mirkt
 
neringutiaData: Antradienis, 2012-05-22, 8:06 AM | Žinutė # 288
forumo gerbėja
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 2677
Apdovanojimai: 15
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
Quote (Nicole)
neskaldykit is adatos vezimo o.k.?

Nesupratau tavo parasymo pelyte pelyte pelyte pelyte
rasai matyt viena ,o galvoji ka kita pelyte pelyte pelyte pelyte Manau,kad pries rasant ar komentuojat apgalvok ir neizeidinek forumieciu,tad nereiks skaldyti kaip tu rasai............
 
irmaData: Antradienis, 2012-05-22, 9:38 AM | Žinutė # 289
forumo gerbėja
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 2787
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
o as sioje temoje daugiau nepasiskinesiu,eisiu ten kur manes neuzgaulioja ir su keksemis netapatina,dalivausiu diskusijose ten kur zmones priima nuomone ir nesupranta jos asmeniskai...
 
neringutiaData: Antradienis, 2012-05-22, 10:25 AM | Žinutė # 290
forumo gerbėja
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 2677
Apdovanojimai: 15
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
Uzgauliojimai netoleruotini visu nuomoniu atzvilgiu,manau diskutuojant kiekvienai tai reiketu isidemeti,kiekvienas turime savo nuomones apie tai.
As tvirtai esu isitikinusi ,kad mergaite buvo tvirkinama ir nesiremiu posakiu"VIENA BOBA SAKE...." yra tai nustatyta teismo medicinos ekspertu,psichologu,tyreju ir be to jei nieko nebutu ivyke ta byla net nebutu pasiekusi teismo.
Kita ,pirmiausiai turejo buti isspresta pedofilijos byla,o po to nustatoma mergaites gyvenamoji vieta,tai patvirtino ir teisiu ekspertai ir daugialis teisininku,vienas is ju JOVAISA,kuris reiske ,kad teismo sprendimai turi buti vygdomi,nes tai valstybes pagrindas,bet jis pripazino ,kad tokio teismu eiliskumo negalejo buti ir tai nesuprantama,pripazino ,kad musu teisesauga,teismai yra korumpuoti.
Kodel mergaite nebuvo parodyta danams ?????????kurie atvyko o buvo skubiai paimta cia irgi daug klaustuku........Danu isvados manau girdejot ir skaitet.
Aplamai manau,kad si byla nebus niekad isspresta teisingai,nes gyvenam ne demokratiskoje salyje,bet kur viska valdo pinigai ir auksti postai.......
 
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-05-22, 10:43 AM | Žinutė # 291
forumo senbuvė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 7301
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
Quote (neringutia)
Uzgauliojimai netoleruotini visu nuomoniu atzvilgiu,manau diskutuojant kiekvienai tai reiketu isidemeti,kiekvienas turime savo nuomones apie tai.
As tvirtai esu isitikinusi ,kad mergaite buvo tvirkinama ir nesiremiu posakiu"VIENA BOBA SAKE...." yra tai nustatyta teismo medicinos ekspertu,psichologu,tyreju ir be to jei nieko nebutu ivyke ta byla net nebutu pasiekusi teismo.
Kita ,pirmiausiai turejo buti isspresta pedofilijos byla,o po to nustatoma mergaites gyvenamoji vieta,tai patvirtino ir teisiu ekspertai ir daugialis teisininku,vienas is ju JOVAISA,kuris reiske ,kad teismo sprendimai turi buti vygdomi,nes tai valstybes pagrindas,bet jis pripazino ,kad tokio teismu eiliskumo negalejo buti ir tai nesuprantama,pripazino ,kad musu teisesauga,teismai yra korumpuoti.
Kodel mergaite nebuvo parodyta danams ?????????kurie atvyko o buvo skubiai paimta cia irgi daug klaustuku........Danu isvados manau girdejot ir skaitet.
Aplamai manau,kad si byla nebus niekad isspresta teisingai,nes gyvenam ne demokratiskoje salyje,bet kur viska valdo pinigai ir auksti postai.......

mirkt mirkt va super komentaras


Moku pykti ir atleisti... įžeisti ir įsižeisti..... Turiu savo principus, savo kompleksus..... turiu savo charakterį, pomėgius ir polinkius...
 
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-05-22, 11:11 AM | Žinutė # 292
forumo senbuvė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 7301
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
nors ir pati esu mama, bet stengiuosi į šią istoriją oer daug nesigylinti, nes kas liečia mergaitės perdavimą manau šiek tiek kalti ir Kedžiai, su tais mergaitės mokymais, ką sakyti, kur stovėti ir t,t. bet jų kaltę tik šiame dalyke ir manau gedaaa , o kas lieiča pačia panelę Stankūnaitę, tai taip aš manau kad ji tikrai pardavinėjo savo dukrą nes:
1. teismas jei nebūtų kokių įrodymo ar dar ko nors nebūtų pateikęs kaltinimų tam Ūsui , bet niekaip negaliu suprast, je jam kaltinimai pateikti, tai kodėl niekas kaltinimų nepateikė ir panelei Stankūnaitei?
2. mergaitės ji ir anksčiau neaugino, tai įrodyta , nes ji buvo laikoma savaitiniame darbelyje, nors mama nei darbo turėjo nei ko, o savaitgalius leisdavo pas senelius
3. visi puola kedį kad jis užtaisė vaiką nepilnametei (na man regis kad ji buvo nepilnamete, kai susimetė jie), tai kur tada buvo laimutės tėvai? bet tiesa jug pati laimutė yra ne kartą sakius, kad jos sus sese prasė teismo apriboti jų tėvų teisės, tai vadinasi jai buvo paranku susidėti su vyresniu ir turtingu vyru (manau taip elgiasi nemažai paauglių Lietuvoje)
4. kai prasidėjo ta pedofilijos byla, kodėl tada mergytei buvo parodyta Ūso sena nuotrauką? kurioje jis nelabai panašus į save (o gal dėlto kad ji jo neatpažintų?, ir kaip dabar rodė laidą, apie tą apgamą ant jo p..., tai iškur mergaitė žinos tokius dalykus? jug venskienė tikrai nežiūrėjo į Ūso klyną????
kodėl tada pedofilijos bylai ilgai tęsiantis, prasidėjo tokie sujudimai, nes ji buvo ir yra ilgai narpliojima, tai kodėl buvo atleista tiek aukštų pareigūnų, už vienokius ar kitokius nusižengimus šioje byloje?
5. paskui žmogžudystės, kedys dingsta/// ir staiga randamas užspirngęs nuo alkoholio, NEBEJUOKINKINT, vadinasi išėjo kedys surištomis rankomis pasivaikščioti su šautuvu rankose, be piniginės ir užspringęs alkoholiu, bet jei gerai pamenat tada buvo pavasaris , buvo šlapia, tačiau jo batai švarūs????? VADNASI JIS TIKRIAUSIAI ATSKRIDO ?
6. PASKUI TAS MERGYTĖS PIRMAS PAĖMIMAS, ŽIŪRINT MAN TĄ VAIZDĄ AŠAROS RIEDĖJO KAIP PUPOS, BUVO SIAUBINGA, IR TADA PAMAČIAU TĄ LAIDĄ KAI LAIMUTĖ ATĖJO SU DIDELIU FANARU, IŠ KUR JIS????? JUG KAI IŠĖJO IŠ NAMŲ NEBUVO JOKIO NET PARAUDIMO, O JEI JAU GAUNI Į AKĮ BENT JAU RAUDONA DĖMĖ BŪNA IŠ PRADŽIŲ, IR KAI JI KALBĖJO KAD JI NIEKO NEDARĖ, KAD PIRMA GRIUVO KEDIENĖ, ANT JOS TA KITA TETA IR JI TIK BANDE GRAŽIAI TĄ MERGAITĘ PAIMTI? ... BAIKIT JUOKUS JUG VISI MATĖM, KAD APSAUGINIS PRIĖJĘS UŽ NUGAROS KEDIENEI DAVĖ ŽENKLĄ KITIEMS, IR POARVERTĖ VARGŠĘ MOČIUTĘ, KADANGI MERGAITĖ BUVO APSIKABINUSI JĄ, TAI AUTOMATIŠKAI IR GRIUVO ABI, O TA MOTINA, NET LIEŽUVIS NEAPSIVVERČIA JĄ TAIP VADINTI, BANDO IŠPLĖSTI O JUG JI NĖJO SAVO NORU, NA TIESIOG BAISU IR SIAUBINGA....
7. Antras paėmimas ne ką geresnis, taip suprantu, kad nereikėjo mergaitėi matyti tų vaizdu, ir čia gal venskienės kaltė buvo, bet kokio velnio TADA REIKĖJO NUSUKTI KAMERAS, JUG BŪTŲ ŽMONĖS PAMATĘ, KAIP BUVO JEI IŠ TIESŲ TEN VĖL KEDŽIAI KAŽKĄ DARĖ, BŪT PAMATĘ ŽMONĖS IR NUSIRAMINĘ, O DABAR?TAI KODĖL TADA NUSUKTOS KAMEROS JEI NĖRA KO SLĖPTI?
8. KOKIĄ TEISĘ ADVOKATAS TURĖJO NEŠT MERGAITĘ, JEI JIS PAŠALINIS ASMUO?
9. Tas įrašas apie mergaitę, kai ji šneka lyg apsvaiginta ir iš kur tos 8 rankos???? jug nereikia būti daktaru ar aiškeregiu, kad pamatytum, kad kalba mergaitės nerišli, tarsi vaistų prileista ar kas padaryta?
10. o baisiausiai man buvo kai pamačiau įrašą apie tai kai PONAS ADVOKATAS paklausė apie jos pilvuka ir sako as galvojau kad reikės stoti, o matai kiek čia vyrų ir visi žiūrėtų į tave, VA ČIA TAI SIAUBAS? KAIP TAI GALIMA SAKYTI MERGAITĖI KURI PATYRĖ PRIEVARTĄ? O KAD JI PATYR, TAI BUVO NUSTATYTA, IR DĖL TO VYKSTA BYLA, KURIOS BAIGTĮ MANAU ŽINOM VISI....

O ŠEIP MANAU KAD PEDOFILIJA TIRAI LIETUVOJE YRA, IR AIŠKU KAD JIE SĖDI KAŽKUR LABAIAUKŠTAI IR TAMPO ŽEMESIŲ PAREIGŪNŲ VIRVELES, MAN TAI YRA KAŽKOKS SIAUBAS,O LABAIUSIAI MAN GAILA TOS MERGAITĖS ..... O ŠEIP TIE VAIZDELIAI SU TRIUŠIUKU AR KITI, NA JUOKINGI, JEI VAIKAS NES NESAKO MAMYTE, SAKO JJŪS??????

NA VA R AŠ IŠSAKIAU SAVO NUOMONĘ, ŠEIP IR GYVENIME IR VISUR AŠ LINKUSI LABAIU REMTIS ĮRODYMASI, GERAI VISKĄ APSVARSTYTI, NEMĖGSTU KAI VIRŠŲ IMA EMOCIJOS , BET ČIA ĮRODYMAI MANAU LABAIU NEI AKIVAIZDŪS


Moku pykti ir atleisti... įžeisti ir įsižeisti..... Turiu savo principus, savo kompleksus..... turiu savo charakterį, pomėgius ir polinkius...
 
VijolėData: Antradienis, 2012-05-22, 2:19 PM | Žinutė # 293
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
na kažkaip beskaitydama visus komentarus prisiminiau Ingos Rinau bylą kur vaikas buvo atimtas iš motinos ir atiduotas tėvui vokiečiui gedaaa gedaaa ir kodėl tada niekas nesakė kad vaikas turi augti su mama kuri tikrai nėra niekuo kaltinama tik tuo, kad ji vaiką iš Vokietijos parsivežė į Lietuvą, o tėveliui tai nepatiko ir jis mergytę pasiėmė pelyte pelyte kodėl tada niekas nesakė, kad vaikas turi augti su mama gedaaa gedaaa
na vis gi ir aš netikiu, kad vaikas patiręs tokį stresą tai ramiai gali elgtis po kelių minučių ir tai žinau iš savo patirties verkiu verkiu mano vaikas tik 6 mėn tėvo nematė o kai pamatė tai padėk dieve teko be raminamųjų savaitę laiko pratinti, ji net tėvui neleido prie mamos prisiliesi tai mes su vyru bendraudavom tada kai vaikas miegojo gedaaa gedaaa kai jai buvo 3metukai ji matė mūsų su vyrų ginčą(labai didelį kuris buvo daėjęs iki skyrybų) ir to pasekmės išryškėjo kai jai suėjo 6metai kai pradėjo eiti į mokyklą gedaaa tada ir teko man susidurti su vaiko psichologiją. Aš noriu pasakyti kad vaikas matęs ar patyręs traumą užsiblokuoja nuo aplinkos aišku jis reikalauja dėmesio iš bet kurio suaugusio žmogaus jis gali bendrauti net ir su jam visai svetimais ar net su tais pačiais kurie ją skriaudė, bet jo elgesys yra neprognozuojamas tada kai tu jo prašai padaryti ir tuo metu vaikas to nenori daryti gedaaa kartais norisi paimti diržą ir gerai nutvatinti per rurą (kartais taip ir padarau), bet kaip pagalvoju kad tai pasekmės to kas buvo anksčiau tai jau prisimenu kad mano kaltė verkiu



facebook
 
KrlaData: Antradienis, 2012-05-22, 5:22 PM | Žinutė # 294
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (Kristugne)
man tai tas Kedys ažinaatilsį ir gi kažkoks baisuoklis,kokio velnio slėpėsi nuo teisėsaugos,jei buvo nekaltas

pasistenge,kad atrodytu jog slapstosi,kad nusove du zmones,kai istikruju buvo pagrobtas,kankintas,nuzudytas ir ismestas,kai atsirado liudytojas kuris mate,kaip vyrai atveze ismete-liudininkas mire.kas cia dar neaisku,visa byla melagysciu voratinkliu apraizgyta,kad tik tiesa neisaisketu,kad butu pagal toki scenariju,koks reikalingas mafijai


 
KrlaData: Antradienis, 2012-05-22, 5:26 PM | Žinutė # 295
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (neringutia)
Uzgauliojimai netoleruotini visu nuomoniu atzvilgiu,manau diskutuojant kiekvienai tai reiketu isidemeti,kiekvienas turime savo nuomones apie tai.
As tvirtai esu isitikinusi ,kad mergaite buvo tvirkinama ir nesiremiu posakiu"VIENA BOBA SAKE...." yra tai nustatyta teismo medicinos ekspertu,psichologu,tyreju ir be to jei nieko nebutu ivyke ta byla net nebutu pasiekusi teismo.
Kita ,pirmiausiai turejo buti isspresta pedofilijos byla,o po to nustatoma mergaites gyvenamoji vieta,tai patvirtino ir teisiu ekspertai ir daugialis teisininku,vienas is ju JOVAISA,kuris reiske ,kad teismo sprendimai turi buti vygdomi,nes tai valstybes pagrindas,bet jis pripazino ,kad tokio teismu eiliskumo negalejo buti ir tai nesuprantama,pripazino ,kad musu teisesauga,teismai yra korumpuoti.
Kodel mergaite nebuvo parodyta danams ?????????kurie atvyko o buvo skubiai paimta cia irgi daug klaustuku........Danu isvados manau girdejot ir skaitet.
Aplamai manau,kad si byla nebus niekad isspresta teisingai,nes gyvenam ne demokratiskoje salyje,bet kur viska valdo pinigai ir auksti postai......

Quote (snieguoliuke)
va super komentaras

ir as pritariu


 
KrlaData: Antradienis, 2012-05-22, 5:30 PM | Žinutė # 296
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
paskutinej instancijoj toks seniukas kalbejo apie 'rusiska psichologija',kuria ketino panaudoti mergaitei.tai va,pagal ja daktarelis pratrina atminti,iteigia dalykus,kad zmogus gali net issokti pro langa,ir atrodys,kad savizudybe.ta pati aiskino man ir vyras,jiems armijoje apie tai aiskino ir mokino.
gal tikrai nebuvo vaistai leidziami,bet buvo pasitelkta psichologija,nes vaistu gali rasti istyrus krauja ir slapima,o autobusiuke ji ciulpe saldainiuka,matyt kokie raminamieji buvo...idomu,kaip toliau ta reikala tirs saule sako,kad antros mergaites jau metai kaip nera apie ja ziniu pelyte


 
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-05-22, 7:10 PM | Žinutė # 297
forumo senbuvė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 7301
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
Quote (krla)
pasistenge,kad atrodytu jog slapstosi,kad nusove du zmones,kai istikruju buvo pagrobtas,kankintas,nuzudytas ir ismestas,kai atsirado liudytojas kuris mate,kaip vyrai atveze ismete-liudininkas mire.kas cia dar neaisku,visa byla melagysciu voratinkliu apraizgyta,kad tik tiesa neisaisketu,kad butu pagal toki scenariju,koks reikalingas mafijai

va va atsiranda koks liūdininkas ir staiga miršta ir tas pats Ūsas, nukrito ir prigėrė, tegu nebejuokina žmonių, vadinasi taip reikėjo ir viskas
Quote (krla)
sako,kad antros mergaites jau metai kaip nera apie ja ziniu pelyte

aš irgi skaičiau apie tai, atseit davė užklausimą žiobienei, bet ta tyli pelyte


Moku pykti ir atleisti... įžeisti ir įsižeisti..... Turiu savo principus, savo kompleksus..... turiu savo charakterį, pomėgius ir polinkius...
 
KrlaData: Antradienis, 2012-05-22, 7:49 PM | Žinutė # 298
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
paziurejau you tubej vakarykste laida KODEL,ir maciau ta vaizdeli,kur klausia apie pilvuka,kaip motina su advokatu juokiasi ir tyciojasi verkiu piktas pelyte piktas pelyte nu truksta zodziu...bet dar kas istrigo,advokato zodziai TIEK VYRU-jei autobusiuka lydejo policijos pajegos tada suprantu,bet jei autobusiukas vienas vaziavo,tai kiek tu zmoniu buvo autobusiuke? pelyte

 
KristugneData: Antradienis, 2012-05-22, 9:06 PM | Žinutė # 299
pažįstama
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 729
Apdovanojimai: 2
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
aš tai vistiek tikiu kad viskas šioje istorijoje yra kitaip nei mes matom per teliką ar yuotube,mergaitei linkiu kuo greičiau susilaukti sesės arba broliuko,kad ir nuo to advokato,nes kai jis būna ištisai šalia,gali ir įsimylėti buckis1 aš už tai kad viskas baigtųsi laimingai,o kam Dievas nedavė laimės tai tegul susiranda kokią veiklą ir nereiks dejuoti. gedaaa

Mano kampelis
 
KrlaData: Antradienis, 2012-05-22, 9:22 PM | Žinutė # 300
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (Kristugne)
mergaitei linkiu kuo greičiau susilaukti sesės arba broliuko

jo,dar pora sesuciu butu neblogai,papildytu mamos pinigine piktas gedaaa




Message edited by krla - Antradienis, 2012-05-22, 9:22 PM
 
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » PLEPUČIŲ ROJUS » Savaitės tema (Kedžių istorija...)
Search:


Copyright MyCorp © 2024