...
 Savaitės tema - Page 17 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: Krla  
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » PLEPUČIŲ ROJUS » Savaitės tema (Kedžių istorija...)
Savaitės tema
JarminaData: Pirmadienis, 2012-05-21, 7:40 PM | Žinutė # 241
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1657
Apdovanojimai: 4
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Quote (Kristugne)
saulės pamatė,o ne užrakinta kaip narve sėdi.

Tai ji ir pas globėją laukan išeidavo į kiemą, pažaisdavo. O dėl mokyklos, po šio skandalo ji ir pas motiną gyvendama jos nelankys(nes juk užslaptinta buvimo vieta).


Neverk, kad kas nors baigėsi. Nusišypsok, kad tai apskritai buvo.
(G.G.Marquez)
 
KristugneData: Pirmadienis, 2012-05-21, 7:41 PM | Žinutė # 242
pažįstama
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 729
Apdovanojimai: 2
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
tarkim kad psichologiją išmanau,o kai vaiką su negalia augini daug knygų tokio tipo reikia paskaityti gedaaa

Mano kampelis
 
utėData: Pirmadienis, 2012-05-21, 8:11 PM | Žinutė # 243
forumo draugė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 1255
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 8
Statusas: Atsijungęs
Kristugne, nebandyk tu šioje temoje išsakyti kitos nuomonės, o tai sakys, kad dėmesio trokšti - juk šalia nestovėjai, nematei, tad kitos nuomonės ir nesakyk juokas1 juokas1 juokas1
 
irmaData: Pirmadienis, 2012-05-21, 8:15 PM | Žinutė # 244
forumo gerbėja
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 2787
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote (Kristugne)
tarkim kad psichologiją išmanau,o kai vaiką su negalia augini daug knygų tokio tipo reikia paskaityti

tarkim ne mokslo rusis.... tarkim as ir daug knygu esu perskaicius tai nereiskia kad galiu teikt kitiems diagnozes... ar uz visus viska geriau ismanyti ... visi mes cia baisiai protingi... nezadu as gaisti laiko kad irodineti kazka tokioms mokslininkems kaip jus,nepatinka jums si istorija atsiboso irt.t. tai ko cia verkslianat atejusios preeikit sia tema ir nereiks cia verkt susedus kaip nusibodo ir pan..
 
irmaData: Pirmadienis, 2012-05-21, 8:16 PM | Žinutė # 245
forumo gerbėja
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 2787
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
utė, nereikia cia lelia .... mes niekada nepalaikysim pedofilu ar jiems prijaucianciu... nepatinka neikit i sia tema baisi beda,tema nenumirs ir be jusu mielosios
 
NicoleData: Pirmadienis, 2012-05-21, 8:18 PM | Žinutė # 246
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3012
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 9
Statusas: Atsijungęs
irma, o si tema tik vienos krypties nuomonei?Tai pakeiskit pavadinima-TIK KEDIETEMS ir neisim mes cia mirkt

Jei negali myleti tu,kurie toli,mylek tuos,su kuriais esi!
 
KristugneData: Pirmadienis, 2012-05-21, 8:22 PM | Žinutė # 247
pažįstama
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 729
Apdovanojimai: 2
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
tai aš taip ir supratau,kad visi turi šokti pagal tą pačią dūdelę ... reikia džiaugtis kas yra dabar o ne buvo buvo...niekada gyvenime nežiūriu atgal,jei taip daryčiau tai sėdėčiau ir dejuočiau koks jis blogas,suklupai atsistojai ir pirmyn...tai gal ir mama gali turėt vieną galimybę pasitaisyti,jei suklys tada bus kaip toj patarlėj -''kunigas du kartus to pačio pamokslo nesako''. ..aš linkiu tai mergaitei būti stipriai ir tarp tų piktų dėdžių ir tetų surasti teisingą kelią,tikiuosi,kad motina bus pasimokiusi ir vaikas mylės taip kaip mes savo vaikus mylim.
Man labai juokinga kai visi kaltę dėl to verčia prezidentei,o ko jūs tikitės ji gi senmergė,kokia gali būti kalba apie supratimą,ji niekada nesupras ką reiškia motinai kovot dėl vaiko,nes ją valdo įstatymai,o ne motiniški instinktai...


Mano kampelis
 
irmaData: Pirmadienis, 2012-05-21, 8:22 PM | Žinutė # 248
forumo gerbėja
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 2787
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote (Nicole)
irma, o si tema tik vienos krypties nuomonei?Tai pakeiskit pavadinima-TIK KEDIETEMS ir neisim mes cia

as asmeniskai neizeidinejau nei vienos cia rasancios tad nepritariu tam...nereikia cia detis psichologais ir aiskint kokie mes pesimistai ar optimistai kad matom tik blogi ir pan ,susirinkom cia padiskutuot apie sia istorija ,o ne analizuoti viena kita... ka kuri baigem kiek kuri knygu perskaitem ir pan.jus irodinejat savo tiesas mes savo,jei jauciates puolamos nes cia kedzius palaikanciu daugiau ,sorry bet jusu problema ,nepradesim pritarti jums vien todel kad parasete kitokia nuomone,as asmeniskai zinau ka kalbu ir turiu savo tvirta nuomone..
 
Sandrulia7Data: Pirmadienis, 2012-05-21, 8:24 PM | Žinutė # 249
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Oj jau kaip čia karšta... Merginos, kiekviena turim savo nuomonę ir nereikia pykti dėl kitokios nuomonės... Nesipykit, nes jau tuoj žiežirbos lakstys gedaaa gedaaa gedaaa gedaaa
 
NicoleData: Pirmadienis, 2012-05-21, 8:27 PM | Žinutė # 250
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3012
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 9
Statusas: Atsijungęs
Quote (irma)
daug knygu esu perskaicius tai nereiskia kad galiu teikt kitiems diagnozes... ar uz visus viska geriau ismanyti ...

Bet,kad Laima yra kekse,diagnoze jau nustatei ir daug vyru turejusi-daug ismanai...o gal pati isbandei su ja?
Man baisu,kai viesojo erdvej pilasi tokie zodziai ir pamazgos,todel tikiu,kad ir namie vaikai ismoksta,tai ka girdi...ir Laimos dukra kartojo ne savo zodzius,o suaugusiuju padiktuotus!Tai ka girdi,ta ir sako!Beje,mergaite buvo galima isvesti is kambario,kai verzesi policija,bet ka reiskia vaiko isgyvenimai...juk reikia tautai parodyt kaip ji klykia....ziauru...


Jei negali myleti tu,kurie toli,mylek tuos,su kuriais esi!
 
KristugneData: Pirmadienis, 2012-05-21, 8:28 PM | Žinutė # 251
pažįstama
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 729
Apdovanojimai: 2
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
tai man gynėjų ir nereikia,aš netaikau diagnozių jums,aš kalbu apie visus kurie domisi,palaiko ar piketuoja,o gal tik sapne sapnuoja,aš nepalaikau pedofilų,bet nemanau,kad tik Stankūnaitė čia kalta.Apie senelius kažkurioj laidoj kaimynai irgi ne kaip atsiliepė,o žiūrint į tą vaizdą kur vyksta paėmimas tai irgi patys kamerom apsistatę,susėdę spokso pro langą ir aptarinėja,oi duris laužia,tai reikėjo neužrakint būtų gražiai įėję,bobutė pirma žviegti pradeda,nu man tai nenormalu,kam tą vaiką traumuot gedaaa

Mano kampelis
 
irmaData: Pirmadienis, 2012-05-21, 8:29 PM | Žinutė # 252
forumo gerbėja
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 2787
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote (Kristugne)
tai aš taip ir supratau,kad visi turi šokti pagal tą pačią dūdelę ... reikia džiaugtis kas yra dabar o ne buvo buvo...niekada gyvenime nežiūriu atgal,jei taip daryčiau tai sėdėčiau ir dejuočiau koks jis blogas,suklupai atsistojai ir pirmyn...tai gal ir mama gali turėt vieną galimybę pasitaisyti,jei suklys tada bus kaip toj patarlėj -''kunigas du kartus to pačio pamokslo nesako''. ..aš linkiu tai mergaitei būti stipriai ir tarp tų piktų dėdžių ir tetų surasti teisingą kelią,tikiuosi,kad motina bus pasimokiusi ir vaikas mylės taip kaip mes savo vaikus mylim.
Man labai juokinga kai visi kaltę dėl to verčia prezidentei,o ko jūs tikitės ji gi senmergė,kokia gali būti kalba apie supratimą,ji niekada nesupras ką reiškia motinai kovot dėl vaiko,nes ją valdo įstatymai,o ne motiniški instinktai...

na kas liecia del mamos tai manau ji jau daug galimybiu prasvaiste vejais, kaltino kedzius kad filmuoja ir rodo o ka pati dabar daro ,ta pati ka ir kedziai... bet jau del to tragedijos nekyla kazkodel ... manau motinos jausmus turinti moteris butu kasdiena lankiusi savo dukra o ne menesiams dingusi is jos akiracio,o po to nusileidzia kaip perkunas is giedro dangaus ir sako labas ,turi pasirinkima arba eini dabar arba po minutes.. cia MOTINISKI jausmai? as taip nemanau.
 
KristugneData: Pirmadienis, 2012-05-21, 8:30 PM | Žinutė # 253
pažįstama
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 729
Apdovanojimai: 2
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
Nicole,ot sutarėm beveik žodis žodin juokas1

Mano kampelis
 
irmaData: Pirmadienis, 2012-05-21, 8:33 PM | Žinutė # 254
forumo gerbėja
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 2787
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote (Nicole)
Bet,kad Laima yra kekse,diagnoze jau nustatei ir daug vyru turejusi-daug ismanai...o gal pati isbandei su ja?

ai tai as cia diagnoze pasakiau,as zinau ka kalbu jei ka bet nesiruosiu cia jums asikintis is kur ir atskeist.. ka tuo nori paskayti savo tokiu klausimu kad ir as kekse??????????????????????????????????????
 
KristugneData: Pirmadienis, 2012-05-21, 8:33 PM | Žinutė # 255
pažįstama
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 729
Apdovanojimai: 2
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
mano buvęs vyras lygiai taip pat nusileido iš dangaus po 11m na ir ką,kviestis televiziją ,kad sūnų nori atimti?ar tu ateitum man padėt?nea sakytum,tai durnelei akiplėšai taip ir reikia...

Mano kampelis
 
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » PLEPUČIŲ ROJUS » Savaitės tema (Kedžių istorija...)
Search:


Copyright MyCorp © 2024